Rozrywka

Szybkie i proste poranne babeczki Sunny Andersona

Nie ma to jak świeżo upieczona babeczka z filiżanką kawy lub herbaty na powitanie dnia.

A poranne babeczki gwiazdy Food Network Sunny Anderson są pełne tekstury, smaku i odpowiednich składników na pierwszy posiłek dnia, a nawet jako popołudniową przekąskę.

Sunny Anderson | Daniel Boczarski/Getty Images dla Food Network Magazine

Anderson’s Morning Muffins to pyszne śniadanie lub poczęstunek w dowolnym momencie

Przepis szefa kuchni na babeczki wymaga posiekanych truskawek, cukru, uniwersalnej mąki, mielonego cynamonu, sody oczyszczonej, mielonej gałki muszkatołowej, dojrzałego tłuczonego banana, jajek, oleju rzepakowego, skórki z cytryny, jagód i posiekanych orzechów włoskich.

„Są świetne”, współprowadzący Kuchnia mówi w filmie Food Network dotyczącym tego przepisu. „Zaraz zabierzesz je do pracy na małą przekąskę, małą poranną przekąskę lub popołudniową przekąskę, aby przejść przez cały dzień”.

Pobierz kompletny przepis, film i recenzje na stronie Food Network.

” src=”https://www.youtube.com/embed/hh9xDqmnv5c?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Babeczki Szefa Kuchni są szybkie i łatwe w wykonaniu

Anderson zaczyna od macerowania posiekanych truskawek z cukrem, aby owoce zmiękły i osłodziły podczas mieszania pozostałych składników.

„To, co zamierzamy zrobić, to najpierw zmieszać składniki suche, potem składniki mokre, a następnie połączyć wszystko razem” – wyjaśniła. „Powodem, dla którego chcemy je mieszać osobno, jest to, że zdecydowanie chcemy na koniec zrobić bardzo lekki kombajn; nigdy nie chcemy przesadzać z twoimi babeczkami. … Chcemy, żeby były ładne i wilgotne.”

Mąkę miesza się z sodą oczyszczoną, gałką muszkatołową, cynamonem i solą w jednej misce. Następnie w innej misce „wilgotność, która będzie tak wielka w naszej muffinie”. Banan jest tłuczony widelcem: „zdobądź go tak zmiażdżony, jak to możliwe”. Następnie wrzuca się jajka, a następnie truskawki, cukier, olej rzepakowy („Tylko olej, który nie doda żadnego smaku, neutralny olej”) i skórkę z cytryny.

Anderson miesza mokre składniki z suchymi, zauważając, że „jest całkowicie OK, jeśli po zmiksowaniu w cieście zobaczysz jeszcze trochę mąki. Ciepło piekarnika sprawi, że wszystko będzie wilgotne. Zaufaj mi w tej sprawie.

Posypuje posiekane orzechy włoskie na ciasto, a następnie jagody, delikatnie składając ciasto raz lub dwa: „Zauważ, że nie przemieszałam”.

Szef kuchni używa łyżki do lodów, aby z łatwością umieścić ciasto w filiżankach przygotowanej puszki na babeczki. Formę do babeczek umieszcza się w piekarniku o temperaturze 350 stopni F na około 30 minut lub „do momentu, gdy wykałaczka włożona w środek muffinki wyjdzie z kilkoma okruchami, ale nie jest mokra”.

” src=”https://www.youtube.com/embed/H-WBRvb9_DY?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>
Kolejny szybki i sycący przepis na poranne babeczki od Sunny Anderson z Food Network.

Recenzenci domowych kucharzy pokochali proste i smaczne babeczki Anderson’s Morning Muffins

The Gotowanie na serio przepis na babeczkę gospodarza jest nie tylko pyszny; Nie jest to również zbyt skomplikowane, używając składników, które większość domowych kucharzy prawdopodobnie ma pod ręką, jak zauważyli recenzenci.

„SMACZNY! Nigdy wcześniej nie robiłam domowych babeczek i okazały się świetne. Zdarzyło mi się dziś rano otworzyć e-mail z przepisem dnia Food Network i miałem wszystko na te babeczki. Mój 2-latek i 12-latek zjadł je w kilka minut! Znowu to zrobię!” jedna osoba napisała na stronie Food Network.

Inny domowy kucharz powiedział: „To najlepszy przepis na babeczki, jaki kiedykolwiek zrobiłem. Cały czas pieczę i prawdopodobnie wypróbowałem ponad 50 różnych przepisów na babeczki; to z łatwością je wszystkie zdmuchnęło”.

ZWIĄZANE Z: 4-składnikowy przepis na szarpaną wieprzowinę Sunny Andersona zawiera masło orzechowe, ku przerażeniu niektórych recenzentów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button