Rozrywka

„The Voice” sezon 22, odcinek 1, podsumowanie: Camila Cabello, Gwen Stefani wygrywają z artystami country nad Blake Shelton

Głos w końcu wróciła! Premiera 22. sezonu w poniedziałek, 19 września, rozpoczęła ekscytującą rywalizację między trenerami Blake’em Sheltonem, Gwen Stefani, Johnem Legendem i debiutantką Camilą Cabello. Ale jak Camila poradziła sobie podczas swojej pierwszej nocy przesłuchań w ciemno? Gdy jej drużyna ma dwa obroty na czterech krzesłach, już ją zabija. Oto podsumowanie Głos Sezon 22 Odcinek 1.

[Spoiler alert: The following story contains spoilers for The Voice Season 22 Episode 1.]

Kate Kalvach w „The Voice” sezon 22, odcinek 1 | Tina Thorpe/NBC

Legenda drużyny

Omar Cardona otrzymał cztery krzesła za wykonanie utworu „Separate Ways (Worlds Apart)” Journey. To obecność sceniczna wokalistki i „chory zakres” sprawiły, że Camila odwróciła się w ostatnim momencie. Omar, pełnoetatowy wykonawca od 15 lat z Florydy, powiedział, że uwielbia oldschoolowy rock. Gwen powiedziała Omarowi, że „umrze”, aby z nim pracować, a John pochwalił zakres i wyjątkowy głos piosenkarza. Omar dołączył do Team Legend, dając Johnowi swojego pierwszego kolegę z drużyny w tym sezonie.

Pochodząca z Południowej Karoliny Emma Brooke, lat 19, zaśpiewała „California Dreamin’” zespołu The Mamas & The Papas, reprezentując swoje marzenie o przesłuchaniu do Głos. John odwrócił się w ciągu kilku sekund, wyglądając na pod wrażeniem jej kontroli oddechu i zasięgu. Gwen również się odwróciła. Powiedziała Emmie, że chce pomóc jej „uformować” jej marzenie. John dodał, że był „przyciągnięty” do jej potężnego wokalu, ale chciał pomóc Emmie odejść od jej treningu muzyki klasycznej i uwolnić się. Emma trafiła do Team Legend.

Wokalista David Andrew, pochodzący z Tennessee, śpiewał dla znanych nazwisk, takich jak Ed Sheeran, a kiedyś był nawet zastępcą Johna. Marzy jednak o „zajęciu centralnego miejsca”. Zagrał powolną i zmysłową interpretację „Falling” Harry’ego Stylesa, popisując się wysokimi nutami. Gwen i John odwrócili się po Davida. Gwen powiedziała, że ​​kocha energię Davida. W końcu David (co nie dziwi) dołączył do Team Legend.

Dotychczasowa legenda zespołu: Omar Cardona, Emma Brooke, David Andrew

Zespół Gwen

Ian Harrison, barman i muzyk z Ohio, wybrał na przesłuchanie „The Night We Met” Lorda Hurona, ponieważ przypominało mu to jego zmarłego ojca, który po śmierci zostawił Ianowi gitarę. Blake, John i Gwen odwrócili krzesła dla Iana. Blake powiedział Ianowi, że jego głos ma „charakter”, podczas gdy Gwen doceniła, jak Ian „pokazał swoje serce”. Ian zdecydował się dołączyć do Drużyny Gwen, co skłoniło ją do podskoczenia i wykonania wesołego tańca.

Jay Allen z Cedar Falls w stanie Iowa zadedykował swoje przesłuchanie swojej matce, która zmarła w 2019 roku po walce z chorobą Alzheimera. Śpiewał „Til You Can’t” Cody’ego Johnsona, popisując się wiejskim brzmieniem w swoim głosie. Zdobył krzesła od Blake’a i Gwen, co doprowadziło do przezabawnej bitwy między mężem a żoną. Blake pochwalił moc i ton Jaya. W międzyczasie Gwen powiedziała, że ​​nauczyła się wszystkiego, co wie o kraju od Blake’a i może włączyć go do coachingu. Ku zaskoczeniu Gwen, Jay dołączył do jej zespołu.

