Rozrywka

„Sztuka pasji” w Lifetime: jak Katie Reese próbuje wszystkiego, co ją przeraża

Nadchodzący film Lifetime „The Art of Passion” to thriller obracający się wokół miłości, kłamstw i uwodzenia. Platforma zawsze dostarczała świetne filmy thrillerowe i miejmy nadzieję, że „Sztuka pasji” nie jest inna.

REKLAMA

Oficjalne streszczenie filmu Lifetime brzmi: „Hope Williams, odnosząca sukcesy lekarka na ostrym dyżurze, niechętnie spotyka utalentowanego artystę podczas dziewczęcego wyjścia. Życie seksualne Hope nabiera tempa, a jej praca staje się coraz gorsza, gdy agresywny mąż maltretowanego pacjenta obwinia ją o swoje obawy. Wkrótce życie osobiste Hope uwikłane jest w jej życie zawodowe i oboje są zagrożone. ” W filmie występują Katie Reese i Victor Alfieri. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o Katie Reese, która gra główną aktorkę.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

„Jailbreak Lovers” na Lifetime: fabuła, obsada, data i najnowszy szum wokół thrillera kryminalnego

„Nie pozwolę ci odejść”: 5 rzeczy, które musisz wiedzieć o thrillerze Lifetime

REKLAMA

Kim jest Katie Reese?

Katie Reese pochodzi z Michigan; występowała i bawiła całe swoje życie. Jest wszechstronną tancerką, aktorką, printem i modelką sportowo-fitnessową.

Jaki był pierwszy występ telewizyjny Katie Reese?

Katie Reese pojawiła się w „A Very Harold & Kumar Christmas” (z udziałem Kala Penna, Neila Patricka Harrise i Johna Cho) jako tancerka w 2011 roku. Chociaż występowała w filmach, teledyskach i serialach telewizyjnych, takich jak „Valley Girl” i ” The Bachelor Parody” (mini serial telewizyjny), oba w 2020 roku, żadna z nich nie była znaczącymi rolami. „Sztuka pasji” Lifetime to jej pierwszy film fabularny.

REKLAMA

Z kim Katie Reese występowała jako backdancer?

Katie Reese tańczyła z jednymi z najbardziej znanych twarzy popkultury, takimi jak Jennifer Lopez, French Montana, Bon Jovi, Capital Cities, Mariah Carey i Charlie XCX. Twierdzi, że pracowała ze znanymi choreografami, takimi jak NappyTabs, Ryan Heffington, Mandy Moore, Michael Rooney, Denna Thomsen.

REKLAMA

Co Katie Reese zrobiła przed aktorstwem?

Katie Reese była modelką i współpracowała ze znanymi markami, zarezerwowała ponad 45 reklam i pracowała przy kilku kampaniach drukowanych.

REKLAMA

Czym pasjonuje się Katie Reese?

Według Katie Reese, poza byciem przed kamerą, pasjonuje się przyrodą i plenerem, lodami, sztuką, choreografią, nauczaniem dzieci, odżywianiem i jej szczeniakiem – masłem orzechowym.

Dlaczego Katie Reese jest uzależniona od wzrostu?

Według oficjalnej strony internetowej Katie Reese: „Chcę wkroczyć we wszystko, co mnie przeraża.

Gdzie możesz znaleźć Katie Reese?

Jeśli chcesz śledzić Katie Reese, możesz znaleźć ją na Instagramie pod nazwą użytkownika @reesekate

REKLAMA

Przyczepa

Zwiastun filmu nie jest jeszcze dostępny. Jednak „Sztukę pasji” można zobaczyć 7 sierpnia, wyłącznie w Lifetime.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button