Rozrywka

Thora Birch nawiązuje do dramatu na planie „Teraz i wtedy”: „Nie poszło dobrze”

Brzoza Thora. Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock

Teeny rozlewa herbatę! Brzoza Thora wspomina swój czas kręcenia ukochanego filmu z 1995 roku Teraz i pozniej — ale jej wspomnienia nie są do końca ciepłe i niewyraźne.

Przeczytaj artykuł

„Jeśli mam być szczery, chodziło o to, że kiedy kręciliśmy ten film, wszyscy mieliśmy od 12 do 14 lat. A jeśli ktoś wie coś o dziewczynach w wieku od 12 do 14 lat, to nie idzie dobrze” Hokus Pokus aktorka, 40 lat, powiedziała wyłącznie Nas tygodniowo o klasyku dorastania 5 maja.

Obecnie jednak nie darzy sympatią swoich dawnych kostarów. „Tak bardzo kocham te panie. I wiesz, myślę, że wszyscy doskonale odegraliśmy swoje role. Dureń [Hoffmann] była Samanta. Krystyna [Ricci] była Roberta i [Ashleigh Aston Moore] była Chrissy – powiedziała. „Tak bardzo tęsknię za Ashleigh”. (Moore zmarł tragicznie w wyniku przypadkowego przedawkowania heroiny w 2007 roku w wieku 26 lat.)

Filmowanie Thory Birch teraz nie poszło dobrze
’Teraz i pozniej.’ Kimberly Wright/New Line/Kobal/Shutterstock

Oprócz czterech młodszych postaci, obsada Now and Then składała się z największych ówczesnych hitów Hollywood, w tym Rosie O’Donnell, Demi Moore, Rita Wilson oraz Melanie Griffith we drugoplanowych rolach jako starsze ja dziewczyny.

Film, którego akcja toczy się w Indianie z lat 60. XX wieku, śledził grupę 13-latków przez zmieniające życie lato. Birch zagrał Teeny Tarcell, młodszą wersję postaci Griffithsa i efektowną nastolatkę, która była „typowym wychowaniem aktorów i patologicznych kłamców”, jak mówi film.

Przeczytaj artykuł

Z nostalgią w odcieniach sepii, wspartą znakomitą ścieżką dźwiękową, która zawierała w tle ponadczasowe hity, takie jak „Candy Girl”, film był natychmiastowym i niewątpliwym klasykiem od chwili, gdy trafił do kin.

Fanów przyciągnęła wiarygodność przyjaźni między czterema dziewczynami, które istniały w krótkim czasie między dzieciństwem a dorastaniem. Nastolatki spędzały czas całując chłopców (w tym Ricci i Devona Sawy drugi z dwóch filmowych pocałunków w tym samym roku, pierwszy był w Kacper), przeprowadzając nocne seanse, prowadząc niewygodne dyskusje na temat dojrzewania i jedną z osobistych atrakcji Bircha — jeżdżąc na długich rowerach dla ulotnego poczucia wolności.

„Nauka jazdy na rowerze była prawdopodobnie najważniejszą atrakcją. Jako dziewczyna z Los Angeles, to nie jest tak naprawdę część twojego doświadczenia, jeżdżenie po okolicy” – wyjaśnił mieszkaniec Kalifornii. „Ale dla całej naszej czwórki, myślę, że naprawdę wykorzystaliśmy to poczucie cieszenia się wolnością, którą wtedy miały te młode kobiety. Mogli po prostu wsiąść na rower i przejechać jakieś dwie, trzy mile czy coś takiego. A to była dla nich długa podróż. To było ogromne, ogromne przedsięwzięcie”.

Filmowanie Thory Birch teraz nie poszło dobrze
’Teraz i pozniej.’ Matthew Rolston/New Line/Kobal/Shutterstock

Przed zagraniem Teeny w dramacie, Birch odegrał znaczącą rolę w Halloweenowym klasyku z 1993 roku Hokus Pokus. Grała denerwującą, ale o dobrych intencjach młodszą siostrę Dani Dennison, aby Omri Katzs Max.

