Rozrywka

„This Is Us”: Mandy Moore nazwała Rebeccę „ostatecznym przewodnikiem” po macierzyństwie

To my Sezon 6 przynosi emocjonalne zakończenie występów Mandy Moore jako Rebeki Pearson. Ale nawet jeśli Moore nie będzie dłużej grać matriarchą rodziny Pearsonów, nadal będzie w stanie przyjąć lekcję, której nauczyła się od postaci. 38-letnia gwiazda niedawno zastanawiała się, jak czas spędzony jako Rebecca wpłynął na jej własne podejście do macierzyństwa. Najwyraźniej jej To my postać służyła jako „ostateczny przewodnik”.

Gwiazda „This Is Us” Mandy Moore powitała dziecko w 2021 r.

POWIĄZANE: „This Is Us”: Alexandra Breckenridge mówi, że Sophie stanie się „systemem wsparcia” dla Pearsonów

To my gwiazda Mandy Moore została mamą w lutym 2021 roku, kiedy wraz z mężem Taylorem Goldsmithem powitała swoje pierwsze dziecko. Moore urodziła chłopca o imieniu August Harrison Goldsmith. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, w którym wyraziła swoje podekscytowanie najnowszym dodatkiem do jej rodziny.

– Gus jest tutaj. Nasz słodki chłopak, August Harrison Goldsmith. Był punktualny i przyjechał w wyznaczonym terminie, ku uciesze rodziców. Byliśmy przygotowani na zakochanie się na różne sposoby, ale wykracza to poza wszystko, co mogliśmy sobie wyobrazić”.

Minął już ponad rok, odkąd Moore została mamą, a ona nadal gra jedną z nich To my. Podczas niedawnego wywiadu mówiła o macierzyństwie i swojej karierze – a w przypadku grania Rebeki, o tym, jak te rzeczy się skrzyżowały.

Rebecca Pearson była „ostatecznym przewodnikiem” dla rodzicielstwa, mówi Mandy Moore

Mandy Moore | Kevin Winter/Getty Images

POWIĄZANE: „This Is Us”: Alexandra Breckenridge „Płakała trochę” po spotkaniu Sophie i Kevina

Mandy Moore spędziła lata bawiąc się w rodzica przez Rebeccę Pearson, a teraz To my gwiazda uczy się podstaw w prawdziwym życiu. Te dwa doświadczenia są bez wątpienia niesamowicie różne. Ale wygląda na to, że Moore znalazła wzór do naśladowania w swojej postaci. Rozmawiając z People o Gusie, aktor przyznał, że inspiruje ją rodzicielstwo Rebeki.

„Miałem szczęście, że miałem najlepszego przewodnika z Rebeccą” – powiedział Moore. „Jest człowiekiem i omylna, ale jej rodzina i bycie matką są zawsze jej najwyższym priorytetem”.

Rebecca z pewnością udowadnia, że ​​jest postacią rodzicielską, na którą warto patrzeć. Niestety, zarówno Moore, jak i fani serialu wkrótce się z nią pożegnają. Seria NBC ma tylko dwa odcinki i prawdopodobnie pozostawi widzów w ich uczuciach, kiedy nadadzą.

Aktorka Rebecca Pearson drażniła się z emocjonalnym finałem „This Is Us”

„src=”https://www.youtube.com/embed/GeGKaqezjoI?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Macierzyńska podróż Mandy Moore dopiero się zaczyna, ale jej czas grania w Rebeccę Pearson To my zbliża się do końca. Aktor niedawno drażnił się z wielkim finałem programu NBC i wygląda na to, że wyśle ​​on fanów na emocjonalny rollercoaster. Podczas występu w Today Moore nawet zażartował, że „muszą wziąć dzień wolny od pracy”.

Oczywiście może to być przesada — chociaż biorąc pod uwagę, jak bolesne były ostatnie odcinki, po prostu nigdy nie wiadomo. Cokolwiek się stanie, pożegnanie z Pearsonami będzie dla wielu trudnym przeżyciem. Miejmy nadzieję, że będą mogli nadal je podziwiać w prawdziwym życiu, tak jak zrobił to Moore.

To my emitowany w NBC we wtorki o 21:00 czasu wschodniego.

POWIĄZANE: „This Is Us”: Justin Hartley mówi, że byłaby „tragedią”, gdyby Sophie i Kevin nie zostali razem

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button