Rozrywka

Ta torba na ramię wygląda jak Longchamp i jest bardzo funkcjonalna — tylko 25

Us Weekly współpracuje z partnerami, dzięki czemu możemy otrzymać wynagrodzenie za niektóre linki do produktów i usług.

Klasyczna nylonowa torba typu tote Longchamp istnieje odkąd pamiętamy. Jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej wszechstronnych i funkcjonalnych toreb na rynku — nie wspominając o jednej z bardziej przystępnych cenowo opcji projektanta. Ale przy standardowym średnim rozmiarze, który kosztuje około 150 USD, dla niektórych kupujących może to być trochę wydatek.

Jasne, możesz poczekać na wyprzedaż w jednym z twoich ulubionych sprzedawców — ale możesz też zdobyć świetnego lookalike’a, takiego jak ta torba z NNEE. Średnia wersja tej torby kosztuje zaledwie 25 USD, co dla wielu jest znacznie bardziej przyjemną ceną Nas. Ma podobny klimat do oryginału z taką samą funkcjonalnością!

Wodoodporna, lekka nylonowa torba typu tote NNEE Amazonka

Zobacz to!

Uzyskać NNEE Wodoodporna, lekka nylonowa torba na ramię w cenach od 25 USD w Amazon! Należy pamiętać, że ceny są aktualne na dzień publikacji, 20 czerwca 2022, ale mogą ulec zmianie.

Mówiąc najprościej, projekt tej torby jest tak czysty i prosty jak torba Longchamp. Ma prostokątny kształt, wykonany z wodoodpornego nylonu, z zapięciem na zamek błyskawiczny. Możesz wybrać tę torbę w wielu różnych odcieniach, z których każdy ma brązowe, brązowe paski wszyte po bokach. Te paski są wykonane z prawdziwej skóry w wersji designerskiej, ale te wegańskie na tej torbie wyglądają równie urzekająco!

Jedyną rzeczą, której ta torba nie ma, jest dodatkowe zamknięcie z klapką, które rozciąga się na środku torby, ale nie jest to szczególnie ważne pod względem funkcjonalności. Ta torba chroni wszystkie przedmioty, które w niej przechowujesz, dzięki nylonowemu materiałowi, co sprawia, że ​​jest niewiarygodnie lekka. Możesz wypchać tę torbę mnóstwem niezbędnych rzeczy, a sama torba nie będzie jej bardziej obciążać!

Wodoodporna, lekka nylonowa torba typu tote NNEE
Wodoodporna, lekka nylonowa torba typu tote NNEE Amazonka

Zobacz to!

Uzyskać NNEE Wodoodporna, lekka nylonowa torba na ramię w cenach od 25 USD w Amazon! Należy pamiętać, że ceny są aktualne na dzień publikacji, 20 czerwca 2022, ale mogą ulec zmianie.

W tej chwili torba jest dostępna w średnich i dużych rozmiarach, które są niezwykle pojemne. Kupujący twierdzą, że jest to najlepsza torba do pracy lub podróży. Jeśli masz wakacje na książkach, to idealny bagaż podręczny, w którym możesz spakować ubrania na zmianę, telefon lub tablet, kosmetyczkę i cokolwiek innego, czego możesz potrzebować. Zgarniasz podobny wygląd projektanta za mniej, za co niezliczeni recenzenci są niesamowicie wdzięczni. Kto by nie był?

Zobacz: Pobierz NNEE Wodoodporna, lekka nylonowa torba na ramię w cenach od 25 USD w Amazon! Należy pamiętać, że ceny są aktualne na dzień publikacji, 20 czerwca 2022, ale mogą ulec zmianie.

Przeczytaj artykuł

Nie to, czego szukasz? Sprawdź więcej stylów z NNEE i kupuj wszystkie torebki i portfele dostępne w Amazon! Nie zapomnij sprawdzić wszystkich codziennych ofert Amazon!

  • 18 najładniejszych torebek i torebek od 50 do 400 USD
  • 9 najlepszych detoksykacji, oczyszczania i probiotyków na sezon kąpielowy
  • 8 najlepszych oczyszczaczy powietrza na Amazon pod kątem wirusów, alergenów i zapachów

Sprawdź więcej naszych typów i ofert tutaj!

Ten post został wysłany przez zespół Us Weekly’s Shop With Us. Zespół Shop With Us ma na celu wyróżnienie produktów i usług, które nasi czytelnicy mogą uznać za interesujące i przydatne, takich jak maski na twarz, samoopalacze, legginsy w stylu Lululemon i wszystkie najlepsze prezenty dla każdego w Twoim życiu. Wybór produktów i usług nie ma jednak w żaden sposób stanowić poparcia ze strony Us Weekly lub jakiejkolwiek celebryty wymienionej w poście. Zespół Shop With Us może bezpłatnie otrzymywać produkty od producentów do przetestowania. Ponadto Us Weekly otrzymuje wynagrodzenie od producenta produktów, o których piszemy, gdy klikniesz w link, a następnie kupisz produkt opisany w artykule. Nie wpływa to na naszą decyzję o tym, czy dany produkt lub usługa jest polecana lub polecana. Shop With Us działa niezależnie od zespołu sprzedaży reklam. Czekamy na Twoją opinię na [email protected] Szczęśliwe zakupy!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button