Rozrywka

Szef Leicester Brendan Rodgers spogląda na Joe Worralla – ale obrońca pozostanie w Nottingham Forest, jeśli zostanie awansowany

LEICESTER sprawdza Joe Worralla z mieszanymi uczuciami, gdy Nottingham Forest próbuje wrócić do Premier League.

Brendan Rodgers chce, aby środkowy obrońca dobrze sobie radził, gdy ocenia go przed letnią ofertą, aby uporządkować jego nieszczelną obronę.

2

Ale jeśli Forest, który wczoraj pokonał Sheffield United 2-1, przejdzie przez play-offy, to 25-letni Worrall prawdopodobnie pozostanie, aby spełnić swoje marzenie o grze w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Jeśli im się nie powiedzie, Forest wie, że jeden lub dwóch graczy będzie musiało zostać sprzedanych – a zarówno Worrall, jak i Brennan Johnson przyniosą gotówkę potrzebną do zrównoważenia ksiąg.

Gdzie indziej w klubie SunSport ujawnił, że Arsenal zbliża się do 40-milionowego kontraktu na pomocnika Youriego Tielemansa.

Ale Real Madryt będzie czekał, aby rzucić się na belgijskiego pomocnika, jeśli Kanonierzy nie zakwalifikują się do Ligi Mistrzów.

Jednak w obozie piłkarzy i klubie Emirates rośnie przekonanie, że Tielemans będzie zawodnikiem Arsenalu w przyszłym sezonie.

Szef kanonierów, Mikel Arteta, chce tego lata poprawić jakość i głębię swoich opcji pomocy.

Tielemans byłby ulepszeniem zarówno Granitu Xhaka, którego przyszłość w Emiratach jest niepewna, jak i Mohameda Elneny’ego, którego kontrakt wygasa tego lata.

Leicester jest prawie zrezygnowane ze sprzedania człowieka, którego gol zdobył dla nich w zeszłym sezonie Puchar Anglii.

Najczęściej czytane w Premier League

DARMOWE ZAKŁADY I ZAREJESTRUJ SIĘ OFERTY – NAJLEPSZE OFERTY DLA NOWYCH KLIENTÓW

25-letni Tielemans odrzucił oferty nowego kontraktu, a jego obecna umowa ma trwać nieco ponad rok.

Lisy wolałyby teraz zarobić, niż ryzykować utratę gracza za darmo.

Manchester United był również silnie związany z Tielemansem, ale ich szanse na wygranie wyścigu o jego podpisanie zmalały, ponieważ ich wyzwanie o miejsce w pierwszej czwartej spadło.

Arsenal zbliża się do 40-milionowego kontraktu na pomocnika Youriego Tielemansa

2

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button