Rozrywka

To nie była nawet ona! Fani czują się oszukani po tym, jak Billie Eilish ujawnia użycie BODY DOUBLE na Coachella

Billie Eilish przyznała się do używania „podwójnego ciała” podczas części swojego występu na tegorocznym festiwalu muzycznym Coachella w wywiadzie z Mattem Wilkinsonem w Apple Music 1 przed występem na Glastonbury Festival 2022.

Piosenkarz „Bury a Friend” stwierdził: „Na początku Coachelli miałem dublet ciała – jednego z moich tancerzy w programie”. Billie Eilish, lat 20, była najmłodszą gwiazdą na Coachelli od momentu powstania imprezy w październiku 1999 roku. Podczas sekwencji wprowadzającej do jej występu, który zawiera fragmenty piosenek „Oxytocin” i „Happier Than Ever”, widać sobowtóra stojącego na tył sceny. Po około dwóch minutach występu twarz osoby staje się widoczna, po czym zaczyna grać jej piosenka „Bury a Friend” z 2019 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

„Potrzebuję ich”: Billie Eilish „wolałaby umrzeć”, niż nie zostać matką

„Koniec relacji”: Billie Eilish i Matthew Tyler Vorce rozstają się, aktor zaprzecza oszustwom

Eilish dodał: „Ubrałem ją w strój pokazowy, który nosiłem wcześniej. Dostaliśmy czarną perukę i włożyliśmy do niej bułeczki, daliśmy jej maskę i okulary przeciwsłoneczne, a ona założyła moje buty i skarpetki”. Kontynuowała opisywanie, jak zaczęła zatrudniać wabik: „Postawiłem ją z tyłu sceny i stała tam, podczas gdy zapaliły się światła i wszyscy myśleli, że to ja. I nikt nigdy nie wiedział, że to nie ja, dosłownie nikt nie wiedział. A kiedy ona tam jest, założyłem duży czarny płaszcz, kamizelkę drogową, kaptur i tylko okulary.Zapytana, czy kiedykolwiek chodzi na festiwale w przebraniu, aby posłuchać innych muzyków, kiedy nie jest wymagana na scenie, Eilish odpowiedział: „Tak, ale wtedy byłam inną osobą i to nie zadziałało! jednak czasami w różnych miejscach i naprawdę fajnie jest, gdy możesz to zrobić”. Zdobywczyni Oscara otwarcie mówiła o wstydzie ciała w przeszłości, a w 2020 roku stworzyła krótki film zatytułowany „Not My Responsibility” o tym, jak inni widzą jej wygląd. 18-letnia kobieta przyznała, że ​​czuje się „uwięziona” w osobowości, którą zbudowała dla siebie w wywiadzie dla GQ w 2020 roku. „Oto bomba dla ciebie: nigdy nie czułam się pożądana” – powiedziała.

„Moi byli chłopaki nigdy nie sprawili, że poczułam się pożądana. Żaden z nich. I to wielka rzecz w moim życiu, że czuję, że nigdy nie byłam fizycznie pożądana przez nikogo” – kontynuowała. „Więc ubieram się tak, jak się ubieram, bo nie lubię myśleć o was – mam na myśli każdego, każdego – oceniając to lub rozmiar. Ale to nie znaczy, że nie obudzę się pewnego dnia i zdecyduj się założyć podkoszulek, co robiłem już wcześniej.”

Opowiedziała również o swoich młodzieńczych doświadczeniach, mówiąc, że chociaż wcześniej starała się wtopić w koleżanki z klasy i często odwiedzać modne sklepy, które uważała za „bardzo niewygodne”, pragnienie bycia podobnym do jej kolegów z klasy zniknęło „dość szybko”.

Tymczasem odkrycie Eilish, że użyła podwójnego ciała, wywołało kilka krytycznych reakcji na Twitterze. Jeden z użytkowników powiedział: „Wszyscy zapłaciliście tysiące dolarów, aby pojechać na Coachella, zobaczyć Billie Eilish, a ona użyła podwójnego ciała”.

Inny zażartował: „Uwielbiam płacić, aby zobaczyć podwójny występ mojego ulubionego artysty”.

„Nie zgadzam się z tym, że Billie Eilish używa dublera dla coachelli, wyobraź sobie płacenie pieniędzy i chęć zobaczenia swojego ulubionego artysty, ale później dowiaduję się, że to nawet nie oni, byłbym zmiażdżony – nie chcesz wystąpić? Następnie wyciągnij x” – dodał trzeci.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button