Nauki ścisłe

Teddi Mellencamp, lat 40, ujawnia, że ​​uniosła szyję

Teddi Mellencamp ujawnił w mediach społecznościowych, że podniosła szyję — ku rozczarowaniu zwolenników wzywających ją do zabiegu.

Absolwentka „Real Housewives of Beverly Hills” zabrała się na Instagram w poniedziałek, aby podzielić się wiadomościami, mówiąc, że zdecydowała się przejść procedurę ze względu na niepewność dotyczącą jej profilu. Pokazała także pooperacyjne obrazy swojej blizny i zapewniła fanów, że dobrze się regeneruje.

Mellencamp ujawniła swoją niepewność fanom podczas omawiania procedury. teddimellencamp/Instagram

To jednak nie wystarczyło, aby zadowolić niektórych zwolenników, jak jeden z DM powiedział gwiazdę reality show: „Jesteś osobą publiczną, która próbuje pomóc kobietom w przegranej [sic] waga jeszcze twoja [sic] lifting twarzy, aby przypomnieć tym z nas, którzy potrzebują kogoś, kogo nie stać na taki, jak brzydcy jesteśmy Thanku.

Po zrzuceniu 80 funtów Mellencamp rozpoczęła swój program odpowiedzialności All In, który spotkał się z krytyką ze względu na restrykcyjną dietę wynoszącą tylko 500 kalorii dziennie i wygórowane stawki.

Jeden obserwujący zakwestionował procedurę Mellencampa. teddimellencamp/Instagram

W odpowiedzi na krytykę Mellencamp napisał: „Jestem przejrzysty podczas mojej podróży. Wolałabyś, żebym kłamała i udawać, że luźna skóra na mojej szyi zniknęła? Nie jestem tym. Jeśli chcesz śledzić tylko ludzi, którzy pokazują się przez przefiltrowaną wersję siebie, to nie jestem osobą, którą możesz śledzić”.

Dodała, że ​​procedura nie ma nic wspólnego z „wchodzeniem na całość” i że będzie nadal pomagać innym w osiąganiu ich celów.

Następnie zapytała swoich zwolenników: „Doceniasz, że jestem otwarta na temat mojej podróży, czy wolisz, abym po prostu udawać, że nic nie zrobiłam?”

Pooperacyjne zdjęcia gwiazdy reality show pokazały lekkie siniaki. teddimellencamp/Instagram

Operacja ma miejsce dwa miesiące po tym, jak gwiazda przestraszyła się rakiem skóry, ponieważ przeszła test, aby ustalić, czy może mieć czerniaka na plecach.

„Unikałem [getting my skin checked] bc własnego niepokoju przez bardzo długi czas, ale kiedy [Kyle Richards] zobaczyła moje plecy i znowu zmieniły kolory, natychmiast zabrała mnie do lekarza, który w ciągu kilku minut powiedział, że wygląda jak czerniak i zrobił dużą usunięcie” – powiedział wtedy Mellencamp.

Bravolebrity nie chce okłamywać swoich fanów o pracy, którą wykonała. teddimellencamp/Instagram

Kilka dni później podzieliła się dobrą wiadomością, że jej czerniak to „in situ, co oznacza, że ​​komórki rakowe były zawarte w tym obszarze mojej skóry i nie rozprzestrzeniły się głębiej!”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button