Rozrywka

„The Voice” w NBC: Lista zwycięzców, którym nie udało się rozpocząć kariery po serialu

Uważa się, że zwycięzcy „The Voice” mają wielkie szczęście. Jednak sława czasami nie trwa długo dla nielicznych. Mimo że wygrana przynosi ze sobą nagrodę w wysokości 100 000 dolarów i wytwórnię płytową z Universal Music Group. Jednak czasami to nie wystarczy, aby przetrwać.

„The Voice” wystartował w 2011 roku i do tej pory minęło już 21 sezonów. NBC jest już gotowe do wydania 22 sezonu. W związku z tym fani zastanawiają się, jaki los niesie ze sobą serial dla zwycięzców. Przyjrzyjmy się zwycięzcom, których kariery zatrzymały się po zawodach.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

W którym dniu i o której godzinie ukaże się 22 sezon „The Voice”? I wszystko inne, co musisz wiedzieć o konkursie śpiewu NBC

„The Voice” w NBC: Gdzie są teraz poprzedni zwycięzcy konkursu wokalnego?

REKLAMA

Javier Colon z sezonu 1

Javier Colon pojawił się w pierwszym sezonie serialu. Trenował go Adam Levine. Debiutancki album piosenkarki z Universal Music Group to „Come Through For You”. Jednak odkąd wygrał program i podpisał płytę z Universal Music Group, zaczął zmagać się z kilkoma wzlotami i upadkami. Z powodu braku wsparcia, marketingu i promocji musiał zerwać kontakty z korporacją muzyczną. Ostatnim wydanym albumem Colona był „Gravity” w 2016 roku. Od tego czasu nie był świadkiem żadnego większego koncertu.

REKLAMA

Jermaine Paul sezonu 2

Jermaine Paul miał bardziej udaną karierę, zanim przeszedł do „The Voice”. Odkąd wygrał program, wydał tylko kilka piosenek. Pracował jako wokalista dla Alicia Keys. Paul wydał swój pierwszy singiel „Workin Sista” w 2015 roku. Jego solowy album „Make Love, Save the World” miał również ukazać się w 2015 roku. Wygląda jednak na to, że premiera albumu może nigdy nie być widziana. Paul utknął w zdobywaniu sławy w swojej karierze muzycznej, ale jest zadowolony ze swojego życia i rodziny.

REKLAMA

Tessanne Chin w sezonie 5

Mimo że jamajska gwiazda Tessanne Chin wygrała program, po tym napotkała trudności w zrobieniu kariery. Po konkursie ciężko było jej się zorientować, jakim jest artystą. Wydała dwa single „Fire” i „Love Suicide”. Piosenka nie zdobyła jednak wielu ocen z powodu braku promocji. Nie zdobywając wymaganego uznania w branży, Chin wrócił do występów na festiwalach reggae.

REKLAMA

Craig Wayne sezonu 7

Craig Wayne miał najtrudniejszą karierę wśród wszystkich zwycięzców „The Voice”. W niecałe pięć miesięcy po zalogowaniu się do Universalu Wayne zerwał kontakty. Piosenkarz później w 2015 roku wydał „I’m Still Here”. Jednak Wayne miał trudności z zarobieniem pieniędzy i zrobieniem kariery w branży muzycznej. Później zdecydował się na finansowanie społecznościowe, występując na weselach za 8000 dolarów.

REKLAMA

Alisan Porter sezonu 10

Nic nie potoczyło się zgodnie z oczekiwaniami Alisan Porter po wygraniu konkursu śpiewu. Musiała zerwać więzi z Republiką z powodu różnic twórczych. W 2017 roku ukazała się jej EPka „I Come in Pieces”. Jednak od tego czasu fani nie byli świadkami żadnego większego projektu piosenkarza.

REKLAMA

Chris Blue sezonu 12

Chris Blue na własnej skórze przekonał się, że życie to nie tylko wygranie jednego programu. Nie spieszył się, aby dowiedzieć się, co zrobić ze swoją karierą. Po pierwsze zerwał więzy z Republiką. Po pewnej przerwie w karierze był w stanie wydać swój singiel „Back 2 Future”. Jednak jego kariera nie wzrosła gwałtownie i pozostała skromna. Blue skupia się obecnie na swojej rodzinie z noworodkiem.

REKLAMA

Premiera 22. sezonu „The Voice” odbędzie się 19 września o 20:00 ET/PT na antenie NBC.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button