Rozrywka

Szefowie TE Travis Kelce nieumyślnie obraża pannę Piggy [WATCH]

Getty Kansas City Chiefs mocno kończą Travisa Kelce’a i postać z Muppety, Miss Piggy.

Travis Kelce pojawił się niedawno w programie ABC „Holey Moley”, ekstremalnym konkursie minigolfa, jako analityk. Dołączył do panelu Joe Tessitore, komentatora play-by-play, i komika Roba Riggle, komentatora kolorów.

Na planie Kelce zapytał panel, czy chcą „rzucić starą świńską skórę”. Najwyraźniej słynna postać z Muppetów, Miss Piggy, złapała tę uwagę Kelce i nie była zadowolona.

„To nie pasowało do panny Piggy”, powiedział Kermit Żaba podczas „Na czerwonym dywanie”.

Kelce musi być bardziej ostrożny w swoich komentarzach związanych z wieprzowiną (żartuje).

Najnowsze wiadomości od Chiefs prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Chiefs tutaj!

Chiefs Rookie Draft Pick o nazwie „Dark Horse”, aby stworzyć skład

Clyde Edwards-Helaire, Ronald Jones, Derrick Gore i Jerick McKinnon uzupełniają górną część wykresu głębokości wstecznego Chiefs, wydaje się, że nie ma zbyt wiele miejsca, aby ktokolwiek inny wyrobił sobie markę w Kansas City. backfield. Ale to nie znaczy, że nie ma kilku graczy, którzy nie spróbują tego zrobić.

Weźmy na przykład debiutanta z siódmej rundy, Isiaha Pacheco.

Jako produkt Rutgers, Pacheco nie wchodzi do ligi z mocnym życiorysem uczelni. W ciągu czterech lat spędzonych w Rutgers nigdy nie zgromadził więcej niż 170 dotknięć w jednym sezonie lub 729 jardów biegu, co było szczytami kariery w jego drugim sezonie. Jest to w dużej mierze powód, dla którego nie został powołany do Dnia 3, mimo że przebiegł 4,37 na 40 jardów w NFL Scouting Combine i ma kilka innych cech, które są pożądane w NFL z powrotem.

Bycie wciągniętym na już załadowany backfield nie zwiększa szans Pacheco na stworzenie składu NFL, nawet jeśli jest z nim powiązany kapitał draftowy. Ale KC Proctor z Arrowhead Pride wyjaśnił, dlaczego wierzy, że Pacheco może pokonać przeciwności losu i sprawić, że aktywny skład Chiefsów pojawi się we wrześniu.

„Pacheco, który zaświta numer 10, nigdy nie był zbytnio uwzględniony w przechodzącej grze Scarlett Knights i pojawiły się obawy prowadzące do draftu dotyczące jego umiejętności jako odbiornika w polu” – wyjaśnił Proctor 20 czerwca. posprzątaj tę część swojej gry i obalij pesymistów, jeszcze nie wiadomo, ale sposób, w jaki porusza się z piłką w dłoniach, czyni go intrygującym atutem w grze ekranowej Chiefs. Ma tendencję do przerywania biegania na zewnątrz trochę wcześnie, zamiast pozwalać, by blokowanie rozwijało się przed nim, więc może mógłby zaadaptować się do roli krótkiego łapania podań, z jego pozornym komfortem pracy w przestrzeni w mieszkaniu.

„Niezależnie od tego, czy staje się groźbą odbierania, zarabia procent z prowadzenia z pola, czy jest w pobliżu tylko po to, by głębiej w ataku, prawdopodobnie zobaczymy go na boisku w jakimś stopniu. Jeśli nic więcej, jako świeca zapłonowa dla zespołów specjalnych.”

Następnie Proctor wyjaśnił, że Pacheco może mieć podobną trajektorię NFL do byłego szerokiego odbiornika Chiefs Tyreek Hill.

„Z niesamowitą prędkością doskoku na 40 jardów 4,37, oglądanie holu nr 10 w puntach i/lub kickoffach przypominałoby początki Tyreek Hill w Kansas City” – kontynuował. „Jeśli to ma być pierwsza rola Isiaha Pacheco w Chiefs, fani mogą mieć tylko nadzieję, że odniesie podobną trajektorię sukcesu”.

Pacheco uhonorowane w rodzinnym mieście

W weekend Pacheco został uhonorowany przez swoich rówieśników w jego rodzinnym mieście Vineland w New Jersey za dostanie się do NFL.

W imieniu Pacheco odbyła się parada, a jego dawna szkoła średnia, Vineland South High School, wycofała swoją koszulkę nr 1 liceum. Miasto zdecydowało się również na posunięcie się 18 czerwca „Isiah Pacheco Day”.

CZYTAJ WIĘCEJ: Więcej ciężkich wiadomości o szefach

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Check Also
Close
Back to top button