Rozrywka

TikToker okradziony na Coachelli zmienia życie kierowcy Ubera, który poszedł ponad wszystko, aby pomóc

Utrata jakichkolwiek osobistych rzeczy, które trzymasz blisko i drogie, jest kłopotliwa, ale są dwa przedmioty, które nieuchronnie są najbardziej frustrujące i w zależności od sytuacji, w której się znajdujesz, najstraszniejsze do zgubienia, a jest to twój portfel i telefon komórkowy.

Niektórzy twierdzą nawet, że ze względu na możliwość robienia zakupów za pomocą urządzenia mobilnego w dzisiejszych czasach dzięki poręcznej technologii NFC, są tacy, którzy wolą stracić portfel, ponieważ jest to jedyny element technologii konsumenckiej większości ludzi, z którym się kołyszą. robią prawie wszystko w swoim życiu, to ich smartfony.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

A sprawy stają się jeszcze gorsze, jeśli większość twoich środków do życia koncentruje się na telefonie, na przykład, jeśli jesteś influencerem, który podróżuje po różnych częściach kraju, badając i dokumentując wydarzenia, które często odwiedzasz i udostępniasz je swoim obserwatorom.

I to niestety stało się z TikToker Becca Moore.

Wiele postów Bekki dotyczy jej niefortunnych przygód podczas randek oraz innych codziennych spotkań i sytuacji, w które się wpada. A w teraz wirusowym klipie opowiada o tym, jak poszła na Coachella, kiedy facet zaczął z nią flirtować.

Okazuje się, że koleś był złodziejem, który postanowił uwolnić ją od portfela, telefonu i kluczy.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą @becccamooore

sterownik uber, który uratował mnie przed zaginięciem, to @buds4u559!! 😭 po spędzeniu dnia z nim powiedział mi, że jego córka jest w ostatniej klasie liceum i ma trudności z przejściem chemii. zrobiłem gofundme, mógł mnie zostawić i nie musiał mi tak pomagać! Chętnie pomogę jego rodzinie w normalnym zakończeniu w tym roku ostatniej klasy liceum jego córce (studium!). Wrzucam to do mojego biografii!

♬ oryginalny dźwięk – becca moore Źródło: TikTok | @Becccamooore

Rozpoczyna wideo od stwierdzenia: „W ten weekend byłam na Coachelli i myślałam, że ten facet trochę mnie podrywa, ale po prostu mnie okradł”.

Wyjaśniła sytuację pracownikom hotelu, którzy zadzwonili do Ubera w jej imieniu, aby mogli zabrać ją do pobliskiego sklepu z telefonami komórkowymi, aby mogła kupić nowe urządzenie.

I skończyło się na tym, że znalazła w tym sojusznika.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: TikTok | @Becccamooore

Tym sprzymierzeńcem był kierowca Ubera, Raul Torres: „Normalny kierowca Ubera zawozi cię do miejsca, a potem podwozi. Nalegał, żeby pojechać ze mną i upewnić się, że potem będę miał przejażdżkę” – powiedziała Becca.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: TikTok | @Becccamooore

Oboje postanowili połączyć siły, aby spróbować znaleźć sprawcę, który okradł Influencera. Raul zabrał Beccę na posterunek policji, aby złożyć raport i udało mu się odkryć tożsamość rzekomego złodzieja.

Raul następnie towarzyszył Becce i funkcjonariuszom policji, którzy szukali jej rzeczy, ale im się to nie udało. Jednak Raul nie przestał jej pomagać.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: TikTok | @Becccamooore

Ostatecznie byli w stanie zlokalizować telefon, prawdopodobnie za pomocą funkcji „Znajdź mój iPhone” lub podobnej funkcji, i na szczęście byli w stanie go znaleźć. Został poza Airbnb.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: TikTok | @Becccamooore

Becca była bardzo poruszona zaangażowaniem Raula w pomoc w odzyskaniu telefonu, a podczas podróży po jej rzeczy, kupili Starbucks, a następnie wyszli razem na margarity po pościgu za dziką gęsią.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: TikTok | @Becccamooore

„Przeżyliśmy całą przygodę od 10 rano do 18, co powinno być dla niego całym dniem pracy, a pod koniec dnia zacząłem zdawać sobie sprawę, że faktycznie potrzebuje więcej pomocy niż ja” Agencja informacyjna KGET poinformowała Influencera o wypowiedź.

Punkt sprzedaży podkreślał również zaangażowanie Raula: przejechał całą drogę z Fresno w Kalifornii do Indio w Kalifornii, aby uzyskać więcej przejazdów od uczestników Coachelli, aby mógł dać trochę gotówki swojej nastoletniej córce – to piątka i pół godziny jazdy.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: TikTok | @Becccamooore

Becca dowiedziała się również, że u córki i ojca Raula zdiagnozowano raka, a on pomaga opiekować się nimi obojgiem. Po zobaczeniu, jak bardzo był skłonny jej pomóc pomimo wszystkiego, co działo się w jego życiu, Becca uruchomiła GoFundMe, aby pomóc Uber Driverowi i powiedzieć ludziom o swoich pozytywnych interakcjach z nim.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: TikTok | @Becccamooore

„Więc zwykle używam mojej platformy, aby porozmawiać o chłopakach, moim życiu randkowym i głupich rzeczach, które teraz naprawdę widzę, są tylko powierzchowne. To wiele znaczy, że mogę mu pomóc” – powiedziała Becca.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: TikTok | @Becccamooore

„Więc tak, ten człowiek ukradł mój telefon, klucze, karty kredytowe. Wiesz, co mi dał? Przyjaźń z Raulem, więc było warto”.

Kampania crowdfundingowa Becci pomogła zebrać prawie 200 000 USD dla Uber Driver w momencie pisania tego tekstu.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button