Rozrywka

Tom Bergeron Pens wzruszająca wiadomość do Ashley i Wynonny Judd o ich mamie Naomi

Getty

Piosenkarka country Naomi Judd zmarła 30 kwietnia, a jej publiczny pomnik odbędzie się w niedzielę 15 maja w Ryman Auditorium w Nashville w stanie Tennessee. Przed świętowaniem jej życia były gospodarz „Dancing With the Stars” i „Hollywood Squares”, Tom Bergeron, wysłał wiadomość do córek Naomi, aktorki Ashley Judd i piosenkarki Wynonny Judd, które wzięły udział w 16. sezonie serialu o konkursach tanecznych.

Bergeron powiedział, że Naomi Judd była pełna „słodkiej hojności”

Zawsze będę pamiętać twoją mamę, @AshleyJudd, za jej słodką hojność. Pomiędzy nagraniem Hollywood Squares opowiedziałem jej o członku rodziny, który, tak jak ona, zachorował na hep C. Natychmiast zaproponowała, że ​​zadzwoni do nich i zaoferuje wsparcie, co później zrobiła 💔 https://t.co/bl4AEfm9Vk

— Tom Bergeron (@Tom_Bergeron) 12 maja 2022 r.

Bergeron napisał wiadomość po występie Ashley w „Good Morning America”, gdzie opowiadała o śmierci swojej mamy, ujawniając, że przyczyną śmierci była rana postrzałowa, którą zadała sobie sama.

„Zawsze będę pamiętać twoją mamę, @ AshleyJudd, za jej słodką hojność. Pomiędzy nagraniem „Hollywood Squares” opowiedziałem jej o członku rodziny, który, tak jak ona, zachorował na hep C. Natychmiast zaproponowała, że ​​zadzwoni do nich i zaoferuje wsparcie, co później zrobiła” – napisał Bergeron.

Podczas wywiadu z Diane Sawyer z ABC, Ashley powiedziała, że ​​jej matka przeżywa „katastrofę”, która dzieje się w jej wnętrzu.

„Moja mama wiedziała, że ​​ją widziano i słyszano ją w jej udręce… i odprowadzono ją do domu. Nasza mama nie potrafiła wytrzymać, by została rozpoznana przez rówieśników. To jest poziom katastrofy tego, co się w niej działo. Ponieważ bariera między szacunkiem, w jakim ją otaczali, nie mogła przeniknąć do jej serca, a kłamstwem, które podpowiadała jej choroba, była tak przekonująca” – powiedziała aktorka.

Naomi Judd otwarcie mówiła o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym PlayAshley i Wynonna Judd w Country Music Hall of Fame2022-05-02T19:27:01Z

Naomi wcześniej rozmawiała z „Dzisiaj” o swoich zmaganiach, opowiadając w porannym programie w 2017 roku: „Nie wstawałam z kanapy przez dwa lata. Byłam tak przygnębiona, że ​​nie mogłam się ruszyć… Mój mąż (Larry Strickland), moje dziewczyny i Ashley przychodzili, a ja po prostu szłam na górę i zamykałam drzwi do mojej sypialni… Zostałaś unieruchomiona.”

Dodała: „Nie wytwarzamy wystarczająco dobrych neurochemikaliów w mózgu. To choroba. To nie ma nic wspólnego z naszą postacią… byłam niebezpiecznie przygnębiona”.

Powiedziała także „Dzisiaj”, że rozważała samobójstwo.

– Tak może być źle – powiedziała. „Trudno to opisać. Wchodzisz w tę głęboką, ciemną dziurę depresji i nie myślisz, że jest jeszcze minuta”.

W niedzielę 15 maja CMT transmituje publiczny memoriał Naomi Judd bez przerw komercyjnych. Zgodnie z komunikatem prasowym CMT, w programie specjalnym znajdą się „hołdy od Wynonny i Ashley Judd z wkrótce ogłoszonymi występami i specjalnymi występami niektórych z największych nazwisk w branży rozrywkowej”.

„Jesteśmy szczerze zaszczyceni współpracą z Wynonną, Ashley i [Naomi’s husband] Larry przedstawia tę żywą celebrację życia dla ich matki i żony Naomi. Podczas gdy wszyscy nadal głęboko opłakujemy utratę tak legendarnej artystki, mamy zaszczyt upamiętnić jej dziedzictwo wraz ze społecznością country, jej przyjaciółmi, rodziną i legionami fanów na całym świecie w idealnym miejscu: The Mother Church of Country Music. To wydarzenie specjalne będzie celebrować jej ponadczasowy głos, niezapomnianego ducha i ogromny wpływ, jaki wywarła na nasz gatunek poprzez najlepszą formę leczenia, jaką mamy – muzykę” – powiedzieli producenci CMT w oświadczeniu.

„Naomi Judd: A River of Time Celebration”, aby „uhonorować niezwykłe życie i dziedzictwo ikony muzyki country, Naomi Judd”, zostanie wyemitowany w niedzielę 15 maja o 18:00 czasu wschodniego, 13:00 czasu PT na kanale CMT.

CZYTAJ DALEJ: Wynonna i Ashley Judd Pamiętacie mamę Naomi w Dzień Matki

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button