Rozrywka

Sydney Sweeney odrzucił program Netflix za „Euphoria”; Co to było?

Ostatnie kilka lat było pozytywnie napięte dla Sydney Sweeney. Debiutowała projektami aktorskimi na czterech głównych platformach streamingowych. Netflix zapewnił jej pierwszą regularną rolę w serialu jako Emaline in Wszystko jest do bani! W międzyczasie zabrała fanów Hulu Opowieść podręcznej w podróż z jej bohaterką, Edenem. Na Amazon Prime fani mogą zobaczyć dwa filmy Sweeneya, Nokturn, oraz Podglądacze. Jednak HBO może pochwalić się najbardziej rozpoznawalnymi rolami Sweeneya w: Ostre przedmioty, Biały Lotosi oczywiście, Euforia.

Euforia to projekt, który przyniósł Sweeneyowi największe uznanie. Serial stale stał się jednym z najpopularniejszych programów HBO wszech czasów. I podczas gdy w serialu występuje duża obsada, Sweeney niewątpliwie stał się jedną z głównych przełomowych gwiazd mrocznego dramatu. Jej występ jako Cassie Howard w Euforia Sezon 2 przyciągnął jej oszałamiającą ilość uwagi.

Sydney Sweeney | Jon Kopaloff/FilmMagic dla HBO

Sydney Sweeney mogłaby zagrać w serialu Netflixa zamiast „Euforia”

Ponieważ Sweeney jest tak integralną częścią Euforia, wielu fanom trudno wyobrazić sobie występ bez niej. Jednak prawie odeszła od programu na rzecz programu Netflix. Tabela graczy producent zarezerwował kolejną pracę w ciągu dni od Euforia i musiał podjąć przemyślaną decyzję, któremu serialu powiedzieć tak. W wywiadzie dla StyleCaster Sweeney zastanowiła się nad swoją decyzją.

” src=”https://www.youtube.com/embed/KUgwqhXxMZg?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

POWIĄZANE: Sydney Sweeney i jej rodzina mieszkali w małym pokoju hotelowym przez 9 miesięcy

„Kiedy po raz pierwszy otrzymałem przesłuchanie, był to pilotaż” — podzielił się Sweeney Euforia. „To nie była nawet podryw. Więc pomyślałem: „Nigdy wcześniej nie byłem pilotem”. Trzy dni wcześniej zarezerwowałem program Netflix. To był prosty serial. Byłbym regularnie w serii i naprawdę rozważałem swoje opcje. Czy pójdę zrobić pilota dla HBO w niesamowitym serialu, ale ryzykuję, że nie będę miał serialu? A może robię serial Netflix, który już się pojawił, ale moja rola nie jest tak duża?”

Jak zawodnik MMA zdecydował jaką rolę przyjąć?

Jak więc Sweeney zdecydował między programem Netflix a? Euforia? Zawodnik MMA ujawnił, że rozmawiając z Samem Levinsonem (Euforia twórca, scenarzysta i częsty reżyser) pomógł jej podjąć ostateczną decyzję. „Odbyłem osobistą rozmowę z Samem Levinsonem, a on właśnie opowiedział mi swoją wizję i wszystko, co widzi i chce osiągnąć w serialu” – wyjaśnił Sweeney. „Nie było mowy, żebym nie mógł być częścią tego, więc podpisałem się i oto jesteśmy”.

POWIĄZANE: Reżyser „Euphoria” Sam Levinson przyznaje, że krzyczy do obsady

Jaki program Netflix odrzucił Sweeney na rzecz „Euforia”?

Ale czym był ten tajemniczy serial Netflixa, który Sweeney ostatecznie odrzucił? Okazuje się, że był to kolejny program dla młodych dorosłych, ale w przeciwieństwie do Euforia, miał nadprzyrodzony zwrot. „Nigdy nikomu nie mówiłem, ale tak było Kancelaria”, podzielił się Sweeney. „Nie pamiętam imienia [of the character], ale pamiętam, że była dziewczyną w szkole. Jeśli czegoś nie zrobię lub czegoś nie dostanę, blokuję to.”

„src=”https://www.youtube.com/embed/DOCrOzKkGHc?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

POWIĄZANE: Sydney Sweeney o tym, jak przygotowywała się do swojej roli w „Pewnego razu… w Hollywood”

Netflix zrezygnował z „Izb” już po jednym sezonie

Wygląda na to, że instynkty Sweeneya były na miejscu. Chociaż Chambers był prostym serialem, Netflix odwołał ten program już po jednym sezonie. Pomimo dołączenia wielkich nazwisk, takich jak Uma Thurman i Tony Goldwyn, gigant streamingowy podjął decyzję o skróceniu historii. Tymczasem, Euforia został odnowiony na sezon 3, a Sweeney otrzymał sporo szumu nominacji do Emmy. Tylko czas pokaże o tym drugim, ale wyraźnie Sweeney podjął dla niej właściwą decyzję.

POWIĄZANE: Alexa Demie ujawnia nagość „Euforia” była „trudna”: „To było dla mnie trudne”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button