Rozrywka

Taylor Swift wyjaśnia, dlaczego potrzebowała 10 lat, aby zrobić „wszystko za dobrze” wizualizacje

Podczas gdy Taylor Swift ma w swojej dyskografii mnóstwo uwielbianych piosenek, „All Too Well” zawsze wyróżniało się na tle innych. Pochodząca z czwartego albumu studyjnego Swift, piosenka jest ulubieńcem fanów od czasu jej wydania w 2012 roku. Podczas oryginału Swift Czerwony ery, fani prawie błagali o teledysk do łamiącej serce piosenki miłosnej. Jednak minęła prawie dekada, zanim otrzymali jakiekolwiek wizualizacje towarzyszące melodii.

Reżyser „Wszystko za dobrze” Taylor Swift | Amy Sussman/Getty Images

Taylor Swift wyreżyserował krótkometrażowy film „Wszystko za dobrze” zamiast teledysku

W 2021 roku Swift nagrodził fanów za ich cierpliwość. Przez lata wokalista „Blank Space” dokuczał fanom, że oryginalna wersja „All Too Well” ma w rzeczywistości 10 minut. Pochodząca z Pennslyvanii położyła pieniądze tam, gdzie były usta i wydała rozszerzoną wersję piosenki, kiedy ją wydała Czerwony (Wersja Taylora). Ale na tym nie poprzestała. The Amsterdam Aktor wydał także krótki film oparty na melodii z udziałem Sadie Sink i Dylana O’Briena.

Piosenkarka „Midnights” ujawniła, że ​​jej wytwórnia nie w pełni doceniła piosenkę

Fani byli zachwyceni, że w końcu otrzymali wizualizacje towarzyszące „Wszystko za dobrze”. Ale dlaczego stworzenie wizualizacji do utworu zajęło Swiftowi tak długo? Częścią problemu wydawało się to, że zespół Swifta nie postrzegał piosenki jako hitu. W rozmowie z TIFF, Swift wyjaśniła, że ​​ona i Swifties byli jedynymi, którzy odmówili zlekceważenia piosenki.

POWIĄZANE: Taylor Swift projektuje każdy element swoich wycieczek

„To była piosenka, którą tak bardzo kochałem, ale nigdy nie została wybrana przez zespół A&R w sali konferencyjnej jako singiel” – powiedział Swift o „Wszystko za dobrze”. „Nikt nie widział w nim potencjału, z wyjątkiem fanów, którzy tak bardzo go pokochali, że zrobili z tego coś w rodzaju swojej ulubionej piosenki na tym albumie”.

Swift miał trudności z wykonaniem „All Too Well”, kiedy został wydany po raz pierwszy

Ale wytwórnia Swifta nie była jedynym powodem, dla którego piosenka początkowo nie miała teledysku. Według folklor artystka, kiedy piosenka została wydana po raz pierwszy, była zbyt załamana, by nawet rozważać tworzenie do niej wizualizacji. W rzeczywistości trudno było jej wtedy nawet wykonać tę melodię.

„src=”https://www.youtube.com/embed/tollGa3S0o8?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

POWIĄZANE: Taylor Swift nazwała siebie „OG Hannah Montana”

„Dla mnie piosenka była tak trudna, ponieważ dotyczyła czegoś, co w tamtym momencie było dla mnie bardzo aktualne” – wyjaśnił Swift. „Chciałbym naprawdę ciężko to wykonać. W tamtym czasie musiałem naprawdę lubić zmuszać się do skupienia się na innych rzeczach, aby spróbować przejść przez to podczas trasy. Nie było więc świata, w którym mógłbym w tamtym czasie stworzyć element wizualny do tej piosenki. Potrzebowałem 10 lat pewnego rodzaju retrospekcji, żeby wiedzieć, co zrobiłbym dobrze, żeby opowiedzieć wizualnie wersję tej historii. I jestem bardzo wdzięczny, że mogłem to zrobić.”

Wygląda na to, że czas wyleczył niektóre rany Swifta. Jesteśmy pewni, że fani „Wszystko za dobrze” są wdzięczni, że Swift w końcu był w stanie dostarczyć wizualizacje, na które liczyli.

POWIĄZANE: Selena Gomez wyjaśnia, dlaczego Taylor Swift jest jej najlepszym przyjacielem

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button