Rozrywka

Teresa Giudice tryska nad RHONJ Mąż Evan Goldschneider

Brawo Evan Goldschneider

Teresa Giudice i Jackie Goldschneider walczą ze sobą przez ostatnie dwa sezony w „The Real Housewives of New Jersey”.

Podczas odcinka reality show Bravo w lutym 2021 r. Teresa twierdziła, że ​​mąż Jackie, Evan, miał romans z kobietą na siłowni, do której chodzi. Jackie i Evan są parą od prawie 20 lat i pobrali się od 2006 roku, według The Daily Dish i dzielą czworo dzieci: Jonasa, Adina, Alexisa i Hudsona.

Jackie broniła swojego męża, ale plotka o romansie wywołała wielkie zamieszanie wśród gwiazd RHONJ, ponieważ Jackie porównała fałszywą plotkę z plotką, że córka Teresy, Gia, brała kokainę na przyjęciach. Teresa ogłosiła później, że nie chce mieć nic wspólnego ze swoją gwiazdą po tym, jak Jackie wspomniała o swoim 11-miesięcznym więzieniu podczas kolacji, która została nakręcona na potrzeby serialu.

„Ona jest paskudną suką” – powiedziała Teresa o Jackie, per People. „Ona jest obrzydliwa. Nie chcę być w jej obecności.

Teresa Giudice powiedziała, że ​​nie ma szacunku dla Jackie Goldschneider, ale uważa, że ​​Evan jest „klasowym aktem”

YouTube/Bravo Jackie Goldschneider i Teresa Giudice

Podczas gdy Evan Goldschneider ma wszelkie powody, by być zły na Teresę Giudice, najwyraźniej obaj dobrze się dogadują. W wywiadzie udzielonym w maju 2022 roku w podcaście „Slut Pigs” Teresa została poproszona o „ocenę” Jackie jako członka obsady w skali od jednego do 10.

„Jeden z dziesięciu? Powiedziałbym, że dwa – odpowiedziała Teresa. „Przepraszam, nie mam dla niej szacunku tylko dlatego, że zostaliśmy przyjaciółmi w zeszłym sezonie, a potem znikąd [we stopped talking]”.

Teresa dodała, że ​​pomimo napiętego związku z Jackie, Evan Goldschneider nadal przyjaźni się ze swoim narzeczonym, Luisem Ruelasem.

„Właściwie wiesz, co kocham, że Evan i Louie wciąż są przyjaciółmi” — powiedziała. „Kilka tygodni temu poszli na lunch i myślę, że niedługo zagrają w golfa i nie mam nic przeciwko temu. Myślę, że Evan jest najbardziej niesamowitym facetem. Wiesz dlaczego? Mógł być odurzony i rzucił się na mnie z powodu tego, co zrobiłem. Jest aktem klasowym. Muszę powiedzieć, że to akt klasowy. Nie powiedział do mnie buu. Wiesz, przeprosiłem go i uważam, że Evan jest świetny. Ale Jackie? Jak powiedziałem, graliśmy w golfa, graliśmy w tenisa i nie wiem. Po prostu przestała ze mną rozmawiać.

Teresa dodała, że ​​Jackie przestała z nią rozmawiać w związku z kłótnią z ich partnerką, Margaret Josephs.

„Byłam jak wow, to taki naśladowca” – powiedziała Teresa. „To takie licealne. To tak, jakbyśmy podążali za liderem…. Kto tak robi? Myślę, że miej własny mózg. A myślałem, że jest mądra, więc nie do końca. Tylko mówię’.”

Jackie Goldschneider była zdenerwowana, że ​​Teresa kiedykolwiek kwestionowała wierność jej męża

Jackie była zdenerwowana bezpodstawnymi plotkami Teresy o jej mężu io tym, jak wpłynęły one na ich dzieci. „To była duża krzywa uczenia się”, powiedziała Us Weekly na początku 2022 roku, dodając, że nigdy nie wierzyła, że ​​plotka jest prawdziwa.

„Źle się czułam, że postawiłam go w takiej sytuacji, że był nawet przesłuchiwany” – powiedziała o swoim mężu.

„Moja rodzina zawsze będzie na pierwszym miejscu, a kiedy coś zagraża, poświęcam trochę czasu, aby upewnić się, że jest to coś dla mnie” – dodała. „Nie chcę skończyć na statystykach. Nie chcę być po prostu kolejną gospodynią domową, która ostatecznie się rozwiodła”.

Wyjawiła również, że została zmuszona do powiedzenia swoim dzieciom plotek o ich tacie, ponieważ niektórzy z ich przyjaciół oglądają RHONJ.

CZYTAJ DALEJ: Dolores Catania ujawnia, co poszło nie tak z Davidem Principe

Więcej ciężkich na prawdziwe gospodynie domowe

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button