Rozrywka

Tamar Braxton odpowiada na pogłoski, że pogodziła się z Davidem Adefeso po roszczeniach dotyczących nadużyć i zakazie zbliżania się

Zerwanie Tamar Braxton z Davidem Adefeso było katastrofą publicznego pociągu. Pojawiły się zarzuty o nadużycia i zakaz zbliżania się, a wielu miało nadzieję, że Braxton będzie go omijał. Ale po ostatnich interakcjach w mediach społecznościowych między nimi wielu zastanawia się, czy się pogodzili. Braxton odniósł się do plotek na swoim koncie na Instagramie.

David Adefeso i Tamar Braxton 2019 | Leon Bennett/Getty Images

David Adefeso daje Tamar Braxton miłość na Dzień Matki na Instagramie

O ile opinia publiczna wiedziała, Adefeso i Braxton nie byli razem od wybuchowego rozpadu w sierpniu 2020 r. Ale jego najnowszy post w mediach społecznościowych i odpowiedź Braxtona sprawiły, że fani kwestionują inaczej.

„Jest tak wiele inteligentnych i pięknych mam, które wywarły duży wpływ na moje życie” – zaczął w poście na Instagramie. „Czasami trudno jest znaleźć właściwe słowa, którymi można by podziękować; ale zauważyłem, że dobrze jest zacząć od niektórych małych rzeczy, które zrobiłeś, a które tak wiele dla mnie znaczą.

” src=”https://www.youtube.com/embed/xuYLAJXIClM?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>
Źródło: YouTube

ZWIĄZANE Z: Źródła mówią, że pytania Tamar Braxton dotyczące intencji jej chłopaka zaczęły się, gdy wydał oświadczenie na temat jej hospitalizacji

Po podziękowaniu matce i siostrom Adefeso wykrzyknął Braxtonowi. „Wtedy jest @tamarbraxton” – napisał. „Dziękuję, że nauczyłeś mnie kochać. I przez wszystkie życiowe wyzwania, dorastając razem, by stać się najlepszymi przyjaciółmi”. Braxton skomentował pod postem: „Dziękuję @david.adefeso, tak wiele się od ciebie nauczyłem… i jestem bardzo wdzięczny. Bóg jest taki dobry.” Podobał jej się też post i oboje śledzą się na Instagramie.

Interakcja w mediach społecznościowych ma miejsce kilka tygodni po tym, jak Sherrell’s World twierdziło w filmie, że była para pogodziła się. Według Sherrella, Adefeso była u boku Braxtona, gdy radziła sobie ze śmiertelną chorobą swojej siostry Traci i ostateczną śmiercią.

Tamar Braxton mówi, że jest singlem

Braxton złapała wiatr w mediach społecznościowych i odpowiedziała na pytania w poście na swojej relacji na Instagramie. Mówi, że to nie jest to, na co wygląda.

– Hej… wiem, że jesteście przyzwyczajeni do innej Tamar, ale to już po prostu nie jestem ja. Z nikim się nie pokłóciłem ani nie wróciłem. Nie jestem bałaganiarski i pełen dramatów. Uzdrawiam i jestem w budowie. Ta stara Tay NIGDY nie wróci, bo nie istnieje. Przyzwyczaj się do tego. Jest bardziej konsekwentna, pewna siebie i błogosławiona… w zasadzie jest o wiele lepsza. Niech was Bóg błogosławi”, napisała z emoji serca i dłoni modlitewnej.

Wzmianka o jej potencjalnym zerwaniu z kimkolwiek może dotyczyć plotek, że nie jest już przyjaciółką Nene Leakes. Urban Belle informuje, że nie podąża już za tym pierwszym RHOA gwiazda na Instagramie.

Podejrzany powrót następuje po zarzutach dotyczących przemocy domowej i zakazie zbliżania się

Po ich zerwaniu Adefeso twierdził, że Braxton fizycznie go zaatakował. Złożył wniosek i otrzymał tymczasowy zakaz zbliżania się. Braxton zaprzeczył jego twierdzeniom i rozkaz został ostatecznie odrzucony, a źródła ze strony Braxtona twierdziły, że zaczęła się martwić o to, jakie były prawdziwe intencje Adefeso.

Pojawiły się doniesienia, że ​​w trakcie ich związku Adefeso coraz bardziej kontrolowało i było zbyt zaangażowane w sprawy biznesowe Braxtona. Jej siostry nawet wypowiedziały się przeciwko niemu. Braxton oskarżył również Adefeso o zdradę z kobietą, którą twierdził, że jest jego pracownikiem.

ZWIĄZANE Z: Pomimo zakazu zbliżania się, Tamar Braxton broni swojego byłego chłopaka Davida Adefeso na Twitterze

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button