Rozrywka

The Voice’ 2022: Kim jest Emma Brooke? Piosenkarka, lat 19, która występowała z Lauren Daigle, wygrywa z Johnem Legendem w „klasyczny” sposób

LOS ANGELES, KALIFORNIA: Nie ma bezpośredniej korelacji między wiekiem a talentem. Uczestniczka 22. sezonu „The Voice” Emma Brooke Alley udowodniła to swoim niesamowitym wokalem w premierowym odcinku programu NBC w konkursie wokalnym.

19-letni mieszkaniec Południowej Karoliny wszedł na scenę i dał oszałamiający występ, który zakończył się imponującymi zwrotami trzech krzeseł Johna Legenda, Gwen Stefani i Camili Cabello. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej niesamowicie utalentowanej piosenkarce, która dzieliła scenę u boku Lauren Daigle, a trenerzy „The Voice” kłócili się między sobą, aby wprowadzić ją do swojego zespołu, czytaj dalej.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

„The Voice” w NBC: Gdzie są teraz poprzedni zwycięzcy konkursu wokalnego?

„The Voice” In Memoriam: Od Beverly McClellan do Nolana Neala, wszystkich uczestników, którzy zginęli po koncercie

REKLAMA

Kim jest Emma Brooke?

Jak wspomniano powyżej, Emma jest 19-latką z Lyman w Południowej Karolinie. Obecnie jest studentką Converse University. W swoim pakiecie wprowadzającym nastolatka ujawniła, że ​​została wprowadzona do muzyki klasycznej w wieku zaledwie sześciu lat i od tego czasu śpiewa. Jej ojciec, Ian, żartował o tym, jak Emma wielokrotnie łamała głośniki w kościołach dzięki swoim wysokim nutom. Żarty na bok, Emma wyjaśniła, w jaki sposób jej doświadczenie w muzyce klasycznej dało jej podstawę do doświadczania i eksperymentowania z różnymi stylami. Na jej stronie internetowej czytamy: „Niezależnie od tego, czy wykonuje włoską arię, przewodzi uwielbieniu i uwielbieniu, wykonuje „Mesjasza” z pełną orkiestrą, wyśpiewuje na scenie melodię z Broadwayu, czy też występuje ze swoim zespołem, publiczność natychmiast jest zachwycona jej występem. „

REKLAMA

Niektóre z godnych uwagi osiągnięć Emmy to m.in. występ dla artysty country Huntera Hayesa i to, że została wybrana do zaśpiewania przez Lauren Daigle podczas jej światowej trasy koncertowej w 2020 roku. W długim poście na Instagramie nastolatka opowiedziała o swoim „absolutnie niesamowitym” doświadczeniu spotkania ze swoją idolką Lauren i przykucia uwagi piosenkarki, zanim w końcu została wezwana na scenę, by wystąpić razem z nią!

REKLAMA

„Koncert był absolutnie niesamowity, energia w sali była tak wysoka i czułeś, że serca wszystkich stanowią jedno. Od śpiewania dla Lauren po rozmawianie z nią o tym, jak zaczęła, fenomenalna muzyka na koncercie, a nawet jej wspominanie, jak Ciągle przyciągałem jej uwagę… Widząc Lauren na scenie, gdy śpiewała i tańczyła, pełna energii i miłości, naprawdę zainspirowała mnie do cięższej pracy, aby móc mieć tę szansę; szansa na zmianę świata i wpłynięcie na ludzi moim muzyka i być sobą podczas występu! 💗✨🌿” – podzieliła się.

REKLAMA

Emma Brooke w 22. sezonie „The Voice”

Na swój występ na przesłuchaniu Emma wybrała piosenkę „California Dreamin”, wyjaśniając, jak zawsze marzyła o wyjeździe do LA i staraniu się o „The Voice”. Emma ledwo skończyła swoją pierwszą zwrotkę, zanim John odwrócił dla niej swoje krzesło. Wkrótce Gwen i Camila poszły w ich ślady. Kiedy Camila wyraziła, jak bardzo podoba jej się wybór piosenki, Emma wyjaśniła, że ​​po przeszkoleniu w muzyce klasycznej próbuje bardziej skierować się do współczesnego świata.

REKLAMA

Następnie sędziowie zaczęli ją chwalić i przedstawiać się jej jako potencjalnemu trenerowi, wskazując, w jaki sposób mogą jej pomóc. John oświadczył, że chce pomóc jej oduczyć się niektórych struktur, przez które przeszła. Chociaż Blake nie odwrócił swojego krzesła dla Emmy, odegrał rolę wspierającego męża i popchnął młodzieńca, by wybrał jego żonę na trenera, kłamiąc, że ulubionym artystą Lauren Daigle jest Gwen.

REKLAMA

Po namyśle Emma w końcu wybrała Johna na swojego trenera. Jej nowy trener nadal chwalił jej ton i nie mógł przestać tryskać jej imponującym wokalem w wieku 19 lat. Nie możemy się doczekać, aby obejrzeć podróż Emmy w „The Voice”.

22. sezon „The Voice” będzie emitowany w poniedziałki i wtorki o 8/7 w NBC i można go przesyłać strumieniowo na Peacock.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button