Rozrywka

Teddi Mellencamp ujawnia jedyny sposób, w jaki powróci do RHOBH

Getty Teddi Mellencamp.

Teddi Mellencamp był pełnoetatowym członkiem obsady „Prawdziwe gospodynie z Beverly Hills” przez trzy sezony. Od 8 do 10 sezonów córka rockera Johna Mellencampa była uwikłana w jedne z największych wątków serialu, w tym w niesławny skandal „Puppygate” i dramat o romansie Denise Richards.

Ale we wrześniu 2020 r. Teddi udostępniła film na Instagramie, aby ujawnić, że jej dni jako posiadacza diamentów w RHOBH dobiegły końca. Wyśmiewała się również z przekonania, że ​​jest zbyt „nudna” dla Gospodyń Domowych.

„Nie chcę cię zanudzać, ale pomyślałem, że mógłbym dać ci trochę informacji na temat tego, co się dzieje” – powiedział wtedy Teddi fanom. „Niedawno dowiedziałam się, że moja umowa jako „Gospodyni domowej” nie jest odnawiana. Oczywiście mógłbym udzielić standardowej odpowiedzi: „O, oboje podjęliśmy decyzję, że tak będzie najlepiej…”. Nie zrobię tego, nie jestem tym”.

„Oczywiście, kiedy dostałam wiadomość, byłam smutna” – dodała. „To prawie jak zerwanie, ponieważ rozwijasz tak silne relacje z obsadą, z załogą i możesz robić niesamowite rzeczy, których prawdopodobnie nigdy nie doświadczysz bez serialu”.

Teddi Mellencamp odpowiedział na pytania dotyczące gospodyń domowych w niedawnym Instagramie Q&A

BravoObsada Prawdziwe gospodynie z Beverly Hills

Teddi nie zostawił w centrum uwagi po Gospodyniach. Zrobiła kamee w sezonach 11 i 12 reality show Bravo, a także wykorzystała swoją sławę RHOBH, aby uruchomić podcast z inną byłą gospodynią domową, Tamra Judge. Obie rozmawiają o wszystkim, co Gospodynie — i nie tylko — w podcastie „Dwa Ts in a Pod”.

W maju 2022 r. Teddi opublikowała na Instagramie pytania i odpowiedzi z fanami, w których odpowiadała na pytania dotyczące jej statusu gospodyń domowych.

Kiedy jeden z fanów zapytał ją, czy „rozważyłaby powrót jako gospodyni domowa”, Teddi odpowiedział: „Wolałbym wybrać się na Ultimate Girls Trip, niż wrócić do Housewives”.

Na wypadek, gdyby ta odpowiedź nie była wystarczająco jasna, gdy inny fan zapytał Teddiego, czy jest „jakaś szansa”, że „znowu trzyma diament”, odpowiedziała: „Jeśli pójdę do Homegoods i kupię swój własny”.

Mama trójki dzieci ujawniła, że ​​nadal utrzymuje kontakt z RHOBH Fox Force Five – w skład której wchodzą Kyle Richards, Lisa Rinna, Dorit Kemsley i Erika Jayne – regularnie, mówiąc jednemu fanowi, że rozmawia ze swoimi byłymi gwiazdami „dobre ilość… kilka razy w tygodniu.”

Zapytany, czy dramat ROBH jest napisany w scenariuszu, Teddi odpowiedział głośnym „Nie”. Ale dodała: „Czasami w telewizji jesteś bardziej animowany i troszczysz się o to bardziej niż w normalnym życiu. Poza tym niektórzy z nas nie są pokazywani we wszystkich obszarach naszego życia, więc to, co widzisz, jest jeszcze bardziej powiększone”.

Teddi również stał się prawdziwy, gdy poproszono go o podanie nazwiska gospodyni domowej, której nie miałaby w „Dwóch Ts w kapsule”.

– Denise lub Camille mogłabym obejść się bez kapsuły – odpowiedziała.

Teddi walczył z Denise Richards podczas ostatniego sezonu w serialu, a później twierdził, że gwiazda „Wild Things” zablokowała ją w mediach społecznościowych, na podstawie The Daily Mail.

Jeśli chodzi o Camille Grammer, napisała kiedyś na Twitterze negatywny komentarz na temat firmy dietetycznej Teddiego, co wywołało spór online z udziałem Kyle’a Richardsa, który stanął w obronie Teddiego, za Hollywood Life.

Teddi Mellencamp wcześniej bagatelizował szansę na jej powrót do RHOBH jako „przyjaciel”

GettyRHOBH obsada w 2019 roku

Q&A fanów to nie pierwszy raz w ostatnich miesiącach, kiedy Teddi mówił o powrocie do RHOBH. W marcu 2022 roku powiedziała Us Weekly w wywiadzie wideo, że nigdy nie byłaby zainteresowana zmniejszoną rolą „przyjaciela” jak Kathy Hilton.

„Nie, myślę, że rozmowa, gdybym kiedykolwiek wróciła, byłaby jak gospodyni domowa” – powiedziała. „Wiedząc teraz, jak to jest wejść na chwilę, nawet po tej jednej kolacji w zeszłym roku, nie wydawało mi się to w porządku”.

Teddi dodał, że wiele oczekuje się od zmniejszonej roli, bez pełnej wypłaty.

„Myślę, że to stawia cię w sytuacji, w której musisz dostarczyć w danej chwili, a wszystko spada na ciebie i tak naprawdę nie otrzymujesz wynagrodzenia jako gospodyni domowa” – wyjaśniła. „W tym momencie nie jestem skłonny iść na kompromis”.

CZYTAJ DALEJ: Andy Cohen ujawnia gwiazdę RHOBH, którą chce przywrócić

Więcej ciężkich na prawdziwe gospodynie domowe

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button