Rozrywka

„Ten boli”: fani Pete’a Davidsona „załamali się” z powodu jego zerwania z Kim Kardashian

LOS ANGELES, KALIFORNIA: Nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu Kim Kardashian i Pete’a Davidsona na temat ich pozornego rozpadu. Ponadto żaden przyjaciel ani rodzina nie skomentowali tego, jak radzą sobie ze sobą, jeśli faktycznie rozstali się po randce przez dziewięć miesięcy. Ale jedno jest jasne, fani komika nie przyjęli tego dobrze, ponieważ niektórzy mają złamane serce, a niektórzy są wściekli z powodu tego najnowszego rozwoju.

Jak na E! Wiadomości, źródła bliskie Kim i Pete twierdzą, że nie są już razem. Źródła podają, że oboje mają „dużo miłości i szacunku dla siebie”, ale ich pracowite życie zawodowe „utrudniło utrzymanie związku”. Obecnie Pete kręci w Australii swój film „Czarodzieje!” podczas gdy 41-letnia towarzyska jest zajęta swoimi programami telewizyjnymi i opiekuje się czwórką swoich dzieci — North, Psalm, Chicago i Saint — którymi dzieli się z Kanye Westem.

REKLAMA

RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ

„Pocałuj z odrobiną zinga”: Wewnątrz słodkiego romansu Kim Kardashian i Pete’a Davidsona, który zaczął się od skeczu SNL

„Próbowałem wszystkiego, co tylko możliwe”: Kim Kardashian mówi, że odeszła z Kanye BEZ WINA

Ta wiadomość pojawiła się zaledwie kilka miesięcy po listopadzie zeszłego roku, kiedy osoba z wewnątrz stwierdziła, że ​​„Pete jej powiedział [Kim] nie chce widywać się z nikim innym. Mówi niektórym ludziom, że nie są super poważni, ale nie spotyka się z nikim innym… Stara się nie robić z tego wielkiej sprawy, ale jest dla niego super.”

REKLAMA

(LR) Kim Kardashian i Pete Davidson uczestniczą w świętującej gali 2022 Met
(LR) Kim Kardashian i Pete Davidson uczestniczą w gali 2022 Met celebrującej „In America: An Anthology of Fashion” w Metropolitan Museum of Art 2 maja 2022 r. w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Jamie McCarthy/Getty Images)

Niedawno 28-latek podobno poszedł na „Hart to Hart” i oświadczył, że zostanie ojcem jest „moim marzeniem”. Dodał: „To rodzaj tego, na co się teraz przygotowuję, staram się być tak dobry jak koleś, rozwijać się i stawać się lepszym, więc kiedy to się stanie, jest to po prostu łatwiejsze”. Nie tylko to, źródło ujawnione E! Wiadomości: „Kiedy są osobno, są w ciągłej komunikacji. Kim uwielbia to, że zawsze ją rozśmiesza i naprawdę sprawia, że ​​jej dzień, kiedy rozmawiają”.

Ale teraz wydaje się, że romans dobiegł końca, dość nagle, a fani Pete’a nie są szczęśliwi. Jeden z nich napisał na Twitterze: „Nienawidzę, jeśli to prawda”. Druga osoba dzieląca się memem napisała: „Chcesz mi powiedzieć, że to nie trwało wiecznie?” Trzeci powiedział: „Słowo na tych ulicach o zimnym sercu mówi, że Kim Kardashian i Pete Davidson zerwali”. „Człowieku, naprawdę polubiłem tę parę, pete davidson i kim kardashian” – stwierdził czwarty.

REKLAMA

Pete Davidson i Kim Kardashian biorą udział w 23. dorocznej nagrodzie Marka Twaina za amerykański humor w The Kennedy Center w dniu 24 kwietnia 2022 r. w Waszyngtonie.  (Zdjęcie: Paul Morigi/Getty Images)
Pete Davidson i Kim Kardashian biorą udział w 23. dorocznej nagrodzie Marka Twaina za amerykański humor w The Kennedy Center w dniu 24 kwietnia 2022 r. w Waszyngtonie. (Zdjęcie: Paul Morigi/Getty Images)

REKLAMA


Wściekły fan uderzający Kim zauważył: „Ona po prostu nie może utrzymać mężczyzny, naprawdę musi popracować nad sobą. Najlepszym człowiekiem dla @KimKardashian jest Kanye West. Inny zapytał: „Czy nie jest najgorszym przykładem dla swoich dzieci? Po prostu przejść od człowieka do człowieka?

REKLAMA

(LR) Kim Kardashian i Pete Davidson uczestniczą w świętującej gali 2022 Met
(LR) Kim Kardashian i Pete Davidson uczestniczą w gali 2022 Met celebrującej „In America: An Anthology of Fashion” w Metropolitan Museum of Art 2 maja 2022 r. w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Dimitrios Kambouris/Getty Images dla The Met Museum/Vogue)

REKLAMA
KULTOWE HISTORIE

Czy Kim Kardashian i Kanye West wracają do siebie? Pozy gwiazd w kolekcji Yeezy po rozstaniu z Petem Davidsonem

REKLAMA

Wewnątrz niespokojnego życia Anne Heche: od śmierci w wypadku samochodowym rodzeństwa po historię chorób psychicznych i narkotyków

Kim Kardashian i Pete Davidson uczestniczą w uroczystej gali 2022 Met
Kim Kardashian i Pete Davidson biorą udział w gali 2022 Met celebrującej „In America: An Anthology of Fashion” w Metropolitan Museum of Art 2 maja 2022 r. w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Mike Coppoli/Getty Images)

REKLAMA

Komik Sal Iacono napisał: „Okropny sposób na rozpoczęcie weekendu. Moi Mets są zabijani, podobnie jak moje marzenia o prawdziwej hollywoodzkiej miłości. Osobowość mediów sportowych Colin Cowherd napisał na Twitterze: „Kim Kardashian i Pete Davidson zerwali. Myślę, że zamknę to na noc. Ten boli. – Wiesz co, naprawdę myślałem, że im się uda. Co najmniej 2,5 roku” – czytamy w tweecie. Inny tweet dodał: „Podobało mi się ich razem. To było orzeźwiające. Mam nadzieję, że uda im się to rozwiązać. Jestem pewien, że odległość nie jest łatwa”.

REKLAMA
REKLAMAREKLAMA


Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button