Rozrywka

TikToker trolle niedoszłych złodziei telefonów komórkowych z pułapką taser, a TikTok jest podzielony

Jest mniej rzeczy bardziej satysfakcjonujących niż widok złodziei / przestępców / łotrów, którzy dostają to, co ich czeka. Weźmy na przykład „piratów werandy”. Złodzieje drobiazgów, którzy nie są dobrymi, brudnymi paczkami, którzy przemierzają domy ludzi w poszukiwaniu dostaw do kradzieży. Niektórzy zwracają się do nich przez „bombardowanie brokatem” lub napełnianie ich odchodami.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Myślą więc, że dostaną Nintendo Switch lub cokolwiek, co mogliby przerzucić dla zysku i boomu: twarz pełną blasku. Albo niewypowiedziany smród, którego przez dłuższy czas nie będą w stanie wydostać się z nozdrzy.

A są też ludzie, którzy robią bardzo ekstremalne kroki, aby zemścić się na przestępcach, jak ten YouTuber, który swoją życiową misją uczynił niszczenie fałszywych centrów telefonicznych.

Udało mu się nawet zhakować system kamer bezpieczeństwa w ośrodku i postawić kilka butów na ziemi w Kalkucie dzięki wspaniałemu planowi spłaty w proporcjach jedenastu Oceanów. Widzieć, jak oszuści biegają, gdy masywne karaluchy biegają po ich biurach, a wszędzie wybuchają bomby brokatowo-śmierdzące, to naprawdę prezent, który wciąż daje.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą @inview.com

♬ oryginalny dźwięk – wgląd Źródło: TikTok | @inview.com

To może być powód, dla którego tak wielu TikTokerów absolutnie kocha ten film, który teraz zyskuje popularność na koncie @inview.com, który pokazuje, jak przebiegły dżentelmen jest w stanie zdobyć złodzieja telefonów komórkowych w powyższym filmie.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: TikTok | @inview.com

Konfiguracja jest prosta: złodzieje telefonów komórkowych taktyka, którą stosują w okolicy, to podchodzenie do samochodów z otwartymi oknami po zatłoczonych ulicach. Sprawdzają, czy ktoś rozmawia przez telefon i jeśli ręka trzymająca ich urządzenie jest skierowana w stronę otwartego okna, po prostu sięgają i chwytają telefon, a następnie biegną z powrotem w przeciwnym kierunku.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: TikTok | @inview.com

Złapanie osoby, która dokonała tego czynu, jest prawdopodobnie niezwykle trudne, ponieważ zazwyczaj odbywa się to na ulicach jednokierunkowych, i prawdopodobnie mają system przekazywania, który z pewnością zapewnia, że ​​ktokolwiek ukradł telefon, nigdy nie odzyska tego urządzenia.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: TikTok | @inview.com

Jednak osoba w tym filmie TikTok wpadła na pomysł: dlaczego nie mieć kogoś jako rośliny z opuszczonym oknem. Trzyma telefon komórkowy, by usłyszeć ucho najbliżej okna i udaje, że uważnie słucha tego, kto jest na drugiej linii telefonu.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: TikTok | @inview.com

W klipie złodzieje widzą to i myślą, że właśnie trafili na łatwy cel, ale nie wiedzą, że na tylnym siedzeniu jest ktoś z paralizatorem, który czeka, by ich zaszokować za włożenie ręki do samochodu ukraść telefon.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: TikTok | @inview.com

To uzależniający zegarek, bo raz za razem kilku złodziei próbuje wyrwać telefon prosto z ręki kobiety i za każdym razem trafiają na tasera.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: TikTok | @inview.com

Podczas gdy wielu komentatorów cieszyło się z klipu i faktu, że mężczyzna z paralizatorem próbował zaszokować niedoszłych złodziei, byli też tacy, którzy uważali, że to okrutne, biorąc pod uwagę, że niektórzy z tych złodziei mogą być tylko kradnąc z konieczności.

Jednak biorąc pod uwagę, że tak szybko wbiegli do samochodu, aby wziąć telefon, wydaje się, że jest to praktyka, którą robili już wiele razy.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: TikTok | @inview.com

Co myślisz? Czy eksperyment z paralizatorem był okrutny i niezwykły? Czy całkowicie uzasadnione? A może uważasz, że powinien był użyć broni o wyższym napięciu i dłuższego zasięgu, jak poganiacz bydła, jak sugerowali niektórzy TikTokerzy?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button