Rozrywka

Todd Chrisley prosi o modlitwy po tym, jak uznano go winnym oszustwa i uchylania się od płacenia podatków

Więcej informacji: todd chrisley Savannah Chrisley wspomina życie „po burzy” po wyroku skazującym rodziców za oszustwo Todd i Julie Chrisley reagują na wyrok za oszustwo: To „czas łamiący serce” Savannah Chrisley nazywa życie „tak okrutnym” po wyroku skazującym Todda i Julie za oszustwo”. „Głęboko zasmucona” Lindsie Chrisley reaguje na werdykt Todda i Julie

Todd Chrisley szuka duchowego wsparcia po skazaniu jego i żony Julie za oszustwa na początku tego miesiąca.

„Chcę, abyście wszyscy wiedzieli, że wiadomości, które otrzymujemy, poczta… prezenty, które ludzie zostawiają u naszych drzwi, kompozycje kwiatowe… wszystko to jest po prostu przytłaczające i bardzo doceniane”, „Chrisley Wie Najlepsza” gwiazda, 53 lata, powiedziała w środowym odcinku swojego podcastu „Chrisley Confessions”.

“[But] nie chcemy, żebyś… marnował pieniądze na takie rzeczy. … Niczego nie potrzebujemy. Więc naprawdę najlepszym prezentem, jaki możesz nam dać, jest modlitwa”.

49-letnia Julie odpowiada „Amen” w tle.

Gwiazdy rzeczywistości zostały uznane za winne oszustw bankowych i uchylania się od płacenia podatków 7 czerwca po tym, jak początkowo zostały postawione w stan oskarżenia w sierpniu 2019 r. Kolejny akt oskarżenia został złożony w lutym tego roku.

Todd i Julie Chrisley proszą o modlitwy po skazaniu za oszustwo. FilmMagia

Zostali ostatecznie skazani za składanie fałszywych dokumentów do banków podczas ubiegania się o pożyczki, a Julie również składała fałszywe raporty kredytowe i wyciągi bankowe, próbując wynająć dom w Kalifornii.

Para z reality show jest wolna od więzi, czekając na wyrok. Bank zdjęć NBCU za pośrednictwem Getty Images

Peter Tatantino, księgowy pary, został również uznany za winnego szeregu powiązanych zarzutów – w tym pomagania i podżegania do składania fałszywych zeznań podatkowych.

Data wyroku nie została jeszcze wyznaczona, a para pozostaje wolna od obligacji.

Para często komunikuje się z fanami za pośrednictwem podcastu „Chrisley Confessions”. NBCU Photo Bank za pośrednictwem Getty Images

Para wcześniej podzieliła się w podcastie, że od czasu werdyktu był to „bardzo smutny, bolesny czas dla naszej rodziny”.

„Ale nadal trzymamy się mocno w naszej wierze i ufamy, że Bóg zrobi to, co robi najlepiej, ponieważ Bóg jest cudotwórcą” — powiedział Todd. „Żyjemy i kopiemy, i doceniamy wsparcie, jakie otrzymaliśmy od wszystkich”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button