Rozrywka

Tarek El Moussa ujawnia, że ​​Heather Rae Young i jego syn Brayden nie związali się na początku

Tarek El Moussa ujawnił, że jego żona, Sprzedam zachód słońca gwiazda Heather Rae Young, początkowo nie łączyła się ze swoim 6-letnim synem, Braydenem. ten Flip lub Flop gwiazda ma dwoje dzieci z pierwszego małżeństwa z Christiną Haack. Oto, co powiedział El Moussa o więzi Younga z jego dziećmi io tym, jak zmieniła się ona z biegiem czasu.

Tarek El Moussa i Heather Rae Young | Amy Sussman/Getty Images

Tarek El Moussa powiedział, że jego synowi Braydenowi zajęło „kilka tygodni”, aby przyzwyczaić się do gwiazdy „Sprzedaży zachodu słońca” Heather Rae Young

Heather Rae Young dobrze dogaduje się z dziećmi Tareka El Moussy, ale Flip lub Flop gwiazda ujawniła, że ​​nie zawsze tak było. W styczniu 2021 r. El Moussa powiedział US Weekly, że jego synowi Braydenowi zajęło „tygodnie” rozgrzanie się do Sprzedam zachód słońca gwiazda po tym, jak się do nich wprowadziła.

„Miał trzy lata [when] pojawiła się pewnego dnia znikąd i po prostu się wprowadziła” – powiedział El Moussa. „Zajęło mu kilka tygodni, zanim się do tego przyzwyczaił”.

Ale po tym, jak lepiej się poznali, El Moussa powiedział, że Brayden i Young stali się nierozłączni.

„Grają razem w tenisa. Przytulają się, po prostu uwielbiają się nawzajem” – powiedział. „Szczerze, dla mnie jako taty jestem bardzo szczęśliwy. Jestem bardzo podekscytowany ślubem, zwłaszcza że jest dla dzieci niesamowitą macochą. Na przykład, naprawdę ją uwielbiają.

Heather Rae Young nazywa dwoje dzieci Tarka El Moussy „najlepszymi przyjaciółmi”

Słowa Tareka El Moussy o jego dzieciach „uwielbionych” Heather Rae Young odzwierciedlają to, co Sprzedam zachód słońca gwiazda powiedziała o swoich dwójce dzieci w mediach społecznościowych. Oprócz 6-letniego Braydena, El Moussa dzieli z Christiną Haack także 11-letnią córkę Taylor.

Young nazwała siebie „bonusową mamusią” dla dzieci El Moussy w swoim poście na Instagramie z 19 marca. „Moją ulubioną rzeczą jest budzenie Tay & Bray rano, przytulanie i całowanie oraz obserwowanie ich słodkich uśmiechów” – powiedziała w podpisie. „Uwielbiam być dodatkową mamusią i jestem z nich bardzo dumna”. Zakończyła post, pisząc „Moje przyjaciółki 🤍❤️”

ten Sprzedam zachód słońca gwiazda nazwała również dzieci El Moussy swoimi „najlepszymi przyjaciółmi” w swoim poście na Instagramie z 27 stycznia. „Miałem szczęście z tymi dziećmi i sytuacją, w której znalazłem się w 2019 roku”, Young podpisał zestaw rodzinnych zdjęć. „Są tacy kochający i mądrzy i bardzo, bardzo silni (jak ich ojciec) popychają mnie w niektóre dni i nie zawsze jest idealnie, czasami jest bardzo ciężko. Ale te dzieciaki są jednym z powodów, dla których chcę tego [sic] mieć dziecko.”

Doszła do wniosku: „Powiedziałam Tarek pewnego dnia, że ​​naprawdę są moimi najlepszymi przyjaciółmi. ”

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Heather Rae El Moussa (@heatherraeyoung)

Gwiazda „Sprzedaży zachodu słońca” nazwała nagłą operację Brayden „najstraszniejszym dniem w jej życiu”

Oprócz uznania dzieci Tareka El Moussy za swoich „najlepszych przyjaciół”, Heather Rae Young wydaje się mieć prawdziwe matczyne współczucie i troskę o Taylora i Braydena.

ten Sprzedam zachód słońca gwiazda ujawniła w Dzień Matki, 8 maja, że ​​operacja Brayden była „najstraszniejszym dniem w jej życiu”.

Zamieściła na Instagramie zdjęcie 6-latka w szpitalnym łóżku. „Dzisiaj @therealtarekelmoussa i ja zostaliśmy obudzeni na telefon, że jako rodzic i przybrany rodzic nigdy nie chcesz się obudzić” – napisał Young w podpisie, zanim podzielił się, że Brayden został przewieziony do szpitala wczesnym rankiem.

„Bray musiał mieć pilną operację wyrostka robaczkowego i usunięcie uchyłka Mecklesa” – napisała. „Najstraszniejszy dzień w naszym życiu, ale jesteśmy tak wdzięczni, że został złapany wcześnie”.

Gwiazda Netflix później zaktualizowała fanów, mówiąc, że Brayden został wypisany ze szpitala i będzie kontynuował powrót do zdrowia po operacji w domu.

ZWIĄZANE Z: „Selling Sunset” Heather Rae Young dziękuje fanom na Instagramie po przerażeniu zdrowotnym Braydena El Moussy

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button