Rozrywka

Szefowie ponownie przydzielają koszulkę nr 32 Tyranna Mathieu, Josh Gordon również zamienia numery

Dobrze znana koszulka nr 32 Getty The Kansas City Chiefs zmieni właściciela w 2022 roku.

Przez ostatnie trzy sezony numer 32 reprezentował przywództwo, motywację, wytrwałość i odwagę w Kansas City. Reprezentował zaciekłego konkurenta znanego jako „Miodowy Badger” i zaufanego kolegę z drużyny o imieniu Tyrann Mathieu.

Jak wiemy, były kapitan nie wróci do organizacji Chiefs w 2022 roku. I tak słynna koszulka z numerem 32 zmieni właściciela.

Reporter zespołu KC, Matt McMullen, ujawnił 13 maja nowego właściciela i jest to defensywny kolega z drużyny, który może przyjąć podobną rolę w tym sezonie — drugoroczny linebacker Nick Bolton.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości dotyczące Chiefs prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Chiefs tutaj!

Dołącz do Heavy na Chiefs!

Zamiana Jersey!

McMullen opublikował na Twitterze trzy zamiany koszulek, w tym Bolton, który przeszedł na numer 32.

‼️ Zmiana numeru szn ‼️

Nick Bolton ➡️ #32

Leo Chenal ➡️ #54

Josh Gordon ➡️ #12

Być może więcej w przyszłości, bądź na bieżąco!

— Matt McMullen (@KCChiefs_Matt) 13 maja 2022 r.

Początkujący obrońca Leo Chenal natychmiast zmieni swój z 49. na 54., a weteran szeroko rozstawiony Josh Gordon będzie szukał nowego startu, zamieniając 19. miejsce na 12.

Po ogromnych 32 jardach otrzymanych w zeszłym roku, czysta karta jest prawdopodobnie mądrym wezwaniem do wielkiego nazwiska, którego gra spadła na trudne czasy. Gordon nie ma gwarancji, że znajdzie się w 53-osobowym składzie w 2022 roku.

Headlinerem jest jednak nadal Bolton. Wybór z 2021 r. był niedocenianym bohaterem obrony Chiefs na odcinku. Swoją debiutancką kampanię zakończył ze 112 wtargnięciami (11 za porażkę) i trzema obronionymi podaniami, a także długą regeneracją po przyziemieniu, które wygrało mecz w 18. tygodniu.

Bolton czuje się godnym graczem, aby wziąć na siebie odpowiedzialność za tę koszulkę. Produkt Missouri powinien zająć pozycję lidera, a Anthony Hitchens nie będzie już na liście.

Wydaje się również, że ma ten rodzaj talentu i zdolności do rozgrywania, aby sprostać wymaganiom. Miodowy borsuk może zniknął, ale ma obiecującą perspektywę objęcia jego płaszcza.

Śledź stronę Heavy on Chiefs na Facebooku, gdzie możesz zapoznać się z najnowszymi codziennymi treściami, analizami, funkcjami i nie tylko związanymi z KC!

Nowicjusz wybiera stary numer Play Play firmy Tyreek HillIsiah Pacheco: „Gotowy do skorzystania z okazji” | Konferencja prasowa 5/8RB Isiah Pacheco rozmawia z mediami podczas Chiefs 2022 Rookie Minicamp Subskrybuj więcej filmów! bit.ly/2OuOUnB Więcej akcji Chiefs NFL! bit.ly/2Moa1VR #KansasCityChiefs #Chiefs #NFL Śledź nasze media społecznościowe! Strona internetowa: Chiefs.com/ Facebook: facebook.com/KansasCityChiefs Twitter: twitter.com/Chiefs Instagram: instagram.com/chiefs2022-05-08T20:55:35Z

Jeśli chodzi o numery koszulek byłych gwiazd, debiutant Isiah Pacheco wybrał kultowy numer 10 Tyreek Hill, doskonale wiedząc, co reprezentuje. Zapytano go o swój wybór podczas konferencji prasowej 8 maja.

„Zdecydowanie wiem, kto go nosił i nie czuję żadnej presji”, powiedział dziennikarzom produkt Rutgers. „Nosiłem ten numer już wcześniej — na pierwszym roku studiów — i wykonałem z nim świetną robotę. To nie liczby [it’s] gracze, więc facet, który go nosi, musi po prostu wyjść i wykonać, gdziekolwiek mnie potrzebują.

Nowicjusz RB Isiah Pacheco, noszący teraz numer 10, powiedział, że doskonale zdaje sobie sprawę, kto nosił go wcześniej, zanim go wziął.

„Nie czuję żadnej presji”, powiedział Pacheco o zabraniu poprzedniego numeru Tyreek Hill. „Nosiłem ten numer wcześniej”. pic.twitter.com/WYcE7nmi4M

— Herbie Teope (@HerbieTeope) 8 maja 2022 r.

Pacheco może nie ma rąk takich jak „Gepard”, ale ma szybkość, wiążąc Pierre’a Stronga Jr. w najszybszym doskoku na 40 jardów w klasie draft.

W siódmej rundzie mówiono o wybuchowym biegaczu jako o potencjalnym uśpieniu dla szefów. Pacheco dołącza do grupy konkurencyjnej w 2022 roku, z Clyde Edwards-Helairem i Ronaldem Jonesem II na czele.

Nowicjusz będzie walczył z takimi graczami jak Derrick Gore, a także UDFA Jerrion Ealy i Tayon Fleet-Davis o miejsce w składzie i rotacyjną rolę w tym ataku. Opierając się na statusie draftu, Pacheco powinien wyprzedzić konkurencję.

CZYTAJ DALEJ:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button