Rozrywka

„To okropne”: fani atakują okładkę GQ Brada Pitta, która sprawia, że ​​wygląda jak trup

GQ opublikowało swój profil weterana gwiazdy filmowej Brada Pitta w środę, 22 czerwca, a niektórzy ludzie natychmiast uznali to za oburzające. Aktora można zobaczyć leżącego lub unoszącego się w ciemnej kałuży kwiatów z zamrożoną twarzą, gdy wpatruje się w nicość. Pitt wylał swoje serce, rozmawiając z magazynem i promując swój nowy film „Bullet Train”. Wyreżyserowany przez Davida Leitcha, znanego z serii „John Wick”, postawi Pitta obok Sandry Bullock, Aarona Taylora Johnsona, Bad Bunny, Joey Kinga, Zazie Beetz, Logana Lermana, Briana Tyree Henry’ego, Michaela Shannona, Karen Fukuhary i inni.

58-letni aktor promował swój nadchodzący film, opowiadając o swoich marzeniach, uzależnieniu od alkoholu, zerwaniu z Angeliną Jolie, a także wspomniał o przejściu na emeryturę. „Uważam, że jestem na swoim ostatnim etapie, w ostatnim semestrze lub trymestrze. Co to będzie za sekcja? I jak mam to zaprojektować?” – powiedział Pitt. Jednak okładka zdenerwowała wiele osób, ponieważ sprawiła, że ​​Brad Pitt nie wyglądał fajnie. Niektórzy uznali to za „przygnębiające”, niektórzy nienawidzą faktu, że przedstawiali go jako trupa, a niektórzy mówili, że to „ jumpscare. Mimo wszystko okładka była dla wielu niepokojąca.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Taniec „KILLING” córki Brada Pitta i Angeliny Jolie, Shiloh, topi serce internetu

Kim jest Jurij Shefler? Brad Pitt nazywa rosyjskiego oligarchę „obcym z trującymi intencjami”

Fotografka tej niesławnej okładki, Elizaveta Porodina, na swoim Instagramie powiedziała: „Kiedy zdałem sobie sprawę, że będę pracować nad tym projektem, od razu miałem wizję – i jak wiedziałem, będzie to radykalne zaproszenie do mojego własnego świata , zależało mi – tylko na tym, aby dowiedzieć się, jaki to ogromny zaszczyt i przyjemność, i iskierka prawdziwej inspiracji – pracować z niesamowitym aktorem, artystą i osobą, która tak bardzo podziwia i szanuje sztukę i proces.” Zanurzmy się w reakcje fanów na tę okładkę GQ.

Internet reaguje na dziwną okładkę GQ Brada Pitta

GQ wykonał bardzo odważny ruch, przedstawiając w ten sposób Brada Pitta. Jednak odbiór nie był do końca doceniany. Jeden z użytkowników powiedział: „Widziałem okładkę i pomyślałem: jest bardzo podobny do Brada Pitta, a potem przeczytał, że faktycznie nim BYŁ! Nie lubię postprodukcji! Jakie sztuczne!” Inny użytkownik powiedział: „To po prostu źle! Udało ci się sprawić, że Brad wyglądał dziwnie, martwo i jakby nie wiedział, co robi, podczas gdy jest to oczywiście wizja fotografa. A co z tą stylizacją? – eeek!”

Jeden z użytkowników powiedział, że GQ zdołał sprawić, że Brad Pitt, jeden z najprzystojniejszych mężczyzn w historii, wyglądał na martwego. „Właśnie przeczytałem artykuł z około 400 komentarzami mówiącymi o tym, jak GQ dokonał niemożliwego i sprawił, że nawet nasz piękny Brad Pitt wyglądał na martwego ”. Inny użytkownik powiedział: „Co to za zabalsamowany wygląd GQ, jest bardzo przystojny, ale nigdy nie poznasz tego z tego obrazu, to okropne”.

Jeden sfrustrowany użytkownik napisał na Twitterze: „Wygląda na to, że wywieźli manekina Brada Pitta z Madame Toussads. Uspokój się przy pomocy Photoshopa. Zobaczenie jakiejś naturalnej tekstury skóry lub całej zmarszczki byłoby mniej niepokojące niż to”. Inny użytkownik powiedział: „Kto zaakceptował tę okładkę? Wygląda tak, jak ja widzę w trumnach. Osobiście nie uważałem, że to możliwe, żeby ten człowiek wyglądał źle, a jednak oto jesteśmy”.

Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych w Internecie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button