Rozrywka

Syn Tysona Fury’ego chce być Deontayem Wilderem, kiedy dorośnie, gdy rywal uderza „wielkim dosserem”

Nie chciałbyś znaleźć się po złej stronie Tysona Fury’ego… ale jedno z jego dzieci mogło właśnie to zrobić.

To po tym, jak drugi najmłodszy z jego sześciorga dzieci powiedział, że chciałby być starym rywalem Fury’ego, Deontay Wilder, kiedy dorośnie. Cygański Król cieszył się słynną trylogią walk z Bronze Bomber w latach 2018-2021, podczas których nazwał swojego nemezis „dosserem”.

Jeszcze bardziej zabolałoby niepokonany zawodnik wagi ciężkiej, gdyby dowiedział się, że jedno z jego dzieci ubóstwia Amerykanina bardziej niż on sam. Mimo to supergwiazda boksu Fury był zbyt szczęśliwy, by przypomnieć swojemu spadkobiercy, co myśli o swoim byłym przeciwniku.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Fury (32-0-1) niedawno przesłał na Instagramie filmik, na którym idzie ulicą z trzyletnim księciem Adonisem Amaziahem na ramionach. Para bierze udział w miniaturowej sesji pytań i odpowiedzi, zaczynając od kilku niewinnych pytań, takich jak „jak masz na imię” i „ile masz lat?”.

Adonis kontynuuje, mówiąc swojemu tacie, że chce zostać bokserem, gdy jest starszy, ale nastrój zmienia się, gdy Fury Sr. pyta, który bokser chce być. „Deontay Wilder”, nadchodzi odpowiedź, na którą Fury odpowiedział: „Nie ma mowy… on jest dosserem!”

Po pokonaniu hrabiego pomimo niszczycielskiego ciosu w 12. rundzie, Fury zremisował z Wilderem w kontrowersyjny sposób, kiedy po raz pierwszy się zderzyli. Pochodzący z Wythenshawe przypieczętował bardziej rozstrzygające wyniki w drugim i trzecim spotkaniu, kończąc odpowiednio w siódmej i jedenastej rundzie.

Syn Tysona Fury’ego powiedział, że chce być Deontayem Wilderem, gdy będzie starszy (Zdjęcie: tysonfury / Instagram)

Czy wierzysz, że Tyson Fury walczył po raz ostatni? Daj nam znać w sekcji komentarzy.

Od tamtej pory wrócił do akcji i zatrzymał Dilliana Whyte’a w szóstej rundzie, kiedy spotkali się na Wembley w zeszłym miesiącu. Fury potwierdził po walce, że planuje wycofać się z boksu, choć nie jest pewne, czy posiadacz tytułu WBC przejdzie dalej.

Fury, lat 33, nie zostanie skazany na następców swojego bokserskiego tronu, jeśli planuje trenować swoje potomstwo w boksie. Oprócz trzech córek, Wenezueli, Walencji Amber i Ateny, Fury ma również trzech synów w Adonisie, księcia Jana Jakuba i księcia Tysona II.

To powiedziawszy, nawet to nie gwarantuje, że pójdą w ślady jego floty, jeśli będą dążyć do pugilizmu. Zamiast tego jest to 42-2-1 Wilder, który zdobył przynajmniej jedno z ich serc, nawet pomimo pary rozstrzygających porażek z ojcem.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button