Rozrywka

Tata Elona Muska, Errol, opowiada o posiadaniu dwójki dzieci z pasierbicą „prawdziwej księżniczki” i jego ostatniej wiadomości od syna dyrektora generalnego

Ojciec ELON Musk, Errol, niedawno otworzył się na temat dwójki dzieci, które ma ze swoją pasierbicą „księżniczki” – wraz z najnowszą wiadomością, którą otrzymał od Elona.

Nieco ponad tydzień temu Errol oświadczył w australijskim talk show zatytułowanym The Kyle and Jackie O Show, że pozornie nie jest dumny ze swojego syna, Elona.

4

Elon Musk niedawno napisał do ojca SMS-a w sprawie jego uwag na temat niebycia z niego dumnym

4

Po szokujących uwagach Errol wyszedł teraz, by je zakwestionować i ujawnił, co powiedział mu Elon po odkryciu dezaprobaty jego ojca.

Errol wyjaśnił teraz, że najwyraźniej źle zrozumiał pytanie, które zadano mu w The Kyle i Jackie O Show, dotyczące tego, czy jest dumny ze swojego miliardera.

Jest dumny z Elona, ​​zgodnie z komentarzami, które skierował do Daily Mail Australia.

„Elon wie, że to nieprawda, więc nigdy by się tym nie zdenerwował. Po prostu śmieje się z tego rodzaju rzeczy” – wyjaśnił Errol.

Twitter nazywa twierdzenia Elona Muska „faktycznie niedokładnymi” przed procesem
Musk's SpaceX rozpoczyna pierwszą misję na Księżycu w ważnym kroku dla planów bazy księżycowej

Zauważył jednak, że jego trzy córki były tak zdenerwowane tym, co powiedział o Elonie, że nie chciały się z nim skontaktować przez wiele dni.

Nie tylko to, ale Elon skontaktował się z nim w sprawie jego dumnych lub nie komentarzy.

„Ale ostatnia wiadomość, którą wysłał do mnie Elon, brzmiała: „Tato, prasa gra cię jak skrzypce, więc proszę, bądź cicho” – powiedział Errol dla Daily Mail Australia.

76-letni były inżynier elektryk nadal będzie bronił, że jest dumny z Elona, ​​zauważając, że dopiero później zdał sobie sprawę, jak to brzmiało, słuchając nagrania.

Przemawiając w programie Kyle i Jackie O, Errol zwrócił również uwagę na relacje między nim a Janą Bezuidenhout — jego pasierbicą.

Errol ujawnił The Sun w ekskluzywnym wywiadzie w zeszłym miesiącu, że rzeczywiście spłodził drugie dziecko z 35-letnim Bezuidenhoutem.

W 2018 roku po raz pierwszy doniesiono, że Errol, pierwsze dziecko, Elliot Rush, z Bezuidenhout i wychowywał Elliota od około 4 roku życia, według Daily Mail.

Zapytany, Errol wyjaśnił, że początkowo miał bliski kontakt z Bezuidenhout, kiedy napisała do niego w 2014 roku o swojej tragicznej sytuacji życiowej.

„Od tego czasu tak naprawdę nigdy jej nie widziałem, ale około 2014 roku napisała do mnie i powiedziała, że ​​​​jest w rozpaczliwej sytuacji, mieszkając w magazynie z jakimś facetem i nie mają jedzenia, a jej ośmioletnia córka został objęty opieką – powiedział w programie Kyle and Jackie O Show.

Kontynuował, że przez jakiś czas pomagał jej finansowo, nawet zabierając ją na zakupy na ubrania i artykuły pierwszej potrzeby.

„’Ona jest prawdziwą księżniczką, ale była ubrana w szmaty, więc ją zabrałem [shopping] na odzież i żywność.”

Po tym Errol powiedział, że oboje zaczęli się do siebie zbliżać i cieszyć się sobą, co skłoniło ją do porzucenia swojego chłopaka i ostatecznie urodzenia syna, Elliota.

„Mieliśmy małego chłopca, Elliota Rusha, który ma teraz pięć lat i nie wyobrażam sobie świata bez niego” – powiedział Errol Kyle’owi i Jackie O.

Mieliby wtedy córkę Ashę Rose Musk, w 2019 roku, chociaż Errol zauważa, że ​​nigdy nie wykonali testu DNA, aby potwierdzić, że to jego, ponieważ Bezuidenhout wrócił do swojego byłego chłopaka.

Wiadomość o wielu dzieciach Errola i Elona wzbudziła również interesujące intencje członków wyższych sfer.

Errol wyjaśnił Sun w innym ekskluzywnym wydaniu, że został poproszony o oddanie swojej spermy za pośrednictwem nienazwanej firmy w Kolumbii, aby zasadniczo wyhodować nowe pokolenie ludzi, takich jak jego syn miliarder.

„Mam firmę w Kolumbii, która chce, abym oddała nasienie, aby zapłodnić wysokiej klasy kolumbijskie kobiety, ponieważ mówią: 'Po co iść do Elona, ​​skoro mogą iść do rzeczywistej osoby, która stworzyła Elona?

Fani Kardashian mówią to samo o rozstaniu Kima i powitaniu dziecka przez Khloe
Jestem ekspertem od ekonomii - szczegóły etykiety, których należy szukać, aby pokonać skurczenie

Errol wydaje się być otwarty na pomysł, a kolumbijska firma obiecuje różne formy rekompensaty.

Tylko czas pokaże, czy Errol zaakceptuje, a wieści o kolejnych dzieciach zostaną ujawnione.

Jana Bezuidenhout (na zdjęciu) skontaktowała się z Errolem w 2014 roku i obaj się zbliżyli

4

Elon Musk ma 8 dzieci, w tym X Æ A-12 (po lewej)

4

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button