Rozrywka

Szanse gigantów na zakończenie suszy play-off przewidywane przez raport Bleachera

Twitter The New York Giants nie pojawili się w postsezonie od 2017 roku, kiedy niektórzy gracze niesławnie wybrali się na wycieczkę do Miami przed meczem.

Czy naprawdę minęło dopiero pięć lat?

Jesienią/zimą 2016-17 to był wspaniały czas, aby być fanem New York Giants. Za 35-letnim Elim Manningiem zespół osiągnął rekord 11-5 i postsezonowy postój. Z udziałem kluczowych młodych graczy, takich jak Odell Beckham Jr i Landon Collins, a także doświadczonych mistrzów Super Bowl, takich jak Manning, Victor Cruz i Jason Pierre-Paul, atmosfera w Nowym Jorku była dobra pod kierownictwem pierwszego roku trenera Bena McAdoo. Doświadczenie play-off było oczywiście katastrofalne i drużyna nie osiągnęła tych szczytów od tego czasu, pojawiając się w sześciu sezonach bez pojawienia się w play-off.

Z obozem treningowym na nadchodzący sezon za nieco ponad miesiąc, Ian Wharton z Bleacher Report przeanalizował susze w playoffach w lidze, z wybitnymi występami Giants. Fani Giants z pewnością mogą mieć powody do optymizmu, z nowym arcymistrzem, nowym trenerem i odrobiną świeżej krwi po obu stronach piłki. Podczas gdy zespół może zobaczyć ogromną poprawę, jeśli zachowają zdrowie, raport Bleacher „sprzeda” szanse zespołu na zakończenie suszy.

Dyskutując, dlaczego nie stanie się to dla Giants w 2022 roku, Wharton pisze: „NFC East będzie w tym roku brutalny. Dallas zrobił mały krok w tył, ale nadal jest pretendentem do Super Bowl. Philadelphia Eagles dokonała znacznych ulepszeń po obu stronach piłki w tym sezonie poza sezonem, a Waszyngton zostanie ulepszony po awansie na rozgrywającego. Gigantów jeszcze nie ma, ale są w kolejce do znacznej poprawy, jeśli [Daniel] Jones może wyrosnąć na niezawodnego przechodnia.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości Giants prosto na Twoją skrzynkę! Zapisz się do newslettera Heavy on Giants tutaj!

Chociaż powiedział, że zatrudnienie Dabolla „mogło być najlepszą decyzją, jaką jakikolwiek zespół podjął jako główny trener w tym sezonie poza sezonem”, Wharton zakwestionował status Daniela Jonesa, zakwestionował ofensywną linię zespołu i nie był pewien, czy Kayvon Thibodeaux, Xavier McKinney i Adoree Jackson wystarczył do prowadzenia obrony.

Zdrowie przestępstwa byłoby „ogromnym doładowaniem”

Konkretnie wymieniając garstkę graczy, Ian Wharton zwrócił uwagę na stan ataku, stwierdzając, że „Posiadanie rozgrywających Kadariusa Toneya, Sterlinga Sheparda i Saquona Barkleya na boisku przez co najmniej jeden pełny miesiąc byłoby ogromnym impulsem dla Nowego Jorku”.

Dążenie do zaledwie miesiąca, aby trio było razem zdrowe, sygnalizuje, jak trudno było zespołowi zachować zdrowie w ostatnich latach. Toney doznał litanii kontuzji w swoim debiutanckim sezonie, a problemy Barkleya z kontuzjami są dobrze udokumentowane, podobnie jak problemy Sterlinga Sheparda. Kuszące jest wyobrażanie sobie czasu, w którym wszyscy są zdrowi, ale trudno jest dokładnie przewidzieć, co by to oznaczało, biorąc pod uwagę, że po prostu jeszcze się to nie wydarzyło.

Były QB spodziewa się „wielkich” rzeczy od Daniela Jonesa

Niedawno emerytowany rozgrywający Ryan Fitzpatrick podzielił się swoimi przemyśleniami na temat statusu Daniela Jonesa z Giants i jego przyszłości. 39-latek, który wejdzie do świata nadawania z Amazon Prime, powiedział o Jonesie: „Myślę, że to była trudna sytuacja. Było wiele kontuzji. Musiał przejść przez wiele rzeczy. Naprawdę bardzo lubię jego talent”, dodając „Myślę [Brian] Daboll zrobi wspaniałe rzeczy w swojej karierze”.

Więcej ciężkich na Giants News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button