Rozrywka

Tajna dziura księcia Williama i Kate Middleton, aby wyprzedzić wielki ruch

W poniedziałek księżna Cambridge poleciała do Balmoral z dziećmi lotem ekonomicznym. Więc gdzie Cambridges wyprzedzają swój wielki ruch w Windsor?

WIĘCEJ: Wewnątrz londyńskiego domu księcia Williama i Kate

Książę William i Kate mają również mniej znaną królewską rezydencję w posiadłości królowej Balmoral, którą odwiedzali kilkakrotnie podczas swojego związku, w tym na wakacjach rodzinnych z trójką dzieci – księciem Jerzym, księżniczką Charlotte i księciem Ludwikiem. Jest prawdopodobne, że to właśnie tutaj rodzina będzie mieszkać podczas pobytu w Balmoral.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Wewnątrz najbogatszych domów rodziny królewskiej

Tam-Na-Ghar był prezentem dla księcia Williama od jego prababki, królowej matki, na krótko przed jej śmiercią w 2002 roku. Znajduje się w pobliżu Birkhall, rezydencji księcia Karola i Camilli w posiadłości Balmoral, gdzie odizolowali się razem po diagnoza koronawirusa księcia Walii w marcu 2020 r.

Zamek Balmoral Królowej w posiadłości Balmoral

Książę William i Kate odwiedzili razem trzypokojowy domek, odkąd studiowali na uniwersytecie św. Andrzeja, a para podobno powiedziała przyjaciołom, że spędzili tam razem najszczęśliwsze chwile.

WIĘCEJ: 10-łóżkowy dom księcia Williama i Kate jest naprawdę piękny

Przez cały czas ich związku odwiedzali domek i zatrzymali się w domku z trójką dzieci podczas letnich wakacji w Szkocji w 2019 roku. Niedawno Kate i William zwiedzili Szkocję, więc istnieje duża szansa, że ​​wykorzystali wtedy swój trzeci dom.

Głównym domem księcia i księżnej Cambridge jest Apartament 1A w Pałacu Kensington

Posiadłość Balmoral o powierzchni 50 000 akrów obejmuje łącznie 150 budynków, w tym zamek Balmoral, w którym królowa spędza coroczną letnią przerwę, oraz domek ogrodowy, w którym królowa Wiktoria często jadała śniadanie i pisała pamiętniki.

Istnieje również kilka domków letniskowych do wynajęcia na terenie posiadłości – z wyjątkiem sytuacji, gdy rezyduje rodzina królewska – w tym Colt Cottages, Connachat Cottage, Karim Cottage i Rhebreck Lodge.

WIĘCEJ: Najpiękniejsze domy wakacyjne należące do królowej i innych członków rodziny królewskiej

Książę i księżna Cambridge prawie całą pandemię koronawirusa spędzili w swoim drugim domu, Anmer Hall w Norfolk, z wyjątkiem powrotu do Londynu, aby dzieci uczęszczały do ​​szkoły.

Drugi dom księcia Williama i Kate Middleton, Anmer Hall

Trzypiętrowa nieruchomość znajduje się na terenie posiadłości Sandringham, w pobliżu Sandringham House, gdzie królowa zwykle spędza Boże Narodzenie, oraz w pobliżu Williama van Cutsem, ojca chrzestnego księcia Jerzego. XVIII-wieczny budynek został podarowany parze jako prezent ślubny od królowej w 2011 roku i używali go jako swojej głównej rezydencji, podczas gdy książę William pracował jako pilot dla East Anglian Air Ambulance do 2017 roku.

Podoba Ci się ta historia? Zapisz się do naszego newslettera, aby inne artykuły, takie jak ta, trafiały prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button