Nauki ścisłe

Suknia Blake Lively Met Gala 2022 miała połączenie „Plotkara”

Więcej informacji: blake lively Najlepszy czerwony dywan Met Gala 2022 wygląda od Blake Lively do Kim Kardashian i nie tylko! Blake Lively wnosi „złocony blask” na czerwony dywan Met Gala 2022 Blake Lively łączy kombinezony z klejnotami o wartości 60 000 USD na farmie Marthy Stewart Zobacz, co goście tacy jak Blake Lively mieli na sobie na przyjęciu urodzinowym Gigi Hadid

Serena van der Woodsen wciąż jest dziewczyną „To”.

Blake Lively podzieliła niektóre z jej najbardziej znanych stylizacji w teledysku dla Vogue i wyjaśniła, w jaki sposób jej suknia z Met Gala 2022 zawierała specjalny krawat z jej postacią „Plotkara”.

Współgospodarz gali wyjaśnił, że jej wspaniała suknia Atelier Versace oddała hołd architekturze Nowego Jorku, z liniami „hołdem” dla Empire State Building, a drapowanie z boku „czubkiem kapelusza” dla Statuy Wolności i tył sukienki ukazujący sufit konstelacji Grand Central Station.

Ale ten ostatni szczegół miał dla aktorki głębsze znaczenie.

„Grand Central Station wydawała się naprawdę fajnym momentem pełnego koła, ponieważ pierwsze ujęcie „Plotkara” było w pociągu i wjeżdżam na stację, a to jest ujęcie Grand Central Station – wspomina.

„Wydaje mi się, że Versace myślała, że ​​zwariowałam, kiedy zadzwoniłam do nich i przedstawiłam to”, śmiała się, wyjaśniając myśl stojącą za transformującą sukienką, która początkowo miała kolor miedziany, a następnie zdawała się utleniać do zielonkawego odcienia, gdy wspinała się po schodach Met.

Blake Lively wspominała swoją pierwszą w historii scenę „Plotkara” na Grand Central Station. Vogue/YouTube

„Zamiast patrzeć na modę z epoki pozłacanej, chciałam przyjrzeć się architekturze” – powiedziała, odnosząc się do wieczornego ubierania się „pozłacanego przepychu”.

„Zamiast występu, chciałam, żeby sukienka wystąpiła”.

Suknia Blake’a Lively’ego zmieniła się z miedzianej w zieloną na dywanie.GC Images

34-letnia Lively również opowiadała o swoich modowych hitach i brakach na przestrzeni lat i ujawniła, że ​​„w każdym ze swoich projektów aktorskich miała zwyczaj starać się zachować kawałek mojej garderoby”.

Serena Lively przybywa na Grand Central Station pilotem „Plotkara”. CW

Dotknęła swojego pierwszego czerwonego dywanu w 2005 roku, kiedy tylko dwie z jej koleżanek z filmu „Sisterhood of the Travelling Pants” zostały zaproszone do nagrody Nickelodeon Kids’ Choice Awards, „ponieważ nie byliśmy wystarczająco dużą sprawą, aby znaleźć się na liście gości. ”

Zażartowała: „Prawdopodobnie teraz tego żałują. Założę się, że w tym roku zrobię listę gości.

Baby Blake po raz pierwszy wystąpiła na czerwonym dywanie podczas Nickelodeon Kids’ Choice Awards w 2005 roku.WireImage

Na swój debiut na czerwonym dywanie miała na sobie turkusową koszulę z Forever 21, dżinsy Abercrombie z niskim stanem i pasek Hot Topic.

„Do dziś nie widzę, jak przerażające jest to spojrzenie” – powiedziała.

Lively przyznał też: „Nie pracuję ze stylistką, nigdy nie pracowałem”.

Blake Lively od dawna jest ulubieńcem Met Gala.Patrick McMullan przez Getty Image

Mimo że nie ma stylisty, zawsze ubiera się w sposób godny wybuchu „Plotkara” — niezależnie od tego, czy siedzi na schodach Met, czy dumnie wspina się po nich.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button