Rozrywka

Taylor Armstrong „zszokowany” komentarzami Brandi Glanville na temat śmierci Russella

Więcej na: brandi glanville Największe bomby z „Ultimate Girls Trip: Ex-Wives Club” Kyle Richards nazywa Crystal kłamcą, Vicki i Dorinda nadal sparują i nie tylko! Dlaczego Brandi Glanville nie uważa, że ​​„dobrze pasuje” do „RHOBH” Brandi Glanville: Vicki Gunvalson była „suką” po rozpadzie Steve’a Lodge’a

Taylor Armstrong była „zaskoczona” komentarzami Brandi Glanville na temat jej zmarłego męża, Russella Armstronga, w „The Real Housewives Ultimate Girls Trip: Ex-Wives Club”.

49-letnia Glanville powiedziała w serialu Peacock reality, którego premiera odbyła się w piątek, że kiedy zadebiutowała w drugim sezonie „Prawdziwych gospodyń domowych z Beverly Hills”, był to „najgorszy pierdolony czas” w jej życiu, ponieważ show nastąpił po upadku małżeństwa Armstrongów.

W serialu Bravo krążyły plotki, że Russell rzekomo znęcał się nad Taylorem. Zmarł przez samobójstwo w wieku 47 lat w 2011 roku po ich separacji.

„Nie mogłem uwierzyć, że naprawdę mówiła, że ​​to był najtrudniejszy rok w jej życiu po tym wszystkim, przez co przeszedłem i moja córka przeszła. Byłem naprawdę zaskoczony” – powiedział 51-letni Taylor w „Nas Weekly czwartek”.

„Nigdy tego nie widziałem. Nie miała związku z Russellem. I tak naprawdę nadal jestem w szoku, jak możesz powiedzieć.

Taylor Armstrong była „zszokowana” komentarzami Brandi Glanville na temat jej zmarłego męża, Russella Armstronga, podczas „The Real Housewives Ultimate Girls Trip”. FilmMagic

Glanville twierdziła również w drugim sezonie „RHUGT”, że nie wiedziała, co jest „prawdziwe” między Taylorem i Russellem, co autor „Ukrywanie się przed rzeczywistością: moja historia miłości, straty i odnalezienia wewnętrznej odwagi” również powiedział „naprawdę”. trudno jej usłyszeć.

„To jest dla mnie naprawdę trudne, zwłaszcza dlatego, że tak aktywnie angażuję się w zapobieganie przemocy domowej i pracuję z ofiarami i ofiarami, mówię wszędzie i bardzo publicznie opowiadam się za swoim orędownictwem” – powiedział Taylor.

Glanville opisała dołączenie do „Real Housewives of Beverly Hills” po rozpadzie małżeństwa Armstrongów jako „najgorszy pierdolony czas” w jej życiu.Getty Images

„To najgorsza rzecz, jaką możesz zrobić ofierze – wątpić w nią lub kiedykolwiek sugerować, że może coś zmyślić”.

Pomimo ich nieporozumień, Taylor powiedziała, że ​​ona i jej dawna koleżanka z „RHOBH” mają „trochę rodzinnego uczucia” ze względu na ich długą historię, dodając: „To prawie jak walka z twoją siostrą”.

Źródło wcześniej podało, że Russell przechodził „szalone wewnętrzne zamieszanie, a wraz z rozwodem wszystko zbliżało się do niego w tym samym czasie”.FilmMagic

Taylor wystąpił w sezonach od 1 do 3 „RHOBH” w latach 2010-2013, a także gościnnie występował w sezonach od 4 do 6.

W międzyczasie Glanville była powracającym członkiem obsady w sezonie 2, pełnoetatową „Gospodynią domową” w sezonach od 3 do 5 i wystąpiła kilka razy w sezonach 6, 9 i 10.

Gwiazdy reality show dołączają teraz do Dorindy Medley, Evy Marcille, Phaedry Parks, Jill Zarin, Vicki Gunvalson i Tamry Judge w „RHUGT”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button