Rozrywka

Tata spędza 45 godzin na robieniu ogromnego tatuażu na cześć swoich pięciu zagubionych dzieci, w tym syna, który miał zaledwie 27 dni

ODDANY tata pokrył całe plecy gigantycznym tatuażem na pamiątkę swoich pięciu zagubionych dzieci – w tym jego syna Williama, który żył zaledwie 27 dni.

54-letni David Bennett spędził 45 godzin na tuszowaniu, a ogromny kolorowy wzór pokazuje, jak jego rodzina patrzy na Williama z czwórką dzieci, które on i jego żona Kath stracili w wyniku poronienia, również przedstawianych jako gwiazdy.

12

David i jego żona Katherine mieli cztery poronienia i stracili syna Williama po zaledwie 27 dniach życia

12

William, który miał zespół Downa, urodził się z komplikacjami jelit i serca, a rodzina spędziła z nim niecały miesiąc, zanim zmarł tragicznie.

David – znany również jako Benny – pomógł tatuażystce Kayley Henderson zaprojektować obraz, który jest pięknym hołdem dla jego zaginionych dzieci.

Kierowca firmy paliwowej Benny i jego 43-letnia żona Katherine mają razem czwórkę innych dzieci – wszystkie one pojawiają się na tatuażu.

Mają bliźniaków Josha i Stepha (lat 15), Cameron (lat 13), Hannah (lat 11) i Alexandra (cztery) – oprócz pięciu, które stracili.

Mama pochwaliła „genialny” chwyt rodzicielski, który powstrzyma dzieci przed niegrzecznymi zachowaniami
Jestem mamą 11 lat i wydaję 12 funtów na osobę na cotygodniowe posiłki - jest na to prosta sztuczka

David ma również dwoje dorosłych dzieci, 33-letniego Kayleigha, który był 29-letnim biurem podróży i szefem kuchni Danielem, od pierwszego małżeństwa, a następnie przeszedł wazektomię w wieku 25 lat, ponieważ nie chciał mieć więcej dzieci.

Ale kiedy spotkał Katherine w 2003 roku, odwrócił sytuację i założyli własną rodzinę.

I bardziej kochającego ojca, którego nie można było znaleźć, według Katherine, która wpadła na pomysł tatuażu z okazji 50. urodzin, ponieważ wciąż było mu tak trudno pogodzić się z całą stratą – szczególnie jeśli chodzi o Williama .

Powiedziała: „Chciał czegoś, aby mógł czuć się blisko Williama na zawsze.

Para ma czworo innych dzieci razem, bliźniaków Josha i Stepha, 15 lat, Cameron, 13, Hannah, 11 i Aleksandra, cztery - oprócz pięciu, które stracili

12

William urodził się z powikłaniami jelit i serca spowodowanymi zespołem Downa,

12

Rodzina spędziła z nim zaledwie 27 dni w szpitalu, zanim zmarł tragicznie

12

„Mamy mały plac pamięci w naszym ogrodzie i posąg cherubinka, ale on chciał czegoś innego.

„Zdecydowaliśmy się na tatuaż – ale ukończenie go zajęło strasznie dużo czasu, ponieważ kończyły nam się pieniądze i musieliśmy przestać, oszczędzać, a potem Kayley kontynuowała go, gdy było nas na więcej.

„Ale była bardzo miła, ponieważ kiedy usłyszała naszą historię o naszych stratach, zgodziła się zrobić to za obniżoną cenę 2600 funtów, podczas gdy normalnie pobiera 500 funtów dziennie. Miał sporo długich sesji. Musi również zagoić się między sesjami, więc od początku do końca zajęło około sześciu miesięcy”.

Katherine, pełnoetatowa mama, która wpadła na pomysł na tatuaż z okazji 50. urodzin Benny’ego, opublikowała zdjęcie atramentu na Facebooku z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa 21 marca tego roku, a reakcja była przytłaczająca.

Katherine z Newcastle-upon-Tyne, Tyne and Wear, powiedziała: „Ludzie mówili, że to oszałamiająca grafika. Wspaniale było otrzymać miłe opinie.

