Rozrywka

Sylvester Stallone podpowiada o naprawionym związku z byłą Jennifer Flavin z PDA Pic

Sylwester Stallone
Źródło zdjęcia: Domine Jerome / ABACA / Shutterstock

Sylwester Stallone76 i Jennifer Flavin54, być może ponownie przemyśleli swoją decyzję o zerwaniu po 25 latach małżeństwa. The Skalisty aktor zasugerował, że byli mogą wrócić do siebie, biorąc pod uwagę to, co opublikował na Instagramie w poniedziałek 19 września, dokładnie miesiąc po tym, jak Jennifer złożyła wniosek o rozwód i oskarżyła Sly’a o „przenoszenie majątku z funduszy małżeńskich”.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Sly Stallone (@officialslystallone)

Pierwsze zdjęcie, które udostępnił Sly, przedstawiało go i Jennifer czule trzymających się za ręce podczas spaceru przez coś, co wyglądało na winnicę. Drugie zdjęcie było retrospektywnym zdjęciem Sly’a i Jennifer z ich trzema córkami, Zofio25, Sykstyńska24 i Szkarłatny Stallone20. Sly opisał swój post: „Wspaniały…”.

Wyglądało na to, że Sly i Jennifer mają błogie małżeństwo przez dwie i pół dekady, dopóki pierwsza modelka nie złożyła dokumentów rozwodowych na Florydzie w piątek, 19 sierpnia. TMZ poinformował, że długoletnia para rozpadła się z powodu problemu z psem Rottweilera Sly’a, ale kultowy aktor wyjaśnił, że nie zakończyli małżeństwa z powodu „tak trywialnego argumentu”.

Sylwester Stallone
Sylvester Stallone i Jennifer Flavin (zdjęcie: Domine Jerome/ABACA/Shutterstock)

Po rozstaniu Sly został zauważony z tajemniczą kobietą w Rzymie 13 września. Para, do której dołączyła grupa przyjaciół i ochroniarzy, pokazała PDA podczas publicznego wyjścia. Tajemnicza kobieta delikatnie pogłaskała plecy Sylwestra w chwili uczucia między nimi. Sly zakrył również dwa tatuaże swojej byłej żony od czasu zakończenia małżeństwa.

Sly i reszta rodziny Stallone otrzymają własny program telewizyjny, którego premiera ma się odbyć w grudniu w Paramount+. Możliwe, że w serialu zobaczymy pogorszenie się małżeństwa Sly i Jennifer (i być może ich pojednania?).

Warto również zauważyć, że Sly pochwalił swoją zrażoną żonę, gdy zestrzelił tę dziką plotkę o swoim psie Rottweilera w oświadczeniu TMZ. Powiedział publikacji: „Mam najwyższy szacunek dla Jennifer. Zawsze będę ją kochał. To niesamowita kobieta. Jest najmilszym człowiekiem, jakiego kiedykolwiek spotkałem.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button