Rozrywka

Teresa Giudice opowiada o próbnej kolacji na kilka godzin przed ślubem

Więcej na: teresa giudice Joe i Melissa Gorga nie biorą udziału Teresa Giudice, ślub Luisa Ruelas Teresa Giudice imprezuje przed ślubem i kolejne zdjęcia gwiazd Gia Giudice utknęła w Nashville przed ślubem Teresy z Luisem Ruelasem Teresa Giudice świętuje ślubny wieczór przed Luisem Ruelasem ślub

Teresa Giudice wkrótce przejdzie do ołtarza, ponieważ gwiazda „Prawdziwych Gospodyń Domowych z New Jersey” ma poślubić Luisa Ruelasa w sobotni wieczór.

Na kilka godzin przed ceremonią, Giudice, lat 50, rzuciła okiem na jej piątkową kolację próbną, zamieszczając zdjęcia i klip wideo z przepiękną scenerią stołu do swoich relacji na Instagramie.

Odbywający się w The Highlawn w West Orange w stanie New Jersey elegancka atmosfera była słabo oświetlona i zapewniała miejsce dla kilku gości, którzy mogli zasiąść przy gustownie udekorowanym stole.

Białe świece zostały umieszczone na białym chodniku pośrodku stołu między małymi wazonami wypełnionymi różowymi kwiatami. Szklany stół ozdobiony był złotymi akcentami, a każdy talerz był ozdobiony podziękowaniem od zaręczonej pary.

Giudice udostępniła na Instagramie ujęcia ze swojej eleganckiej kolacji próbnej.

Instagram/@teresagiudice

Giudice udostępniła na Instagramie ujęcia ze swojej eleganckiej kolacji próbnej.

Instagram/@teresagiudice

Giudice udostępniła na Instagramie ujęcia ze swojej eleganckiej kolacji próbnej.

Instagram/@teresagiudice

Reklama Do góry Dalej Zamknij Gwiazda Instagrama, Celeste Barber, wzywa przemysł zawstydzający ciało Australijska komiczka mówi, że jej konto na Instagramie jest obserwowane… 3

Wyświetl pokaz slajdów

Wstecz Dalej Udostępnij to:Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie)Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (Otwiera się w nowym oknie) Flipboard WhatsAppKliknij, aby wysłać wiadomość do znajomego (Otwiera się w nowym oknie)Kliknij, aby skopiować adres URL Reklama 6 sierpnia 2022

Uroczysta kolacja nadchodzi dwa dni po ślubnym prysznicu Giudice i jednej nocy po tym, jak gwiazda reality show i jej przyszły mąż mieli wspólny wieczór kawalerski/panieński wypełniony śmiechem i tancerkami brzucha.

Giudice i Ruelas (48 l.) zaręczyli się w październiku 2021 r. Zadał pytanie rok po tym, jak sfinalizowała rozwód z Joe Giudice, z którym dzieli cztery córki: Gię, 21 lat, Gabriellę, 17 lat, Milanię, 16 lat i Audrię, 12 lat. .

Para ma się odbyć 6 sierpnia w New Jersey/Getty Images dla MTV

Podczas gdy para była otoczona przez bliskich, gdy świętują swój związek, podobno brat Giudice, Joe Gorga, nie weźmie udziału w ślubie swojej jedynej siostry. Jego żona, gwiazda „Real Housewives of New Jersey”, Melissa Gorga, również nie będzie gościem imprezy, mimo że została zaproszona.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button