Rozrywka

The Voice 2022: Kim jest Orlando Mendez? „Cuban Cowboy”, 26 lat, wybucha walka między Blake’iem Sheltonem i Camilą Cabelo

LOS ANGELES, KALIFORNIA: Blake Shelton może być ośmiokrotnym mistrzem w „The Voice”, ale trener/sędzia OG być może będzie musiał uważać na swojego nowego trenera/sędzię – Camilę Cabello. Pomimo tego, że sezon 22 był jej pierwszym występem jako trener w konkursie śpiewu, Camila wydaje się być uzbrojona we wszystkie strategiczne taktyki, aby wprowadzić utalentowanych, aspirujących śpiewaków do swojego zespołu Camila, zwłaszcza zawodniczek na czterech krzesłach!

REKLAMA

Po zdobyciu Morgana Mylesa, pierwszego czterokrzesłowego zawodnika zmieniającego się w jej drużynie, Camila odniosła drugie zwycięstwo, gdy udało jej się namówić swojego kolegi z Miami, kubańsko-amerykańskiego piosenkarza Orlando Mendeza, aby dołączył do zespołu Camila. Piosenkarka „Havana” uznała to za wielką wygraną, biorąc pod uwagę Orlando, samozwańczą „Cuban Cowboy” / piosenkarkę country, która wybrała ją ponad legendę country Blake’a! Jeśli jesteś ciekawy, aby dowiedzieć się więcej o Orlando i co skłoniło go do wybrania Camili zamiast Blake’a, to mamy dla ciebie ochronę.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

„Głos” 2022: Kim jest Omar Cardona? John Legend twierdzi, że ten czterokrzesłowy artysta może wygrać program

„Głos” 2022: Kim jest Ian Harrison? Piosenkarz z Ohio składa emocjonalny hołd zmarłemu ojcu swoim poruszającym występem

REKLAMA

Kim jest Orlando Mendez?

Orlando to 26-letni samozwańczy kubański kowboj z Miami na Florydzie. Jako Kubańczyk, Orlando dorastał w kulturze i słuchał reggaetonu i salsy. Ale w gimnazjum Orlando poczuł, że pociąga go muzyka country i czuł, że aspekt opowiadania tego gatunku przemawia do niego. W końcu założył zespół i zaczął wykonywać piosenki country.
Zespół stał się natychmiastowym hitem. Jeśli zastanawiasz się, jak Orlando otrzymał swój fajny przezwisko, możesz podziękować za to jednemu z jego bardzo kreatywnych członków publiczności. 26-latek opowiedział, jak podczas jednego z jego występów ktoś z publiczności wykrzyczał na niego kubańskiego kowboja. Piosenkarz od razu go pokochał i postanowił się tego trzymać. Jego matka Larissa żartowała o tym, jak rodzina przeszła od tańca salsy do tańca dwukrokowego! 26-latek zadeklarował, że chce pokazać światu, co potrafi kubański kowboj z Miami, dołączając do „The Voice”.

REKLAMA

Orlando Mendez o „Głosie”

Przed wejściem na scenę „The Voice” na przesłuchanie, Orlando wyjaśnił, jak trudnym wyborem będzie dla niego wybór między Blakiem a Camilą, jeśli obaj utalentowani muzycy zwrócą się po niego. Podczas gdy status Blake’a jako legendy country jest ogromnym czynnikiem, Camila jest gwiazdą popu z jego rodzinnego miasta i łączy się z jego historią, wprawiając Orlando w zakłopotanie. Dodał jednak, że gdyby obaj o niego walczyli, byłaby to dla niego decyzja w czasie gry.

REKLAMA

Do swojego występu na przesłuchaniu Orlando wybrał „Beer Never Broke My Heart”. Camila była pierwszym trenerem, który zwrócił się po niego, a wkrótce Gwen, Blake i John poszli w ich ślady. Tak jak przewidywał, Blake i Camila zaczęli sprzeczać się między sobą, aby zdobyć Orlando w swoich zespołach. Podczas gdy Blake próbował się rzucać, mówiąc, że pomoże młodemu mieszkańcowi Miami w przepływie między gatunkami, Camila twierdziła, że ​​pomoże mu w podróży do stania się artystą, którym chce być.

REKLAMA

Mimo, że obaj trenerzy zdobyli kilka bardzo mocnych punktów, by po naradach, Orlando zdecydował się na wybór Camili zamiast Blake’a. Wyjaśnił, jak połączenie Miami i Kuby skłoniło go do wybrania piosenkarza „Havana”. Camila była bardzo zachwycona tym, że w jej drużynie pojawiła się kolejna artystka country przeciwko Blake’owi.

Nie możemy się doczekać, aby obejrzeć podróż Orlanda w „The Voice”.

REKLAMA

22. sezon „The Voice” będzie emitowany w poniedziałki i wtorki o 8/7 w NBC i można go transmitować w serwisie Peacock.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button