Rozrywka

Teddi Mellencamp pyta Vicki Gunvalson, gdzie była 6 stycznia na Twitterze

Więcej informacji: teddi mellencamp, Cruz, syn Teddiego Mellencampa, walczący z fobią w windzie, stosując terapię narażenia, Lisa Vanderpump, Teddi Mellencamp rozstrzyga spór po latach po dramacie „Puppygate” Teddi Mellencamp uderza w ciała po MTV Movie & TV Awards 2022 Teddi Mellenybody oszalał „Every” 'podnieś moją szyję

Gwiazdy „Real Housewives”, Teddi Mellencamp i Vicki Gunvalson, wdali się w wojnę w mediach społecznościowych tak zażartą, że doszło nawet do ataku na Kapitol z 6 stycznia.

Mellencamp zabrał w środę na Twitterze, aby zapytać, czy jacyś fani Bravo oglądali „Kocham to dla ciebie”, serial Showtime z udziałem „Saturday Night Live” w roli głównej Vanessy Bayer, i pośrednio porównał jego fabułę do notorycznego udającego raka byłego Gunvalsona, byłego Brooksa Ayersa.

„Opowiada o dziewczynie, która włamuje się do pracy, kłamiąc na temat raka” – napisał na Twitterze 40-letni Mellencamp. „Po prostu czuję się tak znajomo”.

Nieco ponad godzinę później Gunvalson, lat 60, odpowiedział na podejrzany tweet.

„Wow… Niski cios! Nie wiesz nic o tym, co wydarzyło się z moim x [sic]. Dlatego wytrzymałeś tylko 3 lata… JA…14!” odpaliła.

Absolwentka „Real Housewives of Orange County” zajęła się krótszą metą Mellencamp we franczyzie Bravo.Getty Images

Była gwiazda „Real Housewives of Orange County” odnosiła się do trzech sezonów Mellencamp w „The Real Housewives of Beverly Hills” w porównaniu do jej 13 sezonów jako pełnoetatowej obsady – i jednego jako „przyjaciela” – w programie, który umieść franczyzę na mapie.

„Cóż, jeśli mówimy o liczbach, czy mógłbyś nam wszystkim powiedzieć, gdzie byłeś 6 stycznia?” Mellencamp odpalił.

Nie ma dowodów na to, że Gunvalson przebywała na Kapitolu w dniu zamieszek, a ona nie odpowiedziała na tweeta.

Ale ich spór przeniósł się na Instagram, gdzie Mellencamp twierdziła, że ​​Gunvalson strzelała do swojego występu, współprowadząc podcast „Two Ts in a Pod” z absolwentem „RHOC” Tamra Judge.

W innym komentarzu kanapa ds. odpowiedzialności twierdziła, że ​​Gunvalson chce przejąć jej podcast z Judge.teddimellencamp/Instagram

„Mogę tylko mieć nadzieję, że @vickigunvalson dostała zapłatę w kartach benzynowych, ponieważ jej zbiornik miłości wydaje się, że ostatnio utknął na pustym”, Mellencamp napisała post na Instagramie z klipem z niedawnego wywiadu z 54-letnim Judge i Gunvalsonem. „Mam nadzieję, że w tym poście nie zadzwoni do mojego szefa @iheartradio, aby ponownie podjąć moją pracę…”

Gunvalson wydawała się zszokowana insynuacją Mellencampa i zaprzeczył, że kiedykolwiek próbowała przejąć swój podcast.

Dyrektor Generalny OC zaprzeczył, że kiedykolwiek była zainteresowana przejęciem roli Mellencamp.GC Images

„Co za cholera?? Nigdy nie próbowałem 'zabrać twojej pracy’” – skomentował Gunvalson. „Jestem dobry kochanie… Mam karierę @coto.insurance i współpracuję z @debtcom. Och… a mój zbiornik miłości jest pełny i wcale nie jest pusty. To było niegrzeczne! Proszę, nie używaj mnie do treści w swoim podkaście.

Tymczasem sędzia wydawał się milczeć i nie wybierać stron.

Gunvalson pojawiła się w styczniowym odcinku podcastu Judge and Mellencamp, w którym wielokrotnie wspominała, że ​​czuła gorycz w stosunku do Judge za rozpoczęcie podcastu z Mellencamp zamiast z nią.

Mellencamp i Gunvalson początkowo pokłócili się o podcast, gdy Gunvalson pojawił się w jednym z pierwszych odcinków.teddimellencamp/Instagram

„Rozmawialiśmy o tym [doing a podcast together]”, powiedział wtedy Gunvalson. “[Tamra] nigdy nie wspomniałem o tobie Teddi. Ponieważ ona i ja byliśmy w tym samym programie, rozmawialiśmy o zrobieniu podcastu.

„Następną rzeczą, jaką wiem, jest śliska rozdwojenie, jesteś jak:„ Och, „Dwa T w saszetce na herbatę”.” OK, nieważne, to dziwne, ale OK”.

Kiedy Mellencamp zapytała, czy wyczuła odrobinę zazdrości, Gunvalson przyznała, że ​​jest „może trochę” zazdrosna.

„Byłabym pierwszą wybraną nad tobą, ponieważ jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi i mieszkamy w tej samej okolicy”, powiedziała o sędzi. „Byliśmy w tym samym programie”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button