Rozrywka

„To prawdziwy teatr”: Jon Voight zatrzasnął się z płaczu, wspominając Trumpa pomagającego choremu na raka pracownikowi

YOUNGSTOWN, OHIO: Aktor Jon Voight, ojciec Angeliny Jolie, z którą łączy go burzliwy związek, niedawno został zaszufladkowany za załamanie podczas udzielania wywiadu Donaldowi Trumpowi, gdy omawiał incydent, w którym były prezydent zaproponował, że zapłaci za leczenie raka. pracownik pola golfowego. Jeden z nich napisał: „Kiedyś podziwiałem Jona Voighta jako aktora, ale odszedł z MAGA, a to szkoda”.

REKLAMA

Premiera nowego filmu dokumentalnego Voight z Trumpem świętującym historyczne Porozumienia Abrahama została wyemitowana w niedzielę 19 września w Newsmax. Program „Israel & The Abraham Accords” szczegółowo opisał rolę Trumpa i jego administracji w porozumieniu pokojowym między Izraelem a jego arabskimi sąsiadami, w tym ZEA i Bahrajnem. 21-minutowy 36-sekundowy wywiad rozpoczął się od Voight mówiącego: „W 2020 roku powstał najbardziej znaczący postęp w kierunku pokoju na Bliskim Wschodzie. wyniki, które przekroczyły wszelkie oczekiwania — a są szanse, że nigdy o tym nie słyszałeś”. W pewnym momencie wywiadu Voight zakrztusił się, przypominając Trumpowi historię, którą kiedyś o nim słyszał, jak pomógł kobiecie o imieniu Sally, o której Trump najwyraźniej wiedział, że przechodzi leczenie raka. Voight powiedział: „Widzisz? Staję się emocjonalny. To jest z powodu – ciągle powtarzasz mistrza, nie możesz oglądać mistrza bez płaczu. Cóż, nie mogę przejść przez tę historię bez płaczu”. I dodał: „Powiedziałeś, że zajmę się… zajmę się tym, cokolwiek to będzie kosztować.

REKLAMA

CZYTAJ WIĘCEJ

„Żadna niespodzianka, córka cię wyrzekła się”: Jon Voight ostro skrytykował za nazwanie nalotu FBI na dom Trumpa „złym czynem”

Jon Voight broni Trumpa po zamieszkach na Kapitolu, Internet przypomina mu o jego „własnej roli w podżeganiu do przemocy”

REKLAMA
REKLAMA


W odpowiedzi na Voight Trump powiedział: „Po pierwsze, myślę, że sposób, w jaki to wyraziłeś, jest taki miły. I nawet te małe łzy, które się pojawiają, jesteś po prostu fantastyczną osobą”. Pod koniec wywiadu Trump powiedział: „Nie musiałem za dużo mówić”, podczas gdy Voight podsumował, mówiąc: „Mam nadzieję, że jest godny ciebie”.

Po tym wywiadzie ludzie nie mogli nie kpić z Voighta. Komentator David Pakman powiedział: „Wydaje się, że coś jest bardzo nie tak z Jonem Voightem”. Inny nazwał wywiad „prawdziwym teatrem”, podczas gdy jeszcze jedna osoba skomentowała: „Jedno słowo: aktor nagrodzony Oscarem (jedno zwycięstwo, trzy nominacje). Oczywiście, że płakał. Sztuka performance itd. Teraz zapytaj Angelinę Jolie o prawdziwym Jonie Voight.

REKLAMA

Inny powiedział: „Ktoś powinien zbadać Jona Voighta… …i załatwić mu psychiatrę… on jest w poważnej potrzebie”. Inny użytkownik napisał: „Łamie mi serce. Jeden z największych aktorów wszechczasów. W pewnym momencie stracił rozum”.

REKLAMA
REKLAMA


Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych online.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button