Rozrywka

„To zawstydzające”: Biden trollowany, gdy się wygłupia, ujawnia ściągawkę, instruującą go, aby „zajął TWOJE miejsce”

Prezydent Joe Biden po raz kolejny znalazł się w zakłopotaniu z powodu noszenia ściągawki zawierającej instrukcje na spotkaniu w sprawie Partnerstwa na rzecz wdrażania morskich elektrowni wiatrowych stanu federalnego, gdzie 23 czerwca miał segregator z punktami do rozmów. W spotkaniu wzięła udział m.in. sekretarz ds. energii Jennifer Granholm , sekretarz spraw wewnętrznych Deb Haaland oraz gubernatorzy Phil Murphy i John Carney z Partii Demokratycznej. Notatka zawierała szczegółową listę instrukcji przygotowanych przez jego personel na spotkanie, która mówiła: „TY zajmujesz swoje miejsce”. W notatce napisano również, że po przybyciu reporterów „DAJESZ krótkie komentarze (2 minuty)”. Kiedy dziennikarze odchodzą, „PYTASZ Liz Shuler, prezes AFL-CIO, pytanie”, a następnie „Dziękujesz uczestnikom” i „TY odchodzisz”.

Jeden z obecnych tam fotografów uchwycił ściągawkę, którą prezydent trzymał do góry nogami na spotkaniu. Przygotowane instrukcje dla Bidena, zatytułowane „Sekwencja zdarzeń z przybrzeżnego wiatru, doprowadziły go do „wejścia do pokoju Roosevelta i powitania uczestników”. To nie pierwszy raz, kiedy notatki Bidena stały się wirusowe. W marcu widziano go z odczytem karty „Trudne pytania i odpowiedzi Putina” podczas briefingu informacyjnego na temat konfliktu rosyjsko-ukraińskiego.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

UJAWNIONE: „Ściągawka” Joe Bidena i wszyscy „wstępnie wybrani” reporterzy na pierwszą konferencję prasową w Białym Domu

„Dementia Joe” znów się trenduje, gdy Biden wygłupia się pomimo używania „ściągów” na swojej pierwszej konferencji prasowej

Hannah Hankins, była urzędniczka ds. komunikacji Białego Domu, powiedziała Fox News, że byli prezydenci, tacy jak Barack Obama, również używali podobnego formatu notatek podczas jego prezydentury. Twitter jednak uznał to za kolejny wstydliwy błąd ze strony prezydenta. Wcześniej wyśmiewano go za używanie tych ściągawek, a także oskarżano go o rzekomo „kontrolę przez swoich opiekunów” w Białym Domu. Jeden z użytkowników kpił z prezydenta, mówiąc: „Wygląda na to, że opiekunowie @POTUS muszą teraz powiedzieć @JoeBidenowi, aby zajął swoje miejsce i usiadł z naciskiem na TWOJE miejsce. Oczywiście martwią się, że nie tylko pamięta, żeby usiąść, ale też usiądzie na czyimś miejscu. Notatki od przewodnika: „TY zajmujesz swoje miejsce”. Inny napisał: „Chris Hansen: „Dlaczego nie usiądziesz?” Joe Biden: „TY zajmujesz swoje miejsce!”

Mówiąc o tym, jak personel dyktuje Bidenowi, internauta skomentował: „Personel Białego Domu mówi Joe Bidenowi, co ma robić. Prezydent trzyma Pouczającą Kartkę: „WCHODZISZ do Pokoju Roosevelta i witasz się z uczestnikami” „Zajmij swoje miejsce” TY dziękujesz uczestnikom” „TY odchodzisz”Wskazując na zakłopotanie, jeden z użytkowników powiedział: „Następnym razem, gdy ktoś spróbuje ci powiedzieć, że Joe Biden nie jest pacjentem geriatrycznym domu opieki uwięzionym w Białym Domu, pokaż mu to. Potrzebuje kartki ze szczegółowymi wskazówkami, co ma robić, w tym „Zajmij swoje miejsce”. To jest nie do zawstydzenia”. Jeszcze jedna osoba powiedziała: „Pamiętaj: TY zajmujesz swoje miejsce. Absolutne zakłopotanie.Łańcuch momentów ściągania

Biden spotyka się z krytyką, że nie przeprowadził konferencji prasowej po złożeniu przysięgi jako 46. prezydent Stanów Zjednoczonych 20 stycznia 2021 r. I to nie pierwszy raz, gdy został złapany przed kamerą za noszenie ściągawki. Wcześniej, w marcu tego roku, podczas konferencji prasowej związanej z jego wypowiedziami na temat rosyjskiego prezydenta Władimira Putina, przyniósł notatkę, w której znalazły się pytania typu „Jeśli nie opowiadałeś się za zmianą reżimu, co miałeś na myśli? Czy możesz wyjaśnić? ” Został zauważony, gdy używał notatek, aby pomóc w znalezieniu faktów, aby odpowiedzieć na pytania, które zostały mu rzucone. Podczas wydarzenia w lipcu zeszłego roku prezydent otrzymał notatkę z napisem: „Proszę pana, coś jest na pana podbródku”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button