Rozrywka

The Gorgas Face Backlash Wśród Teresy Giudice Weselnego Dramatu

Getty Teresa Giudice i Joe i Melissa Gorga

Najważniejszą wiadomością Bravo z 5 sierpnia było to, że Melissa Gorga i Joey Gorga nie będą uczestniczyć w weselu Teresy Giudice w ten weekend, pośród plotek o ważnej walce na imprezie finałowej „Prawdziwe gospodynie z New Jersey”, która została nakręcona w tym tygodniu.

W następstwie tych wiadomości wydaje się, że para RHONJ i rodzina Melissy Gorgi nie zdecydowali się na usypianie w weekend i zamiast tego opublikowali kilka załadowanych wiadomości w mediach społecznościowych.

Według ich historii na Instagramie, Melissa i Joe Gorga wzięli udział w wielkim spotkaniu z rodziną Melissy Gorgi. Jedno ze zdjęć zamieszczonych w mediach społecznościowych przez starszą siostrę Melissy Gorgi, Lysę Simpson, pokazuje rodzinę pozującą przy basenie z napisem „To my”. Joe Gorga udostępnił zdjęcie w swojej historii na Instagramie i dodał ognisty podpis: „Krew nie czyni cię rodziną”.

Instagram Historia Joe Gorgi

Nie było to jedyne zawoalowane odniesienie do Giudice i jej weekendowych zaślubin z Luisem Ruelasem, ponieważ w mediach społecznościowych pojawił się kolejny film, który wydawał się pokazywać jednego z członków rodziny Gorgi krzyczącego: „Tak robi prawdziwa rodzina”. Ten film został zapisany na koncie bestofbravo na Instagramie.

Śledź stronę Heavy on Bravolebrities na Facebooku, aby otrzymywać najnowsze wiadomości, plotki i treści!

Fani zgrali Joe Gorgę i Melissę Gorgę za ich posty w mediach społecznościowych na temat weekendu

Joe i Melissa Gorga zostali oszukani w mediach społecznościowych za swoje komentarze, a wątek na Reddicie był pełen krytyki pod adresem pary RHONJ. „To dziwne, nawet jeśli nie zamierzasz po prostu leżeć i nie próbować przyćmić weselnego lol”, ktoś napisał. Inny dodał: „Niezależnie od tego, co myślisz o Teresie, to jest cholernie niesamowita rzecz do zrobienia w przeddzień jej ślubu. Umacnia, jak straszne są”.

Jedna osoba skomentowała: „To małostkowe, na złośliwym poziomie. Jako matka i rodzina będziesz taka, jak tak, drażnijmy się publicznie i spróbujmy wywołać poruszenie w weekend Tre i zrujnować to dla niej. Nawet jeśli są twoim prawdziwym zaprzysięgłym wrogiem z jakiegoś ważnego powodu, takiego jak DLACZEGO? Ktoś powiedział: „Ona pokazuje, jak bardzo jej zależy, udając, jak bardzo jej to nie obchodzi – Jennifer Aydin miała rację, Joe Gorga to mały sukinsyn”.

Ktoś skomentował: „To daje głównemu ‚spojrzenie, jak dobrze się bawimy?! Widzieć?!’ Nastrój. Podczas gdy prawdopodobnie pieprzyli się całą noc o ślubie Teresy. Super żałosne i bardzo się z nimi staraj. Inny zgodził się: „Dokładnie. Tak gorzki. Ktoś inny napisał: „Wszyscy wiemy, że ta 'impreza’ ma miejsce tylko po to, by ocienić Teresę. Tak żałosne i smutne. Na Twitterze ktoś napisał: „To jedna rzecz, by nie iść, ponieważ jesteś w swoich uczuciach, ale publicznie zaciemniasz ślub swojej siostry w noc przed… śmieci”.

Krążyły pogłoski o poważnym opadu na imprezie podsumowującej sezon 13 RHONJ i kuzynka Melissy Gorgi na prawdopodobny temat

Wiadomość o tym, że Joe i Melissa Gorga pominęli ślub Giudice, została zgłoszona przez Page Six, który powiedział, że źródło udostępniło, że „Na początku tego tygodnia nakręcono bardzo napięty finał „Gospodyń domowych”. Według kilku zdjęć członków obsady na Instagramie, panie wzięły udział w imprezie w stylu Ryczących lat 20. w domu chłopaka Dolores Catania.

Eileen Reslen z Page Six napisała później na Twitterze: „Ostateczna walka #RHONJ, która spowodowała, że ​​Melissa i Joe nie pojawili się na weselu Teresy, była spowodowana tym, że Teresa rozpowszechnia plotki o Melissie, które „spowodują dramat” w jej małżeństwie z Joe, mówi mi źródło. ”

Żadna z pań z RHONJ ani Joe Gorga nie odniosła się wówczas publicznie do pogłosek o kłótni, ale jedna z historii na Instagramie opublikowanych przez kuzyna Melissy Gorgi, Nicholasa Marco, wspomniała o pogłosce, gdy opublikował zdjęcie, na którym całuje ją w policzek podczas imprezy i napisał jako podpis „Jestem jedynym chłopcem, którego całuje ta dziewczyna” z emotikonem z mrugnięciem i hashtagiem „to okład”. Oto klip:

CZYTAJ DALEJ: Kathryn Dennis wzbudza niepokój fanów z powodu „alarmującego” ruchu

Więcej ciężkich na prawdziwe gospodynie wiadomości

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button