„William jest pochowany w pobliżu z moją mamą Mary Cowey, która zmarła na raka w wieku 45 lat w 1997 roku. Od razu powiedziałam: „Chcę Williama z moją mamą” – tam właśnie musiał być.

William został pochowany obok mamy Katherine, która zmarła na raka w 1997 roku

12

To był pomysł Katherine, aby zrobić tatuaż w pamięci wszystkich dzieci i zajęło to 45 godzin

12

„Ciągle odkładaliśmy grawerowanie jego imienia na nagrobku. Będziemy musieli to zrobić w tym roku po reakcji na tatuaż i z Covidem, który spowodował u ludzi tak wiele bólu serca”.

Kiedy William zmarł 30 listopada 2015 roku, Katherine miała już cztery poronienia – są one reprezentowane przez gwiazdy na tatuażu.

Pokazuje również jej kołysanie „tęczowego dziecka” Aleksandra – urodzonego po jej stratach.

Czwórka starszych dzieci Davida i Katherine patrzy na Williama jako anioła na niebie o zachodzie słońca, a dwoje najstarszych dzieci Benny’ego również pojawia się na obrazie.

Kiedy urodził się William, para uważała go za swoje „cudowne” dziecko po poronieniu, które nastąpiło z nieznanych powodów.

Ale cierpiał na „podwójną bańkę”, w której jelito nie łączyło się z żołądkiem, a także miał dziurę w sercu.

David ma również dwoje dorosłych dzieci, z których jedno ma dwoje własnych dzieci (jedno na zdjęciu z dziećmi Davida i Katherine)

12

Katherine powiedziała: „Byłam już w 35 tygodniu ciąży, kiedy rutynowe badanie po raz pierwszy wykryło podwójną bańkę, ale nawet wtedy nikt nie wspomniał o zespole Downa.

„Wygooglowałem to i zobaczyłem, że te dwie rzeczy często się łączą, więc potem miałem test i Down’s został potwierdzony.

„Lekarze zaproponowali przerwanie ciąży i powiedzieli, że wolno mi na to aż do porodu. Byłem oczywiście zdruzgotany i przez wiele dni płakałem, bo nic nie wiedziałem o zespole Downa.

„Ale potem ludzie z dziećmi z Downem zaczęli się ze mną kontaktować i kiedy spotkałem jednego z nich, zdałem sobie sprawę, że to nie ma znaczenia. Chciałem mieć Williama i nie miałoby to żadnego wpływu na to, jak bardzo go kocham i troszczę się o niego.

Pomimo tego, że został wywołany tydzień wcześniej w wieku 40 tygodni, był największym dzieckiem Katherine, ważąc 9 funtów i 8 uncji.

Pomimo tego, że został wywołany tydzień wcześniej w wieku 40 tygodni, William był największym dzieckiem Katherine, ważąc 9 funtów i 8 uncji.

12

Katherine i David nigdy nie planowali mieć tylu dzieci i przez przypadek zaszli w ciążę

12

Ale w wieku jednego dnia William musiał przejść operację jelita. Cztery dni później, kiedy pojawił się problem z zastawką serca, miał pilną operację serca.

Pięć dni później został przeniesiony z Royal Victoria Infirmary w Newcastle do Leeds General Infirmary – podczas gdy Benny musiał zostać w Newcastle, aby opiekować się innymi dziećmi.

Wkrótce potem William potrzebował kolejnej operacji dziury w sercu, ale zmarł zaledwie trzy dni przed terminem operacji, kiedy jego narządy się zamknęły – pozostawiając biednym rodzicom rejestrację jego narodzin i śmierci tego samego dnia.

Pomimo tego, że będą mieli razem tak wiele dzieci, początkowo Katherine i Benny nie mogli zajść w ciążę.

Powiedziała: „Ku naszej radości, po 18 miesiącach prób i sześciu tygodniach po naszym ślubie, zaszłam w ciążę z bliźniakami Joshem i Stephem, których mieliśmy w 2006 roku. Potem mieliśmy Camerona i Hannah w 2009 roku.

