Rozrywka

„Talent Explosive Edge” nazwany Steelers UDFA do obejrzenia

Bob Levey / Getty Images Rozgrywający Tyler Vitt rzuca się w dół, gdy Tyree Johnson z Texas A&M Aggies jest trzymany przez Eddiego Rivasa z Texas State Bobcats na Kyle Field 29 sierpnia 2019 r.

W niedzielę 15 maja 2022 r. minicamp dla początkujących Steelersów dobiega końca, a główny trener Mike Tomlin po raz pierwszy przyjrzał się rocznej klasie draftu, a także wielu nowicjuszom zespołu, którzy nie zostali wytrafowani, nie wspominając o 28 testach.

Ale jeśli jest jeden UDFA, którego można określić jako gracza, którego można oglądać tego lata, to jest to były zawodnik Texas A&M Tyree Johnson, którego Brent Sobleski z Bleacher Report niedawno nazwał wolnym agentem, który najprawdopodobniej znajdzie się w 53-osobowym składzie Pittsburgha w 2022 r. .

„Johnson nie mógł wylądować w lepszej sytuacji jako niewymiarowy (6 stóp-2 1/2, 248 funtów) obrońca krawędzi, który nie ma rozmiaru, siły ani długości, aby konsekwentnie utrzymać się na końcu – koniec linii obronnej. Zamiast tego dołączy do zewnętrznych obrońców Pittsburgha, z możliwością rozkwitu jako rusher przepustek pod-pakietowych ”, oferuje Sobleski, zanim zauważył, że Texas A&M przyznał Johnsonowi nagrodę Defensive Playmaker Award w 2021 roku.

To w przeciwieństwie do defensywnych kolegów z drużyny DeMarvina Leala i Michaela Clemonsa, z których pierwszy został wybrany przez Steelersów w trzeciej rundzie draftu 2022 (łącznie nr 84), a drugi z nich trafił do New York Jets w rundzie 4 o godz. Nr 117 ogólnie.

W Texas A&M Johnson „wyleciał z piłki w porównaniu do swoich kolegów i ma niezbędną szybkość i elastyczność, aby wpływać na gry przy podawaniu” – podsumowuje Sobleski.

Najnowsze wiadomości Steelers prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Steelers tutaj!

Tyree Johnson miał być wyborem w szóstej rundzie

Jest to zgodne z tym, co analitycy draftu NFL powiedzieli o Johnsonie, a także z tym, co mówią obserwatorzy Steelersa.

Na przykład analityk NFL.com, Lance Zierlein, opisał Johnsona jako „wybuchowego talentu krawędziowego” i spodziewał się, że zostanie wybrany w szóstej rundzie draftu. „Jego pośpiech podań oferuje imponującą parę wybuchowej prędkości i elitarnego zakrętu, który może wystrzelić go w górę i okrążyć krawędź, aby polować na rozgrywających. Cechy są obecne, aby projektować go jako przyszłego popularyzatora podpakietów” – podsumował Zierlein.

To może być właśnie to, co lekarz zalecił zespołowi Steelersa, który potrzebuje lepszej głębi w zewnętrznym linebackerze, zwłaszcza graczom głębinowym, którzy mogą pomóc utrzymać świeżość TJ Watta i Alexa Highsmitha przez cały sezon 17 meczów.

„Jeśli przyglądasz się dwóm graczom, których warto mieć na oku, jego wybór z siódmej rundy, Mark Robinson i wolny agent Tyree Johnson, którzy nie zostali wybrani, są obrońcami linii” – napisał Mark Kaboly z The Athletic po pierwszym dniu debiutanckiego minicampu.

Podobnie Bob Labriola ze Steelers.com nazwał Johnsona „jednym z trzech nazwisk, które należy oglądać po rozpoczęciu obozu treningowego”, a pozostałe dwie to Jake Dixon, ofensywny atak Duquesne’a i Mataeo Durant, biegacz Duke’a, który prowadził 4,38 podczas swojego Pro Day i otrzymał „największy kontrakt UDFA RB w historii franczyzy”.

Tyree Johnson nagrał 18 worków na studiach

Johnson rozpoczął dziewięć z 12 meczów, w których wystąpił w drużynie Aggies w 2021 roku i zanotował wiodącą drużynę 8,5 worków. Swoją karierę w Texas A&M zakończył ze 100 odbiorami (52 solo) w 47 rozegranych meczach, w tym 23,5 odbiorów za przegraną, 18 worków, trzema przymusowymi fumbles i jednym odzyskaniem fumble.

Będzie rywalizował o pracę z byłym pomocnikiem Brownsa i Eagles, Genardem Averym, który w marcu podpisał roczny kontrakt. Dziesięcioletni weteran John Simon — który w styczniu podpisał kontrakt Reserve/Futures z Steelers — może również być częścią miksu, podobnie jak były zawodnik Broncos z siódmej rundy, Derrek Tuszka, który w zeszłym sezonie wystąpił w 15 meczach jako rezerwa. . Jest też pierwszoroczny zawodnik Delontae Scott, który spędził większość zeszłego roku w składzie treningowym Pittsburgha, ale zadebiutował w regularnym sezonie w listopadzie przeciwko Los Angeles Chargers.

Śledź stronę Heavy on Steelers na Facebooku, aby otrzymywać najnowsze wiadomości, plotki i treści!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:• Syn of Steelers Hall of Famer próbujący na Rookie Minicamp• Steelers rezygnuje ze straży, by zrobić miejsce dla byłych panter, szarżujących w walce • „Jaguary wykonują „dziwny ruch”, rezygnują z dawnych Steelers Kicker Matthew Wright• Steelers rezygnują z 3, aby zrobić Miejsce dla Mataeo Duranta, innych debiutantów UDFA• Steelers określa „potencjalne miejsce lądowania” dla Pro Bowl CB: Giants Insider

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button