Drużyna Gwen do tej pory: Ian Harrison, Jay Allen

Zespół Camila

Morgan Myles nie jest obcy branży muzycznej. Pochodząca z Nashville pracuje jako pełnoetatowa artystka koncertująca i podróżowała ze swoją muzyką do prawie wszystkich 50 stanów. Morgan zademonstrowała swoje doświadczenie z piękną okładką „Hallelujah” Leonarda Cohena, zdobywając zwroty krzeseł od wszystkich czterech trenerów – a Camila już użyła swojego bloku na Gwen. John pochwalił jej wybór piosenki, zauważając, że potrzeba „cojones”, aby zrobić tak znaną piosenkę.

Morgan uważa się za artystkę country, a także piosenkarkę pop i soul. Camila powiedziała Morganowi, że chce pomóc ukształtować własną ścieżkę jako artystka bez trzymania się jednego gatunku. W międzyczasie Blake zagłębił się w kraj, zauważając, że nawiązał do jej podróży jako artystki z Nashville. Ostatecznie wybrała Team Camila.

Głos Sezon 22. Odcinek 1 kontynuowany z Miami na Florydzie, piosenkarzem Orlando Mendezem. Pochodzi z rodziny kubańsko-amerykańskiej, ale pasjonuje się muzyką country. Udowadniając swój tytuł „kubańskiego kowboja”, Orlando zaśpiewał „Beer Never Broke My Heart” Luke’a Combsa. Camila i Gwen pierwsi odwrócili swoje krzesła, a za nimi Blake. Następnie John odwrócił się w ostatniej sekundzie.

Blake chwalił się swoimi kwalifikacjami jako gwiazda country, podczas gdy Camila związała się z Orlando przez ich wspólne rodzinne miasto i kubańskie korzenie. Zachęcał Orlando do uporu w trzymaniu się kraju. Camila powiedziała, że ​​szukała „specjalnego tonu” i kogoś, kto „sprawił, żeby się poczuła”. Gwen twierdziła, że ​​jest krajem przez małżeństwo z Blake’em i powiedziała, że ​​może pomóc Orlando poruszać się po zawodach. John chciał, aby Orlando wybrał go jako najbardziej nieoczekiwany wybór, ale trafił do drużyny Camili.

Zespół Camili do tej pory: Morgan Myles, Orlando Mendez

Zespół Blake

GłosPanowanie Króla Kraju może dobiegać końca. Podczas premiery Blake stracił dwóch artystów country na rzecz innych trenerów i miał problemy z pozyskaniem kogokolwiek ze swojej drużyny. Uciekł się do wypróbowania magicznych różdżek podarowanych mu przez zawodnika, ale nie miał takiego szczęścia. Ale czy to szczęście się zmieniło?

Zespół Blake do tej pory: Pusty

Ciąg dalszy nastąpi …

Kate Kalvach z Oklahoma City pochodzi z rodziny pastorów i od dzieciństwa pasjonuje się muzyką. Wystąpiła na przesłuchaniu do „Rainbow” Kacey Musgrave, popisując się swoim delikatnym głosem. Camila, Blake i Gwen odwrócili się w tym samym czasie. Blake wyciszył mikrofon Camili, ale to nie powstrzymało jej od wychwalania Kate. Pochwaliła wybór piosenki i falset Kate. Gwen powiedziała, że ​​może pomóc Kate połączyć wiele gatunków, a Blake wydobył dosłownego kozła, aby udowodnić, że fani GOAT będą musieli dostroić się we wtorek, 20 września, aby sprawdzić, czy to wystarczy, aby Kate dołączyła do jego zespołu.

Nowe odcinki Głos emitowane w poniedziałki i wtorki o 20:00 czasu wschodniego w NBC. Streaming następnego dnia jest również dostępny na Peacock.

POWIĄZANE: Zobacz, jak trenerzy z 22 sezonu „The Voice” wykonują hipnotyzujący cover „Havana” Camili Cabello

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button