Rozrywka

„This Is Us”: Milo Ventimiglia wierzy, że Arc Jacka jest „testamentem” pisania

To my Sezon 6 wkrótce zakończy historię rodziny Pearsonów, a obsada programu NBC niedawno zakończyła kręcenie ostatniego odcinka. Podziękował aktorowi Jackowi Pearsonowi Milo Ventimiglia To my fanów za ich wsparcie na przestrzeni lat. I naprawdę to cud, że Ventimiglia po tak długim czasie pozostaje tak integralną częścią programu. Aktor zgadza się, ostatnio zastanawiając się, czy fabuła Jacka podkreśla talent pisarzy.

Jack Pearson umiera w drugim sezonie „This Is Us”

” src=”https://www.youtube.com/embed/mvx-9F6KBT0?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

POWIĄZANE: „This Is Us”: Jon Huertas wyjaśnia, w jaki sposób serial sprawił, że fani „przyszli” do Miguela

Powód ciągłego wpływu Milo Ventimiglii na To my jest tak zaskakujące, że Jack Pearson umiera podczas drugiego sezonu serialu. Sezon 2, odcinek 14, zatytułowany „Super Bowl Sunday”, przedstawia bohatera, który bohatersko ratuje swoją rodzinę przed pożarem domu. Niestety wdycha tak dużo dymu, że później dochodzi do zatrzymania akcji serca. Jego lekarze nie mogą go uratować, pozostawiając Rebeccę (Mandy Moore) i ich dzieci opłakujące stratę.

Oczywiście serial NBC uwielbia skakać w czasie. Dzięki sekwencjom retrospekcji udaje mu się utrzymać postać Ventimiglii z przodu i w centrum — nawet gdy jego rodzina posuwa się naprzód w teraźniejszości i przyszłości. Jack nadal pojawia się w serialu przez cały szósty i ostatni sezon. Nawet Ventimiglia jest pod wrażeniem, że pisarze trzymali go tak długo.

Milo Ventimiglia mówi, że historia Jacka Pearsona jest „świadectwem” pisania

Milo Ventimiglia | „This Is Us”: Alexandra Breckenridge „Płakała trochę” po spotkaniu Sophie i Kevina

POWIĄZANE: „This Is Us”: Alexandra Breckenridge „Płakała trochę” po spotkaniu Sophie i Kevina

Podczas wywiadu dla TV Insider, Milo Ventimiglia omówił historię Jacka Pearsona na To my. Aktor zauważył, jak imponujące jest to, że scenarzyści trzymali Jacka w ryzach. Jak zaznaczył, mogli zakończyć jego historię we wcześniejszych sezonach. Wybrali jednak trudniejszą trasę, utrzymując swoją obecność przez cały jej przebieg.

„Fakt, że udało nam się zaangażować Jacka w fabułę przez sześć sezonów – po tym, jak dowiedzieliśmy się wszystkiego, co musieliśmy o nim wiedzieć w sezonie 3 – jest wspaniały” – powiedział Ventimiglia. „To świadectwo Dana Fogelmana i jego zespołu pisarzy”.

Z pewnością mówi wiele o opowiadaniu historii. A fani zastanawiają się, czy scenarzyści mogliby dokonać kolejnego imponującego wyczynu przed zakończeniem serialu. Wielu chce znów zobaczyć Jacka i Rebeccę. Czy Ventimiglia? To my charakter być w jakiś sposób przepracowany na przyszłej osi czasu?

Czy postać Milo Ventimiglii może pojawić się w przyszłych scenach „This Is Us”?

Mimo że To my utrzymywał Jacka Pearsona w retrospekcjach, niektórzy fani chcą, aby postać Milo Ventimiglii spotkała się z Rebeccą przed zakończeniem serialu. Aktor odniósł się do tego podczas rozmowy z TV Insider. Nie dał konkretnej odpowiedzi. Jednak jego słowa dają nadzieję na ostatni emocjonalny moment.

„Podejrzewam, że Dan [Fogelman, creator/executive producer] ma jakiegoś asa w rękawie… cokolwiek to jest [will be] piękne i naprawdę odpowiednie” – powiedziała Ventimiglia.

Mówił o tym, jak „naturalne” wydaje się to, że fani chcą zamknięcia. Potem przyznał: „Mam całkiem dobre przeczucie, że znowu się zobaczą”.

To pozostawia wiele nadziei w ostatnich dwóch rozdziałach serialu. Będziemy musieli poczekać, aby zobaczyć, jak się sprawy potoczą. Fani mogą jednak spodziewać się jednego z pewnością: Pearsonowie sprawią, że znów będziemy płakać, zanim złożymy ostatnie ukłony.

Nowe odcinki To my Sezon 6 emitowany jest na antenie NBC w każdy wtorek o 21:00 czasu wschodniego.

POWIĄZANE: „This Is Us”: Alexandra Breckenridge mówi, że Sophie stanie się „systemem wsparcia” dla Pearsonów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button