Rozrywka

Te popularne programy Magnolia Network wkrótce przeniosą się na HBO Max!

Nie bez powodu HBO Max jest jedną z najpopularniejszych sieci streamingowych. Ma niesamowitą gamę programów i filmów, z których widzowie mogą się cieszyć.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Magnolia Network jest nieco nowsza w grze, ale zdecydowanie udowodniła, że ​​sprosta wyzwaniu wśród swoich konkurentów. Kilka programów Magnolia Network przyciągnęło już uwagę milionów widzów.

Oto programy Magnolia Network, które 30 września 2022 r. przechodzą na HBO Max.

’Fixer Upper’Source: HGTV

Fixer Upper istnieje od 2014 roku i trwa od pięciu sezonów. To niezwykle popularny program z udziałem Chipa i Joanny Gaines, którzy wyruszają na misję rewitalizacji dzielnic w stanie Teksas.

Wszystkie pięć sezonów serialu będzie dostępnych jednocześnie w HBO Max.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy „Fixer Upper: Welcome Home” Źródło: HGTV

Do tej pory był tylko jeden sezon Fixer Upper: Welcome Home. Premiera odbyła się w 2021 roku z Chipem i Joanną (ponownie) w rolach głównych. W tym programie zamieniają przestarzałe domy w luksusowe przestrzenie mieszkalne. Prawdziwi fani programów remontowych najprawdopodobniej wiedzą wszystko o tym spinoffie.

Kontynuacja artykułu pod reklamą 'Stół Magnoliowy z Joanną Gaines’

Stół Magnolia z Joanną Gaines istnieje od 2021 roku, ale ma już sześć sezonów do sprawdzenia. Spektakl opowiada o tym, jak Joanna spędza czas w kuchni, przygotowując swoje ulubione przepisy.

Uwielbia dzielić się z widzami pysznymi smakołykami, które potrafi przyrządzić.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą „Zagubiona kuchnia”Źródło: Instagram

Do tej pory odbyły się dwa sezony Zaginionej kuchni. W serialu występuje Erin French, która zaprasza żądnych przygód podróżników z całego świata na obiad do swojej restauracji w Maine, zwanej, jak się domyślacie, The Lost Kitchen.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą „Growing Floret”Źródło: Instagram

Rosnąca Floret rzuca światło na życie miłośników przyrody Erin i Chrisa Benzakein. Są gotowi zrobić wszystko, aby przywrócić do życia swoją rodzinną farmę. Jeśli chodzi o zaryzykowanie wszystkiego w celu renowacji, chętnie stawiają to wszystko na jedną kartę. Mają też mnóstwo ziemi do załatwienia… dokładnie 24 akry.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą „Rodzinna kolacja z Andrew Zimmernem”

Kolejnym programem Magnolia Network, który przenosi się do HBO Max, jest Family Dinner z Andrew Zimmernem. W tym odcinku Andrew, najbardziej znany ze swojego serialu „Bizarre Foods” na kanale Travel Channel, w każdym odcinku spędza czas podróżując do różnych stanów Ameryki. W każdej nowej lokalizacji lubi posiłki z rodzinami, które chcą go ugościć i nakarmić.

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniem „Restoration Road with Clint Harp”

Każdy zainteresowany oglądaniem Restoration Road z Clintem Harpem będzie musiał przygotować się do przejścia na HBO Max z Magnolia Network. W serialu występuje stolarz Clint Harp, który jest bardzo blisko Gaines, gdy podróżuje do wielu miejsc w poszukiwaniu historycznych budowli potrzebujących pomocy.

Jeśli znajdzie jakieś historyczne obiekty, które przydałyby się do remontu, poświęca im uwagę i czas.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą „Maine Cabin Masters’Source: Magnolia Network

Maine Cabin Masters istnieje od 2017 roku i ma do tej pory osiem sezonów. Spektakl opowiada o pracowitym budowniczym mieszkającym w Maine. Koncentruje się na renowacji starych obozów i domków w całym swoim stanie. On też nie wykonuje swojej pracy sam! Łączy siły ze swoim szwagrem, najlepszym przyjacielem i siostrą, aby tak się stało.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button