Rozrywka

Todd Chrisley prosi fanów, aby modlili się za niego i za żonę Julie Chrisley, ponieważ zbliża się wyrok w sprawie oszustwa

Savannah Chrisley i Todd Chrisley. Broadimage/Shutterstock

Pokaz wsparcia. Todd Chrisley poprosił fanów, aby modlili się za niego i żonę Julie Chrisley ponieważ para czeka na wyrok po skazaniu za oszustwo.

Przeczytaj artykuł

„Chcę, abyście wszyscy wiedzieli, że wiadomości, które otrzymujemy, poczta… prezenty, które ludzie zostawiają u naszych drzwi, kompozycje kwiatowe… wszystko to jest po prostu przytłaczające i bardzo doceniane” Chrisley wie najlepiej gwiazda, 53 lata, powiedział w środę, 22 czerwca, odcinek podcastu „Chrisley Confessions”. “[But] nie chcemy, żebyś… marnował pieniądze na takie rzeczy. … Niczego nie potrzebujemy. Więc naprawdę najlepszym prezentem, jaki możesz nam dać, jest modlitwa”.

„Amen” – odpowiedziała 49-letnia Julie w tle.

Po wyjaśnieniu, że para będzie „starała się zająć jak najwięcej każdego tygodnia” [about the trial] którym możemy się zająć”, powiedział Todd, że wszyscy w rodzinie Chrisleyów „poradzili sobie tak dobrze, jak można się tego spodziewać podczas tej burzy, przez którą przechodzimy. Będziemy nadal trzymać głowę w górze i iść do przodu”.

Przeczytaj artykuł

Na początku tego miesiąca mieszkaniec Georgii i jego żona zostali skazani pod zarzutem uchylania się od płacenia podatków, oszustw bankowych i bankowych oraz spisku wynikających z aktu oskarżenia z 2019 r. Ich wyrok zaplanowano na 6 października, chociaż gwiazdy telewizji reality planują złożyć wniosek o ponowne rozpatrzenie sprawy przed tą datą.

„Nikt nie wie, co się wydarzy ani co zrobić na tym etapie”, powiedziało nam źródło po ogłoszeniu werdyktu. „Wszelkie planowanie na przyszłość w życiu Todda i Julie jest prawie wstrzymane, dopóki nie dowiedzą się o wyroku jesiennym. To okropne wieści i nie spodziewali się, że zostaną uznani za winnych. W tym momencie zmieniło się całe ich życie”.

Wtajemniczony dodał, że para „nie są pewni, co to oznacza dla przyszłości Chrisley wie najlepiej i wszystkie inne projekty”.

Todd otworzył temat werdyktu na początku tego miesiąca w innym odcinku podcastu „Chrisley Confessions”. „Chcieliśmy, aby wszyscy wiedzieli, że jest to bardzo smutny, bolesny czas dla naszej rodziny” – powiedział wtedy biznesmen. „Ale nadal trzymamy się niezłomnie w naszej wierze i ufamy, że Bóg zrobi to, co robi, ponieważ Bóg jest cudotwórcą – i właśnie tego oczekujemy”.

Savannah Chrisley zastanowiła się również nad wynikiem sprawy i tym, co może to oznaczać dla jej rodziców w poście w mediach społecznościowych. „To życie jest takie okrutne i wszyscy robimy, co w naszej mocy. Nadal będę wspierać moją rodzinę i walczyć o sprawiedliwość. Sprawiedliwość dla nas i dla innych, że system zawiódł” Sharknado 24-letnia aktorka napisała tego samego dnia na Instagramie. „Wierzę, że On wykorzysta wszystkie trudy i przeciwności, przez które przechodzimy, aby nas wzmocnić i przygotować do jeszcze większego celu”.

Zakończyła: „Dziękuję wszystkim, którzy nadal stoją po naszej stronie. Ta walka jeszcze się nie skończyła.

Przeczytaj artykuł

Po wydaniu wyroku Todd i Julie mogą zostać skazani na do 30 lat więzienia w wyniku swoich zbrodni, chociaż ekspert prawny powiedział nam wyłącznie, że jest mało prawdopodobne, aby otrzymali maksymalny wyrok. „Jeśli chodzi o uchylanie się od płacenia podatków, generalnie nie jest to całe zdanie. To nie jest brutalne przestępstwo”, analityk prawny z Beverly Hills Jeffrey W. Steinbergerktóry nie jest związany ze sprawą, powiedział we wtorek 21 czerwca. „Mogą dostać się gdziekolwiek do 10 lat, może 15 lat, a może tylko 5. … Z wielkości pieniędzy będzie to dość znaczące czas.”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button