Rozrywka

Sześć lat po Brexicie i mimo przewidywań Remoanera niebo wciąż się nie zapadało

Wojna sześcioletnia

DOKŁADNIE sześć lat temu obudziliśmy się w nowej Wielkiej Brytanii.

Wbrew przeciwnościom, 17,4 mln większość zdecydowała się opuścić UE dla nowego przeznaczenia. Wszyscy wiemy, co stało się później.

3

Pełen resztek parlament sparaliżował politykę, aby udaremnić wynik referendum. Zbłąkani posłowie, tacy jak Keir Starmer, udawali, że ją szanują, ale w zmowie z Brukselą walczyli o jej obalenie.

Jego szalenie niebezpieczny spisek został udaremniony, a Brexit zakończył się dopiero po wygranej Borisa Johnsona w wyborach w 2019 roku. Od tego czasu prawie każda przepowiednia Remoanera się rozpadła.

Szybko zawarto umowy handlowe z UE i dziesiątkami głównych krajów, a kolejne mają się pojawić. Nasza niezależność pozwoliła nam wkroczyć na Covid i ponownie otworzyć gospodarkę znacznie szybciej niż Bruksela.

Niebo nigdy nie zapadło. Nasz wzrost jest słaby, ale także UE. Nasze obecne nieszczęścia prawie w całości sprowadzają się do Covid i wojny, która dotyka praktycznie wszystkie narody.

W Irlandii Północnej są niedokończone sprawy. Musimy rozluźnić uścisk Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, tak jak wyrwaliśmy się z UE.

Powiedzmy też, że dopóki torysi nie zmniejszą szybko podatków i biurokracji z czasów UE, nie będą mogli twierdzić, że zmaksymalizowały potencjał Brexitu.

Ale Słońce nigdy nie obiecywało, że ten ogromny narodowy reset będzie łatwy w krótkiej perspektywie. Więc kiedy Remoanerzy przywołują statystyki, które rzekomo pokazują nam, że jesteśmy w gorszej sytuacji, niż gdybyśmy tam zostali, jaki to ma sens?

Po co marnować energię? Aby udowodnić, że mieli „słuszność”? Aby dać przyszłemu rządowi Partii Pracy pretekst do ponownego przyłączenia się?

Ta debata zakończyła się dzisiaj sześć lat temu.

A co powiesz na pomoc w uczynieniu zjednoczonej, niepodległej Wielkiej Brytanii wiodącego na świecie sukcesu, o którym wiemy, że może być?

Poszukiwacze wierteł

Torysi zawsze byli tchórzliwi, poddając się fałszywej propagandzie lobby ekologicznego na temat rzekomych niebezpieczeństw szczelinowania.

Sondaż wykazał, że 44% wyborców chce zniesienia zakazu frackingu

3

„Wstrząsy” są niewielkie, ryzyko zanieczyszczenia minimalne. Jeśli więc eksperci w przyszłym tygodniu potwierdzą, że jest to bezpieczne, rząd nie może się wahać, by dać mu skinienie.

Brytyjski gaz łupkowy może okazać się kluczowy dla naszego bezpieczeństwa energetycznego i stabilności cen.

Niemcy liczą na to, że Putin ogrzeje ich domy. Zobaczcie, jak to wygląda.

Obudziłem się!

Nowy wzrost zainteresowania uczniów fanatyzmem wobec poglądów, których nie lubią, jest przerażający.

Prawie jedna trzecia studentów domaga się prawa do zakłócenia lub przerwania nieprzyjemnego wydarzenia

3

Uniwersytety mają organizować konkurs pomysłów. Zamiast tego większość studentów woli zabronić odmiennych opinii.

Prawie jedna trzecia żąda prawa do zakłócenia lub zatrzymania nieprzyjemnego wydarzenia.

A może po prostu „nie jechać”?

To nie do końca ich wina. Ich wykładowcy też są prawie wszyscy lewicowi, często na tyle młodzi, by nauczyli się potwornej niegodziwości jakiegokolwiek poglądu na prawo od Jeremy’ego Corbyna.

Jeśli torysowie tego nie naprawią, nikt tego nie zrobi. Na pewno nie Pracy, która na tym czerpie korzyści.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button