Rozrywka

„To była intymna wizyta”: Meghan Markle i Harry nawet NIE poprosili Queen o zdjęcie z Lilibet

Wyjazd Meghan Markle i księcia Harry’ego do Wielkiej Brytanii na Jubileusz Królowej wzbudził duże zainteresowanie mediów. Jak wynika z różnych raportów, Sussexes poprosili królową Elżbietę o zdjęcie z ich roczną córką Lilibet, ale ich prośba została odrzucona.

Najwyraźniej ta plotka jest daleka od prawdy, ponieważ Meghan i Harry nigdy nawet nie poprosili o zdjęcia z królową z powodu złego stanu zdrowia monarchy. „Po prostu cieszyli się prywatną i intymną wizytą u królowej”, źródło powiedział The New York Post i dodał, że Harry i Meghan nawet nie zadawali sobie trudu proszenia o zdjęcia, ponieważ 96-letni monarcha nie czuł się dobrze.

CZYTAJ WIĘCEJ

„Głęboko zdenerwowany”: Książę William nie spędzał czasu z Harrym na osobności, ponieważ NADAL czuje się zawiedziony, mówi przyjaciel

IN AND OUT: Harry i Meghan mieli TYLKO „formalne 15-minutowe spotkanie” z Queen podczas obchodów jubileuszu

Meghan, księżna Sussex, książę Harry, książę Sussex i królowa Elżbieta II w Pałacu Buckingham (John Stillwell/Getty Images)

Inne doniesienia twierdziły, że Netflix był zdenerwowany, że Lilibet i królowa nie dostali zdjęcia, ponieważ usługa przesyłania strumieniowego miała nadzieję, że uda im się zdobyć zdjęcie z powodu umowy dotyczącej treści Meghan i Harry’ego z platformą. „Słyszałem, że Netflix chciał mieć te zdjęcia z rodziną królewską. Ponieważ by to sprzedali. To byłoby dla nich bardzo cenne”, powiedziała The Daily Mail samozwańcza ekspertka ds. królewskich Angela Levin.

Wtajemniczony wcześniej twierdził w The Sun: „Harry i Meghan chcieli, aby ich fotograf uchwycił moment spotkania Lilibet z królową. Ale powiedziano im, że nie ma szans. To było prywatne spotkanie rodzinne”. Źródło powiedziało również The New York Post, że Harry i Markle zabrali nawet Lilibet na spotkanie z królową Elżbietą po raz drugi po ich pierwszym spotkaniu.

Tymczasem książę William i Kate Middleton podobno nie kontaktowali się z Meghan i Harrym, gdy byli w Wielkiej Brytanii. Cambridges nie podjęli też żadnych wysiłków, aby przedstawić swoje dzieci, księcia Jerzego (8 lat), księżniczkę Charlotte (7 lat) i księcia Ludwika (4 lata) swoim kuzynom Lilibet (1 lat) i Archiemu (3 lata). domniemany konflikt między braćmi pozostaje surowy dla Williama.

„Wciąż jest z tego powodu głęboko zdenerwowany i czuje się zawiedziony, ale poszedł dalej” – powiedział The Sunday Times przyjaciel rodziny królewskiej. „Był niesamowicie zaniepokojony faktem, że ma tam całą rodzinę i co wszyscy zamierzają powiedzieć. Odetchnął z taką ulgą, że większość mediów zrobiła wszystko o królowej, księciu Karolu i dzieciach – oni są kluczowymi ludźmi – i był z tego bardzo zadowolony” – dodał przyjaciel.

Książę William, książę Cambridge (po lewej) i książę Harry, książę Sussex (po prawej) w Pałacu Kensington (Yui Mok/Getty Images)

Sussexes opublikowali nowy wizerunek Lilibet w jej pierwsze urodziny. Została uchwycona przez Misan Harriman, bliskiego przyjaciela rodziny, podczas przyjęcia urodzinowego Lilibet. Według dziennikarza Omida Scobie, Meghan i Harry zaprosili bliskich przyjaciół i rodzinę na kameralny piknik na podwórku w Frogmore Cottage w Windsor. Claire Ptak, która zrobiła tort weselny pary w 2018 roku, podobno upiekła specjalne zamówienie na przyjęcie.Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button