Zwycięzca nagrody Gildii Aktorów Filmowych powiedział Nas że chociaż przejście od grania młodszej siostry do przedwcześnie rozwiniętej nastolatki na przestrzeni dwóch lat nie wydawało się wielkim problemem w tamtym czasie, jest to teraz „definiujący moment w moim życiu”.

„Kiedy tym żyjesz, wydaje się, że nie jest tak dużo. Wygląda na to, że: „Cóż, to jest życie, tak się dzieje” – zauważa. „Ale kiedy patrzysz wstecz, myślisz:„ Wow, to była naprawdę piękna przestrzeń, w której mogłem żyć”.

Podczas gdy Birch powiedziała, że ​​nie ma szans, że wróci na Hokus Pokus sequel, który jest obecnie w postprodukcji, jest przekonany, że film będzie „wspaniały”. Martwi się jednak, że wierna publiczność nie będzie w pełni usatysfakcjonowana kontynuacją.

„Było wiele rzeczy, które musiały być zgodne, aby każdy fan był szczęśliwy”, the Chodzący trup ałun wyjaśnił. „I nie sądzę, że tak się stanie, ale bez względu na wszystko, jestem bardzo szczęśliwy, że wracają do tego, ponieważ fani domagali się tego od tak dawna. Myślę, że film byłby świetny bez względu na wszystko, ale nie będę jego częścią”.

Bette Midler, Kathy Najimy oraz Sarah Jessica Parker wszyscy powtórzyli swoje role jako siostry Sanderson, a rodzinna komedia Halloween ma zadebiutować 31 października 2022 roku.

Filmowanie Thory Birch teraz nie poszło dobrze
’Teraz i pozniej.’ Kino/Shutterstock

Birch wcześniej mówiła o swoim zainteresowaniu powrotem do przebudzenia, mówiąc HollywoodLife w 2020 roku, że „Gdyby mnie chcieli”, z radością wróciłaby w jakimś charakterze, ale przytoczyła „konflikty w harmonogramie” Tygodnik Rozrywka w marcu 2022 z powodu tego, że ostatecznie odeszła.

W tej chwili Birch jest zajęta „Overleaper”, nowym podcastem „Thriller szpiegowski”, który „opowiada historię amerykańskiego żołnierza, który musi powstrzymać plany jej sobowtóra, by zamordować prezydenta Stanów Zjednoczonych”, czytamy w oficjalnym streszczeniu serialu. .

ten Purpurowi ludzie zjadacze Aktorkę od razu zaintrygował pomysł zrobienia podcastu – nie tylko ze względu na atrakcyjną treść, ale iluzję „starego hollywoodzkiego radia”, które koncepcja podcastów daje swoim słuchaczom.

Przeczytaj artykuł

„Po prostu nagle pojawił się w mojej skrzynce odbiorczej… i pomyślałem:„ Miałeś mnie na podkaście ”. Jedną rzeczą, którą kocham w tej przestrzeni, jest to, że nawiązuje ona do starego stylu radiowego, gdzie jedynym sposobem na rozrywkę, jaki miałbyś, byłyby drogi oddechowe. To, co jest w tym takie fajne, to to, że teraz jesteś w samochodzie, jedziesz do pracy i po prostu włączasz podcast i faktycznie zostajesz wciągnięty w jakieś dziwne kontinuum czasoprzestrzenne. Jakby rzeczywistość była pomieszana. I to była jedna rzecz, do której po raz pierwszy przeczytałem scenariusz, od razu się do niej przywiązałem”.

ten amerykańska piękność gwiazda przyznała, że ​​drugim losowaniem „Overleaper” było uświadomienie sobie, że może „pojawić się w dresie i kucyku i bez makijażu” w tej roli. To i fakt, że chociaż podcast może czasami stać się „naprawdę mroczny”, „pod koniec dnia chodzi o miłość rodziny”.

Nowy 10-odcinkowy podcast beletrystyczny będzie publikowany co tydzień i jest obecnie dostępny do słuchania na wszystkich platformach podcastowych, w tym Apple Podcasts, Spotify i Stitcher.

Sprawozdawczość Leanne Stanton

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button