Rozrywka

Sylvester Stallone czuł, że miłość była „tymczasową formą szaleństwa” po rozprawieniu się ze swoją byłą żoną

Sylvester Stallone nie jest obcy miłości, jak Oddział samobójców członek był zaangażowany w kilka związków i dwukrotnie doświadczył małżeństwa.

Ale po kłótni z jedną z jego byłych żon zażartował o patrzeniu na miłość w innym świetle.

Sylvester Stallone był kiedyś żonaty z Brigitte Nielsen

Sylwester Stallone | Elisabetta Villa/Getty Images

Jak wielu wie, Skalisty gwiazda znalazła się kiedyś w bliskim związku z koleżanką aktorką Brigitte Nielsen. Aktorka, wówczas mająca około 20 lat, rosła, występując w filmach takich jak Czerwona Sonja, Rocky IVoraz Gliniarz z Beverly Hills II. Według Entertainment Weekly, Nielsen wykonała pierwszy ruch na Stallone dzięki specjalnej notatce, która prześlizgnęła się przez drzwi hotelu Stallone.

„Nazywam się Brigitte Nielsen…. Naprawdę chciałbym cię poznać. Oto mój numer” — głosiła notatka.

Potem Stallone zadzwonił do Nielsena, a oboje mieli wystarczająco dużo czasu, aby aktorzy nawiązali związek. Nielsen i Stallone pobrali się później w 1985 roku, a Stallone nie mógł powstrzymać się od wylewu swojej nowej narzeczonej.

„Ma serce, humor, urodę, sprawność sportową, instynkt macierzyński. Jest bardzo zorientowana na rodzinę. I jest klasycznie wierna swojemu mężczyźnie – mam na myśli to, że jest naprawdę oddana utrzymaniu i przedłużaniu tego związku” – powiedział kiedyś Toczący Kamień (przez LA Times).

Sylvester Stallone czuł kiedyś, że miłość jest „tymczasową formą szaleństwa” po uporaniu się z Brigitte Nielsen

„src=”https://www.youtube.com/embed/sd-Un3CExeQ?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Małżeństwo Stallone z Nielsenem nie trwało długo. Już po dwóch latach małżeństwa Rambo aktor i jego ówczesna żona rozejdą się.

Stallone poślubił Jennifer Flavin, z którą cieszył się małżeństwem od 25 lat przed ostatnim rozwodem. Będąc z Flavinem, Stallone przypomniał sobie czas, kiedy on i jego była żona zauważyli Nielsona w telewizji.

Nielsen był kiedyś w reality show Rehabilitacja gwiazd z dr Drew omawiając swoje osobiste zmagania z alkoholizmem. Chociaż Stallone próbował oprzeć się pokusie, on i Flavin nie mogli powstrzymać się od oglądania odcinka. Flavin następnie zaoferował Stallone krótki komentarz dotyczący Nielsena.

„Myślałem, że oglądam stary domowy film. Usiadłem na sofie z Jennifer i oczywiście ona przerywa i mówi: „O czym myślałeś?”. Idę, nie byłem. To było doświadczenie poza ciałem. Doszedłem do wniosku, że miłość jest tymczasową formą szaleństwa i powinniśmy dać sobie trochę luzu” – powiedział kiedyś Stallone The Telegraph.

Brigitte Nielsen poczuła się, jakby znalazła się na czarnej liście z Hollywood po rozwodzie z Sylvesterem Stallone

” src=”https://www.youtube.com/embed/ritAQjBzUb8?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Nielsen wysunął teorię, że jej rozstanie ze Stallone miało negatywny wpływ na jej karierę zawodową. W powracającym wywiadzie na Oprah: Gdzie są teraz? (przez HuffPost), krótko otworzyła się na temat rozwodu, który kosztował jej możliwości.

„Kiedy opuściłam Sylwestra, wszystkie drzwi się za mną zamknęły” – powiedziała. „W zasadzie byłem na czarnej liście”.

Gwiazda twierdziła, że ​​musiała wówczas wrócić do Europy, aby znaleźć pracę. Tam była w stanie zarabiać na życie dzięki umiejętności posługiwania się wieloma językami.

Nielsen wyznała również, że miała przeczucie, że wychodzi za mąż Niezniszczalni gwiazda nie była wtedy właściwą decyzją. W rzeczywistości, gdyby mogła coś zmienić, Nielsen wybrałby inną drogę.

„Gdybym cofnął się w czasie, nie powinienem był go poślubiać” – powiedział Nielsen. – I nie powinien był mnie żenić! Nie chcę tu siedzieć i wyglądać jak anioł. Prawdopodobnie czasami byłem też wrzodem na tyłku… Ale tak naprawdę to nie było dla mnie i stało się bardzo brzydkie, jak robią to niektóre rozwody”.

POWIĄZANE: Sylvester Stallone sprzedał swojego psa za 40 USD przed sprzedażą „Rocky” – a potem odkupił go za 15 000

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button