Rozrywka

„Tęsknię za nim w każdej sekundzie”: narzeczona Raya Liotty, Jacy Nittolo, Zrywa milczenie po jego śmierci

Jacy Nittolo wciąż opłakuje śmierć swojego narzeczonego Raya Liotty w wieku 67 lat. W czwartek, 23 czerwca, 47-latka opublikowała na Instagramie o zmarłym aktorze „Goodfellas”, który zmarł 26 maja podczas kręcenia filmu Dominikana, mówiąc: „Tęsknię za nim w każdej sekundzie każdego dnia”.

Nittolo i Liotta otrzymali drugą szansę na miłość po osobnych rozwodach. W 2020 roku, tuż po tym, jak Liotta wystąpiła w powszechnie chwalonym filmie „Historia małżeństwa”, aktor i mieszkaniec Kalifornii po raz pierwszy upublicznili swój związek. Duet zadebiutował na czerwonym dywanie podczas rozdania nagród Film Independent Spirit Awards w lutym tego roku, kiedy film wyreżyserowany przez Noah Baumbacha zdobywał liczne nagrody. Nittolo powiedział dalej na Instagramie: „Nasze życie w tej chwili jest tak kruche, ale każdy z nas się podtrzymuje. To tak, jakbyśmy byli jedną wielką mieszaną rodziną, której przeznaczeniem przekracza nasze najdziksze wyobrażenia”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Aktor „Goodfellas” Ray Liotta zmarł w wieku 67 lat podczas zdjęć do filmu na Dominikanie

Sierota, która została Goodfella! Wewnątrz niezwykłego życia zmarłej gwiazdy Ray Liotta

„Przez tak głęboki ból odnajduję tyle miłości i śmiechu”, kontynuowała Nittolo w swoim poście, który zawierał wiele zdjęć aktorki z „Coś dzikiego” i jej samej w trakcie ich związku. „Nasze życie w tej chwili jest tak kruche, ale każdy z nas się podtrzymuje. To tak, jakbyśmy byli jedną wielką mieszaną rodziną, której przeznaczeniem przekracza nasze najdziksze wyobrażenia”. Spędzanie czasu ze swoimi dziećmi i córką Liotty, Karsenem, którą dzieli z byłą żoną Michelle Grace, dało byłej fryzjerce „odrobinę światła” – kontynuowała. Dodała: „Nie ma słów, aby właściwie opisać, przez co przechodzi się z tego rodzaju nieoczekiwaną stratą. Tęsknię za nim w każdej sekundzie każdego dnia.

Przerażający post Nittolo w mediach społecznościowych pojawia się dwa tygodnie po emocjonalnym hołdzie Karsen dla jej ojca. „Ci, którzy go znali, kochali go. Jesteś najlepszym tatą, o jakiego można prosić. Kocham cię. Dziękuję za wszystko ❤️”, napisał 23-latek obok zdjęcia z dzieciństwa udostępnionego na Instagramie. Słodki trzask pokazał aktora „Miejsca za sosnami” trzymającego swoją córeczkę blisko piersi, gdy owinęła rękę wokół jego szyi.

Liotta ogłosił swoje zaręczyny z Nittolo w grudniu 2020 roku. „Życzenia świąteczne się spełniają” – wyraził na Instagramie. „Poprosiłem miłość mojego życia, aby mnie poślubiła i dzięki Bogu, że powiedziała tak!!!”

Zgon Liotty jest nadal przedmiotem dochodzenia w sprawie oficjalnej przyczyny śmierci. Pochodzący z Newark, New Jersey, nieżyjący już aktor, przygotowuje się do oddania hołdu swojemu życiu w ogromnym stopniu, mimo że wielu ludzi wciąż pogrąża się w głębokim smutku z powodu jego przedwczesnej śmierci. Burmistrz Union Township Manuel Figueiredo oświadczył, że istnieją plany upamiętnienia Liotty. Jego rodzina nie dokonała jeszcze ostatecznego wyboru, ponieważ nadal jest w żałobie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button