Chociaż nie chciałam mieć więcej niż czwórki dzieci, z każdym poronieniem stawałam się coraz bardziej zdeterminowana, by mieć kolejne zdrowe dziecko.

Katherine Bennett

„Nie zaszłam ponownie w ciążę, mimo że nie stosowaliśmy środków antykoncepcyjnych, ale wiedzieliśmy, że doszło do komplikacji, gdy Benny miał cofniętą wazektomię, więc pomyśleliśmy, że to wszystko.

„Wtedy nagle przypadkowo zaszłam w ciążę, co doprowadziło do mojego pierwszego poronienia w wieku 18 tygodni. Potem straciłam bliźnięta w 13 i 15 tygodniu, a czwarte dziecko w 12 tygodniu. Wszystkie z nich wyglądały na zdrowe po 12 tygodniach skanów.

„Chociaż nie chciałam mieć więcej niż czwórki dzieci, z każdym poronieniem stawałam się bardziej zdeterminowana, by mieć kolejne zdrowe dziecko.

„Wtedy William pojawił się siedem lat po moim czwartym dziecku, Hannah”.

Pogrążeni w żalu po śmierci Williama para obiecała spróbować jeszcze jednego dziecka i została pobłogosławiona 13 miesięcy później z Aleksandrem w grudniu 2016 roku.

Katherine powiedziała: „Teraz jesteśmy razem jedną wielką, szczęśliwą rodziną.

Po wazektomii Davida, którą otrzymał po swoim pierwszym małżeństwie, zanim ją odwrócił, myśleli, że będą mieli problemy z zajściem w ciążę

12

„Wyjeżdżamy na wakacje z najstarszą córką Benny’ego, Kayleigh i jej dziećmi, które mają 13 i 13 miesięcy. W tym samym czasie byliśmy nawet w ciąży.

„Ale William jest na zawsze w naszych umysłach.

„Mamy w naszym ogrodzie poświęconą mu działkę z posągiem cherubinka i tabliczką z napisem „Ogród Williama”.

„Jest też pochowany wraz z moją mamą z innym cherubinem, ale teraz planujemy wyryć na nagrobku specjalną wiadomość dla niego.

„Tatuaż Benny’ego podsumowuje naszą rodzinę i uwielbiamy go, ale ze względu na brytyjską pogodę mało kto może go zobaczyć, ponieważ nie zdejmuje koszuli.

„Dostaję więcej komentarzy do mojego tatuażu przedstawiającego tylko wróżkę, grzyby i motyla, który biegnie od ramienia do pleców.

Para powiedziała, że ​​otrzymała duże wsparcie od ludzi, którzy często dają im prezenty na Boże Narodzenie

12

„Ale kiedy Benny pokazuje to od czasu do czasu, ludzie po prostu mówią„ Wow ”.

Tymczasem Benny nigdy nie zapomni syna, którego kochał i stracił, i zawsze będzie pielęgnował tatuaż, który ma jako stałe przypomnienie.

Powiedział: „Ludzie byli dla nas tacy mili. Pewnego Bożego Narodzenia pojawiło się 16 motocykli z rowerzystami przebranymi za Mikołajów, przynosząc dziesiątki prezentów dla naszej czwórki dzieci, ponieważ słyszeli, co stało się z Williamem po tym, jak jeden z przyjaciół mojej rodziny powiedział swoim kolegom z grupy Easy Riders North-East.

„Płakałam sama po jego utracie i zastanawiałam się, jaki on będzie.

„Ale teraz mam nadzieję, że teraz patrzy na mnie i myśli: „Tata zrobił to dla mnie”.

Śledź stronę Fabulous’ na Instagramie, aby znaleźć najgorętsze wiadomości o celebrytach, modzie, urodzie i treści z życia wzięte @bajeczny mag

Partnerka Ashley Cain, Safiyya, ma imię małej Azaylii wypisane na jej ciele w hołdzie tatuażu po tragicznej śmierci malucha

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button