Rozrywka

Teddi Mellencamp twierdzi, że Vicki Gunvalson zadzwoniła do swojego szefa, aby wziąć jej pracę

Więcej na temat: teddi mellencamp Teddi Mellencamp pyta Vicki Gunvalson, gdzie była 6 stycznia na Twitterze, feud syna Teddiego Mellencampa, Cruza, walczącego z fobią w windzie za pomocą terapii ekspozycji hańbie po MTV Movie & TV Awards 2022

Teddi Mellencamp twierdzi, że Vicki Gunvalson zadzwoniła do swojego szefa w iHeartRadio i próbowała podjąć pracę jako prezenterka podcastów.

40-letnia absolwentka „Real Housewives of Beverly Hills” przedstawiła zarzut na Instagramie w środę, publikując wywiad „Entertainment Tonight”, w którym 60-letnia Gunvalson wydawała się zirytowana tym, że Tamra Judge podłączała „Two Ts in a Pod”. -gospodarze z Mellencamp.

„Nie znam Teddiego Mellencampa, ale nie lubię Teddiego Mellencampa”, powiedział w klipie absolwent „Prawdziwych Gospodyń Domowych z Orange County”.

Mellencamp odpowiedział w podpisie: „Mogę tylko mieć nadzieję, że @vickigunvalson otrzymała zapłatę w kartach benzynowych, ponieważ jej zbiornik miłości wydaje się, że ostatnio utknął na pustym”, nawiązując do słynnego zdania Gunvalson o tym, że jej „zbiornik miłości” jest pełny, gdy jest w związkach.

Dodała: „Mam nadzieję, że w tym poście nie zadzwoni do mojego szefa @iheartradio, aby ponownie podjąć moją pracę… 😂”.

Teddi Mellencamp twierdzi, że Vicki Gunvalson zadzwoniła do swojego szefa i próbowała podjąć pracę jako gospodarz „Two Ts in a Pod”.

Gunvalson zaprzeczył temu roszczeniu w sekcji komentarzy, pisząc: „Co do cholery?? Nigdy nie próbowałem „odebrać twojej pracy”. Jestem dobry kochanie… Mam karierę @coto.insurance i współpracuję z @debtcom.”

„OG of the OC” zakończyło się: „Och… a mój zbiornik miłości jest pełny i wcale nie jest pusty. To było niegrzeczne! Proszę, nie używaj mnie do treści w swoim podkaście.

Spór przeniósł się na Twittera, gdzie Mellencamp wyznała, że ​​oglądała „Kocham to dla ciebie”, serial Showtime z udziałem „Saturday Night Live” w roli głównej Vanessa Bayer, i porównała jej fabułę do udającego raka byłego Gunvalsona, Brooksa Ayersa.

Mellencamp prowadzi podcast z Tamra Judge.Getty Images dla iHeartRadio

Gunvalson odpalił: „Wow… Niski cios! Nie wiesz nic o tym, co wydarzyło się z moim x [sic]. Dlatego wytrzymałeś tylko 3 lata… JA…14!”

Tweet następnie skłonił Mellencampa do zrobienia bombowej insynuacji na temat Gunvalsona, odpisując: „Cóż, jeśli mówimy o liczbach, czy mógłbyś nam wszystkim powiedzieć, gdzie byłeś 6 stycznia?”

Nie ma dowodów na to, że Gunvalson była w Kapitolu w dniu ataku, a ona nie odpowiedziała na tweeta.

Mellencamp zapytał również Gunvalson, gdzie była 6 stycznia, w dniu ataku na Kapitol.FilmMagic

„Two Ts in a Pod” zadebiutował w iHeartRadio w grudniu 2021 roku, ponad rok po tym, jak 54-letni sędzia i Gunvalson nie zostali poproszeni o powrót do „RHOC”.

Jednak absolwenci „RHOC” są teraz częścią obsady byłych „Housewives” wraz z Dorindą Medley, Taylor Armstrong, Brandi Glanville, Phaedra Parks, Eva Marcille i Jill Zarin, które występują w „Real Housewives Ultimate Girls Trip: Ex”. Klub żon”, którego premiera odbyła się w czwartek w Pawi.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button