Rozrywka

Todd Chrisley niedawno ujawnił, że Niania Faye ma raka — oto, co wiemy

The Chrisleys, z telewizyjnej sławy Chrisley Knows Best, przeszli ostatnio wiele i pozornie nie widać końca. Zarówno Todd, jak i Julie Chrisley zostali uznani za winnych oszustw podatkowych i oszustw w czerwcu 2022 roku i mają zostać skazani na 6 października. Jakby sprawy nie mogły się pogorszyć, Todd niedawno ujawnił, że jego matka, Niania Faye, ma raka. Oto, co wiemy o jej niefortunnej diagnozie.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Oto, co wiemy o diagnozie raka u niani Faye.

W 16 czerwca odcinku podcastu Todd and Julie Chrisley Confessions, Todd szczerze mówił o diagnozie raka u Nanny Faye. „U mojej matki zdiagnozowano raka pęcherza moczowego, więc jest w trakcie leczenia, a my mamy do czynienia z tym leczeniem co tydzień” – powiedział.

Faye zajmuje się tym od późnej jesieni 2021 roku i poprosiła o zachowanie poufności. Jednak jej diagnoza wyszła podczas procesu pomimo najlepszych starań rodziny, aby utrzymać to w tajemnicy.

Źródło: Instagram/@toddchrisley

Niania Faye

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Wiele osób podchwyciło [the diagnosis]. Wiele osób nas bombardowało” – kontynuował Todd. W szczególności wspomniał o prasie i jej braku szacunku dla zmagań jego rodziny. nasze zdjęcia” – dodał.

Pojawiali się również w domu jego matki, co skłoniło Todda do prośby w tym trudnym czasie.

„Proszę, aby ludzie, którzy to robią, uszanowali, że ma 77 lat i walczy o swoje życie” – przypomniał słuchaczom Todd.

Podczas gdy Faye jest obecnie leczona, o czym Todd nie mówił, rodzina pozostaje optymistycznie nastawiona do jej powrotu do zdrowia. „Modlę się codziennie, wiele razy dziennie, aby Bóg trzymał ją uzdrawiającą ręką” – powiedział Todd. „Każdy przechodzi przez próby i nie różnimy się od nikogo innego”.

Mówiąc o procesach, Niania Faye musiała zeznawać u Todda i Julie.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Uwielbiam #NannyFaye, ona jest naprawdę inspiracją. Jest miła i bardzo dowcipna. Jest z pewnością człowiekiem „Ride or Die”. Kocha swoją rodzinę tak bardzo, że nie jest to coś, czego nie zrobiłaby dla nich wszystkich. Modlitwy za Niania Faye i mnóstwo uścisków dla całej rodziny #Chrisley. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

— Shawna Miller (@ShawnaM05431988) 23 czerwca 2022 Co powiedziała niania Faye na rozprawie Todda i Julie Chrisley?

Według Yahoo! Wiadomość, kiedy Todd i Julie Chrisley byli przedmiotem dochodzenia w sprawie oszustw i uchylania się od płacenia podatków, władze odkryły próbę oszukania IRS przez Julie Chrisley. „Julie Chrisley przekazała własność firmy 7C’s Productions Faye Chrisley. W dokumentach wysyłanych do różnych podmiotów była wymieniona jako prezes, udziałowiec i członek zarządu firmy”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Był tylko jeden problem: niania Faye rzekomo nie miała pojęcia, że ​​ta firma jest na jej nazwisko. Pomimo podpisania dokumentów stwierdzających, że jest właścicielką firmy, Faye twierdziła, że ​​nie pamięta każdego dokumentu, który napotkał jej drogę lub pióra. Prokuratura pokazała kilka dokumentów, z których wynikało, że niania była w 75 procentach właścicielem firmy, czemu zaprzeczyła.

„Kochanie, nigdy nie zajmowałam się niczym poza byciem sygnatariuszem” – poinformowała Faye asystentka prokuratora USA Annalise Peters. „Nigdy go nie posiadałem. Nie chcę tego”.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Todda Chrisleya (@toddchrisley)

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W końcu sędzia prowadzący sprawę musiał poprosić nianię Faye, aby przestała nazywać adwokata „kochanie”. Faye wspomniała również, że całkiem możliwe, że powiedziano jej kilka rzeczy, ale problemem jest jej pamięć.

„Jestem podstarzały, mam dużo wody pod mostem. Więc nie pamiętam niektórych rzeczy” – powiedziała.

Przypominam, że niania Faye nie czuje się dobrze, więc musiała to być dla niej dużo do zniesienia.

Chrisley Knows Best powraca 23 czerwca o 21:00 czasu wschodniego w USA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button