Rozrywka

Sydney Sweeney mówi, że Sam Levinson byłby w porządku, gdyby nigdy nie chciała robić kolejnej sceny nago

Po wymuszonej przerwie Euforia Sezon 2 wreszcie miał swoją premierę na szczycie roku. Dzięki opóźnionemu drugiemu sezonowi fani chętnie wrócili do Rue i gangu. Każdego tygodnia program przyciągał ogromne liczby i wywoływał rozmowy w mediach społecznościowych. Wiele z tych rozmów koncentrowało się wokół Sydney Sweeney, którego bohaterka, Cassie Howard, zajęła centralne miejsce (dosłownie iw przenośni) w sezonie 2.

Pod wieloma względami Cassie z Euforia Sezon 1 jest daleki od osoby, którą fani spotkali w sezonie 2. Sama Sweeney przyznaje, że była zszokowana, gdy dowiedziała się, co Euforia scenarzysta, reżyser i showrunner, Sam Levinson, przygotował dla niej postać. I podczas gdy Cassie miała dużo oporów za swoje złe wybory, sama Sweeney otrzymała mnóstwo pochwał za swoją pracę w serialu. Fani chwalili zdolność aktorki do skutecznego pokazania dzikiego zakresu emocji swojej postaci. Biały Lotos Alum ma nawet sporo szumu Emmy, który ją otacza dzięki jej występowi.

Gwiazda „Euforia” Sydney Sweeney | Rich Polk/Getty Images dla MTV

Niektórzy fani „Euforia” uważali, że nagie sceny Sydney Sweeney są niepotrzebne

Ale dyskurs wokół Sweeneya nie składał się wyłącznie z tęczy i słońca. Wiele Euforia zarówno fani, jak i krytycy wyrazili zaniepokojenie mieszkańcem Waszyngtonu z powodu jej nagich scen. Niektórzy uważali, że nagość Cassie była często nieuzasadniona i niekonieczna dla jej fabuły. Ta krytyka stała się jeszcze wyraźniejsza, gdy Sweeney ujawniła, że ​​początkowo było więcej scen, w których miała być naga. Kiedy jednak powiedziała Levinsonowi, że nie uważa nagości za konieczne, sceny zostały sfilmowane z ubraniem.

POWIĄZANE: Zespół zarządzający Zendaya nie był pewien, czy powinna zrobić „Euforia”

Oczywiście wypowiedzi Sweeneya wybuchły i wywołały jeszcze więcej rozmów. Niektórzy pytali, dlaczego Levinson odczuwał potrzebę rozpowszechnienia nagości w serialu o nastolatkach. Inni wskazywali, że inni członkowie Euforia obsada: np. Zendaya i Maude Apatow nie miały żadnych nagich scen, pomimo sytuacji, w jakich znajdują się ich bohaterowie. Inni nawet kwestionowali otoczenie na planie, zastanawiając się, czy jest to bezpieczne dla Sweeney i jej kolegów z obsady.

Gwiazda filmowa Marvela czuje, że Sam Levinson wspierałby ją, gdyby nigdy więcej nie chciała kręcić nagich scen

Ze swojej strony Sweeney stanowczo twierdzi, że na planie zawsze czuje się bezpiecznie Euforia. W wywiadzie dla The Hollywood Reporter 24-latka zapewniła fanów, że nigdy nie czuła presji, by robić nagie sceny lub sceny seksu. W rzeczywistości Sweeney wydawał się przekonany, że Levinson będzie ją wspierał, nawet gdyby nigdy więcej nie chciała robić intymnych scen.

POWIĄZANE: Zendaya była „przerażającą koniecznością zrobienia” 1 odcinka „Euforia”

„Nigdy nie powiedziałem, że żadne sceny są niepotrzebne – rzeczy zostały wyrwane z kontekstu” – podzielił się Sweeney o scenach nagich. „Sam jest niesamowity, ale nigdy by nas nie zmusił ani nie sprawił, że poczuliśmy się do tego w określony sposób. Mógłbym zadzwonić do Sama i powiedzieć: „Hej, nigdy więcej nie chcę robić takiej sceny”, a on na to: „OK”.

Mistrzowie Sweeney mają koordynatora ds. intymności na planie „Euforia”

Chociaż Sweeney czuje, że zawsze ma głos, który może zabrać głos podczas grania w Cassie, miała też inną osobę, która się o nią troszczyła. Oba sezony Euforia zatrudnili koordynatora ds. intymności. Ta osoba układa choreografię w każdej chwili intymnej sceny tak, jakby była to taniec lub walka. Prowadzą też rozmowy z aktorami o zgodzie i wygodzie. Ponadto są uzbrojeni w rekwizyty, gumę, miętówki i inne rzeczy, aby wszystko poszło gładko.

„A posiadanie koordynatora ds. intymności na planie jest niesamowite” – powiedział Sweeney. „To inna osoba, która jest dla ciebie adwokatem, i jest to bardzo techniczne. W żaden sposób nie jest to seksowne. Miło słyszeć, że na planie są podejmowane działania Euforia by upewnić się, że Sweeney czuje się bezpiecznie. Miejmy nadzieję, że tak się stanie, gdy wróci do trzeciego sezonu filmowego.

POWIĄZANE: Sydney Sweeney reaguje na twierdzenia, że ​​„sprzedaje się” w „Euforia”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button